La Juice

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. január 25.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrfiatalító maszk természetes papaya, gránátalma és vanília kivonattal.

• A fiatalság forrása a bőrnek és a léleknek
  • Regenerál, javítja a bőr struktúráját és erősíti azt

souzanna

2018. március 13.

Maszkmániám határtalan, úgyhogy amikor megláttam a Douglasban majdnem kiesett a szemem, és muszáj volt beújítani egy párat, többek között ezt a fajtát is.

A csomagolás azt írja, hogy bőröregedés ellen ajánlott, nekem azért már van pár kezdődő és meglévő ráncocskám, szóval ártani csak nem árt.

x maga a maszk mintás (!!!!!!!!!!!!), ez nagyon nagyon tetszett, egyébként egy keményebb fóliaszerűségre van ráhajtogatva, szerintem ez elég ötletes,
x viszont a felhelyezése elképesztően macerás volt. Elég sok maszkot kipróbáltam és használok, de idáig vele bajlódtam a legtöbbet. Nagyon nehéz széthajtogatni és felhelyezni. Ez azért nem tetszett.
x az anyaga fura, nem mondanám, hogy annyira kényelmes érzés viselni.
x az illata mennyei, a vaníliát kiérezni, én imádom, úgyhogy ez szuper.
x elég rendesen el van áztatva a maszk, de azért olyan mértékben, hogy a bőröm még be tudja szívni.
x a bőröm amúgy fini pihi puhi lett, de azért drasztikus változást nem tapasztaltam.
x a bőröm nem tolerál mindent, reggelre két pici patival találtam szembe magam, elképzelhető, hogy a maszkot nem tolerálta. Ez no going a számomra.

Összességében nem tud többet, mint a minőségben sokkal jobb és olcsóbb koreai maszkok, de egy próbát mindenképpen megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

x az anyaga fura, nem mondanám, hogy annyira kényelmes érzés viselni.
x az illata mennyei, a vaníliát kiérezni, én imádom, úgyhogy ez szuper.

PBHenrietta

2018. február 22.

A Douglasban ajánlotta az eladó hölgy. Kifejezetten a már kezdődő ráncaimra kerestem maszkot. A használata nagyon egyszerű. 20 perc után vettem le, a krémet ennyi idő alatt szinte be is itta a bőröm. Míg fent volt a maszk, addig hűsített, a levételt követően pedig egy kis jóleső bizsergő érzés fogott el. A bőröm puha tapintású lett és feszesítő hatása is látható volt. Nincsenek mély ráncaim, csodát nem várnék azért tőle, de a halvány ráncaimon feszesített keveset. Első használat után még nem tudok hosszútávú eredményről beszámolni. Féláron 990 Ft-ért vettem, a teljes árát nem biztos, hogy kifizetném érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol, Glycerin, Butylene Glycol, Hydroxyethyl Urea, Acetyl Hexapeptide-8, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Caprylyl Glycol, Hyaluronic Acid
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Pentapeptide-3, Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Biotin, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Folic Acid

Sorbitol h 1 1

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Retinol és az ecetsav észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A retinoidok az A-vitaminhoz hasonló kémiai szerkezetű, azzal azonos vagy legalábbis hasonló biológiai hatású vegyületek közös neve. Antioxidánsokat tartalmaznak, amelyek megkötik a szabadgyököket, megnövelik az irha vérellátását, szabályozzák és felgyorsítják a sejtek cserélődését, segítik a kollagén növekedését. Nemcsak a "felszínen" dolgoznak, mint az AHA és a BHA savak, hiszen lejutva az irháig (dermisig) visszaprogramozzák az UV sugarak által megsérült DNS molekulákat, újra egészségessé téve azokat. A retinyl-acetat kiválóan képes beszívódni a bőrbe a bőr zsírnemű anyagain keresztül. Az EWG szerint mérgező lehet az emberi szervezetre (sejthalált okozó, rákkeltő hatású és reprodukciós toxin), ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata, terhes nők esetében pedig kifejezetten kerülendő összetevő.

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.