L'Oreal Paris

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kategória:   Hajápolók

Két ultrakönnyű textúra a hajerősítő hatásért, a haj elnehezítése nélkül.

Nem kiöblítendő, elnehezítés nélkül, arginine + protein.  Táplál elnehezítés nélkül,  Erősíti a hajat,  Könnyen kifésülhető haj. Gyenge, zsírosodásra hajlamos hajra.

Esztuci

2019. augusztus 28.

Az illata fantasztikus, és könnyű kifésülni vele a borzalmasan gubancos hajamat. Tényleg elég olajos, de száraz hajra okosan használva szerintem jó. Akciósan vettem féláron, számomra ennyit megért, de újra nem venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Jelizz

2018. június 10.

kellemes az illata, puha lett tole a hajam, de kb ennyi. Inkabb a hajolaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

kellemes az illata, puha lett tole a hajam, de kb ennyi. Inkabb a hajolaj.

Babsszi

2017. május 12.

Az illata nagyon jó, de ezen kivül semmi pozitiv hatása nincsen :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Az illata nagyon jó, de ezen kivül semmi pozitiv hatása nincsen :D

gabo9205

2017. május 12.

Kb a 3. flakonnal használom már és csak hajtőre fújom hajmosás után, várok kb 15-20 percet és utána teljesen beszívja a száraz, vékonyszálú hajam. Nekem csodát tesz vele az biztos...nem az utolsó üveg az biztos 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

bekebe1

2017. április 22.

A hajvasalástól teljesen tönkrement a hajam,szárazzá, töredezetté és fénytelenné vált, de ez a termék nagyon sokat segített rajta. Puhább és fényesebb lett tőle a hajam, valamint a hajvégeim sem töredeztek a termék rendszeres használatának köszönhetően. Sajnos már nem találom az üzletekben, pedig jó kis termék. Olyanoknak ajánlom ezt a sprayt, akiknek szintén nagyon száraz, fakó a haja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Ludmillla

2017. április 17.

Jaj, nagyon nem! Frissen mosott hajra használtam, gondoltam ápolok egy picit a nagyon gyorsan zsírosodó hajam.. hát másnap úgy néztem ki, mintha nyakon ötöttek volna libazsírral. Borzasztóan zsíros hatású a hajon. Nem ajánlom senkinek, akinek picit gyorsabban zsírosodik a haja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

gubamara

2016. július 2.

A száraz hajvégeimet szépen helyrehozta, de a hajtőre nem szebad fújni, mert rettenetesen zsírosít. Puha és fényes volt tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Severina

2016. június 3.

Szornyu termek, meg hogy zsirosodasra hajlamos hajra..pffff...konkretan tocsok tole az ember haja a zsirtol. Kizarolag szaraz hajra ajanlanam :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

reku0304

2016. április 5.

UPDATE
Az én hajamra továbbra is 1 csillag, de anyukámnak lepasszoltam, akinek botrányosan száraz haja van. Komolyan mondom, hogy ilyen egészségesnek még soha nem láttam a hajvégeit, mint most. Kb. 2 hónapja használja és már a háromnegyedét elfújta. Tényleg csak az vegye meg, akinek bírja a haja ezt a sok olajat... Szóval emiatt 4 csillag.

2015. dec. 22.Hát ez olyan zsírossá tette a hajam a hajmosás és befújás után 3 órával, mintha már 2 napja nem mostam volna hajat. :D
Az illata nekem nagyon tetszik, de ennyiben kimerül a jó tulajdonsága... Leárazva jutottam hozzá, de inkább költöttem volna adakozásra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

UPDATE

illesbb

2016. március 5.

Nemrég használtam el egy ilyet. Nem sok hatása volt, se jó, de szerencsére rossz se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Hidratálók: Dimethiconol

Színezék. Lilás piros.