La Prairie

Ár:   28 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: parfumvilag, Módosítva: 2018. október 31.

Ár:   28 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyorsan ható, frissítő hatású tisztító, mely egy lépésben eltávolítja a bőrön lévő szennyeződéseket és sminket, víz használata nélkül is. A Cellular Cleansing Water Eyes/Face kitűnő tisztító hatásán túl puhává és selymessé varázsolja a bőrt és növeli annak nedvességmegtartó képességét. Ezáltal a bőr képes fenntartani az optimális hidratáltsági szintet. Ideális tisztító termék arra az esetre, ha valaki a nap folyamán szeretné megváltoztatni a sminkjét.

Reggel és/vagy este. Itasson át egy vattakorongot a termékkel és lefelé irányuló mozdulatokkal gyengéden törölje át vele a szemkörnyéket. Majd egy újabb, termékkel benedvesített vattakorong segítségével tisztítsa meg az arcot és a nyakat. Szükség esetén ismételje meg, majd használjon utána szérumot és hidratáló krémet.

Klaunak

2017. április 16.

Pár hete vettem meg, mert jókat olvastam róla. Egyáltalán nem bántam meg. Nagyon hatékonyan tisztít. Hihetetlen mi mindent le szed még az arcról, pedig a több lépcsős arctisztításomban ez az utolsó, pedig korábban azt hittem az előzőek is bőven megteszik. Az kicsit zavar, hogy baromi nehéz az üveg kiszerelése, viszont a takarékos pumpás megoldást szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

Chrissy

2016. december 23.

Az Államokban jól bevásároltam egyszer egy naaaaaagy parfümériában, de alaposan, és ezt kaptam a vásárlásom mellé 30ml-es deluxe kiszerelésben ajándékba. Szeretném azt írni, hogy pocsék, rettenetes, vagy, hogy semmi extra, nem ér annyit, amennyit, de az a helyzet, hogy ez a termék egyszerűen szuper. Soha az életben nem volt még jobb tonik-lemosóm. Nagyon-nagyon jó. Valóban 5 csillagos szuperior kozmetikum. Illata nem igazán van. Az állaga olyan, mint a víz. A színe is: áttetsző.
Gyönyörűen lemossa a maradék sminket, arclemosót. Én az arctisztítás utolsó lépéseként vetettem be mindig és a vattakorongon rendszerint lehetett látni, hogy még volt dolga ennek a szernek is. Nem ragadt tőle a bőröm. Nem csípte a szemem. Jól esett használni, mert egyszerűen szép lett tőle a bőröm és kellemes tapintású, igazán tiszta érzetű. Nagyon szerettem. Elég sokáig kitartott egyébként, kiadós volt és nagyon kézreálló volt a csomagolása. Úgy bántam vele, mint a hímes tojással, mert a deluxe kiszerelés "löttyintős" csomagolású volt.
Azt kell mondjam, hogy vevő lennék rá. Sajnos nagyon sokba kerül és erre azt mondom, hogy nem fér bele, de, ha megnyerem a lottót, akkor biztosan helye lesz a pipere polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 23.

Antioxidánsok: Buddleja Davidii Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Steareth-20 ti I eu 2 1