La Prairie

Ár:   $100   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   66 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sziszus_, Módosítva: 2016. július 26.

Ár:   $100
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A La Prairie termékek alapját egy forradalmi, szabadalmaztatott komplex összetevő, a Exclusive Cellular Complex képezi. Hatékonyan gátolják az arcbőr öregedését, és óvják azt a káros környezeti hatásokkal szemben.
A porpúder selymesen terül el használatával természetes, tartós eredményt érhetünk el. Az erősebb mattító és fixáló hatás érdekében a termékhez kapott puffal vigyük fel a púdert, majd a felesleget ecsettel seperjük le. A mindennapi viselethez elég ecsetet használni.

A púder (55 g) egy utazó méretű ( 10 g) termékkel csomagolva érkezik, így kényelmesen szállítható.

Klaunak

2017. január 28.

Miután nekem nagyon bevált a caviáros (Peche szín) alapozó, megvettem hozzá ezt a púdert az 1-egy színt. Kicsit aggódtam,hogy ne túl fehér legyen (nem volt lehetőségem kipróbálni), de nagyon kellemes világos árnyalat. Jó termék és érték-ár arányban nem is annyira horror az ára ahhoz képest legalább is, hogy mennyibe kerülnek a márka termékei. Egy finom állagú, enyhén "nedves" porpúder. Szépen ráfekszik a sminkre és könnyen eloszlatható, nem ül meg sehol több belőle. Én ecsettel szeretem felvinni. A pamacsával nagyon kicsit tudok csak felvenni a kis réseken és az nem elég. Viszont mattitásban nálam nem tud többet mint más termékek, azok viszont nem tudnak ilyen szép hatást produkálni nálam. Utána kell korrigálni pár óránként, de gyönyörű hidratált szép bőrt eredményez. Az pedig szerintem zseniális ötlet, hogy van hozzá egy kis utazó méretű kiszerelés is és így lehet vinni kényelmesen a válltáskában egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

juditkaa70

2017. január 16.

Használtam én is a folyékony alapozó fölé, Ezzel fixálva az alapozót. Évekig kitartott nekem. Én nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 16.

sziszus_

2016. november 14.

A PÚDER!
Iparfumeria.hu-ról rendeltem ( már Notino) Tati véleménye/videói alapján. Azért be kell vallanom, elbizonytalanodtam az ár láttán, de úgy gondoltam,próbálkoztam már több Mac, Ben Nye stb. púderrel is, úgyhogy jó lenne egy igazán jót találni.
Matt végeredményt ad, ami lehet valakinek sok is, de én kifejezetten szeretem, hogy ezáltal a nap folyamán csak "szépül, lágyul" a sminkem, nem pedig kellemetlenül fényesedik. Eddig minden alapozómmal jól együttműködött, egyik sem lett "maszkos, koszos" hatású tőle...még a legolcsóbbak sem. Tartósságukon pedig nagyon sokat segített. A szem alatti korrektort is egész napra fixálja. A mennyiséget el kellett találnom vele, mert tényleg nagyon kevés is elég belőle.... így pedig ténylegegészen biztos, hogy jó pár évig elég lesz. Már körülbelül fél éve használom és az utazó tégelyben még mindig nagyon sok termék ( legalább még egy félévre való) van... tehát magához a nagy dobozhoz még hozzá se kellett nyúlnom.
Nagy befektetés, de megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

A PÚDER!
Nagy befektetés, de megéri!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Saccharomyces Cerevisiae Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Lásd Tripeptide-32

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.