La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mila85, Módosítva: 2015. január 5.

Kiszerelés:   100 ml és 30 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Giorgio Armani Acqua di Gioia parfüm utánzat

Illatkategória: fás-gyümölcsös-citrusos

Illatösszetevők: citrom, jázmin, narancs, zöld jegyek, ibolya rózsa, ánizs, narancsvirág, őszibarack

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1000 Ft , Eladó: Rejetke
Állapot: A képen látható állapotban , Helyszín: Lajosmizse, fizetés: Banki átutalással, postai úton, csomagautomaták
Ár: 2000 , Eladó: NAPO
Állapot: új,bontatlan, Helyszín: Budapest,Óbuda,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!
missmisfit

2019. május 19.

Ez egy nagyon jól sikerült másolat. Két teszten is átment nálam. 1. A boltban megszagoltam az eredetit, majd megrendeltem ezt 2 hét múlva. Az emlékeim alapján azonos. 2. Szaglásztam két napig ezt, majd a boltban az eredetit magamra fujtam. Már kifújáskor is azonositottam az eredetiben a hamisat, aztán otthon a kettőt összevetve is nagyon nagynak éreztem a hasonlóságot. Sajnos kevéssé tartós. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

nagyerika28

2018. május 30.

Ruhán nagyon tartós, viszont magamon érzek benne valamit, ami nem tetszik. Talán kicsit férfias? De, megmutattam Anyunak, neki meg nagyon tetszik, így az övé lett😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Kendralinx

2018. május 16.

Nekem nagyon bejön de nem túl tartós magamon alig érzem kellemes kár hogy nem tartós..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

ALettah

2017. április 10.

Most a La Rive parfümök próbálgatása van soron nálam, és az Aqua Bella került sorra. Egyik csuklómra ő, a másikra egy kevés Acqua di Gioia, és kezdődhet a teszt! Friss, légies illat, citromos-mentás kezdéssel, szép jázminos, virágos lecsengéssel, egyéb jegyet én nem nagyon érzek ki belőle. Az eredetiben talán érezhető volt még némi bors, és mintha lenne az Aqua Bellának egy kis szintetikus mellékzöngéje, de lehet, hogy csak bebeszélem magamnak :)
Nagyon hasonlít az eredetire, tartóssága pedig bőrön kb 5 óra volt rajtam, ami bőven elég egy nyári illattól,különösen, ha ilyen baráti áron kapható.
Gondolkozom rajta, hogy beszerzem harmadik nyári parfümnek... vagy túlzás lenne?
Azokból az illatokból, amelyeket tényleg imádok, nem vennék dupe-ot, de az Acqua di Gioia csak a tetszik, szívesen viselném kategória - itt azért már elgondokozom, hogy érdemes-e kiadni annyi pénzt az eredetiért, ha ilyen remek utánzat is van töredék árért. Az üvege, csomagolása is igényes kivitelezésű, nem kelt gagyi érzést.
Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Érdemes kipróbálni.

Terka25

2016. október 1.

Tegnap lefotóztam, hogy felrakom cserére, nem az illata miatt, hanem a tartóssága miatt. Az illata kellemesen friss, semmi harsányság, semmi szúrós jegy, semmi fojtogató cukrosság. Nem tudom az eredeti ilyen-e, néha kellenek ilyen kis "semmilyen " illatok, hétköznapra szaladgálósnak. A tartóssága miatt voltam szomorú, de többszöri próbálkozásra rájöttem, hogy ruhán egész sokáig megmarad, az ilyen típusú illatok, amúgy sem szoktak nagyon tartósak lenni rajtam .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

zsonody

2016. október 1.

Be kell vallanom, hogy csalódtam, de elsősorban azért, mert túl sokat vártam, főleg az itteni vélemények alapján. Kellemes illat, rohangálós parfümnek jó, főleg ennyi pénzért, de 2 nagyobb és 1 kisebb problémám van vele: a kisebb a csomagolás. A képen is látható ezüstös fémes rész valójában műanyag, ami el tud válni az üvegtől (én így vettem ki a csomagolásból), ami nem túl elegáns, bár vissza lehet pattintatni. Ami ennél zavaróbb, hogy a tartósság még ruhán is csak közepes nálam, amivel nem lenne semmi baj egy ilyen kategóriájú parfümnél, csak éppen erről "híresek" a La Rive termékek, hogy mennyire tartósak, illetve a korábbi KM vélemények miatt is ezt reméltem. A másik gondom, hogy az én bőrömön nem igazán adja vissza az eredeti illatot, amit szintén használtam, sem elsőre, sem később. Ez egy hasonló illat, de nem hasonmás az én orromnak. Mindezek ellenére kedvező az ár, főleg a kiszereléshez képest, és kellemes az illat, úgyhogy el fogom azért használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

csildiko60

Korcsoport: >54
2016. június 14.

Számomra nagyon alkoholos, fojtogató nem az a ropogós-friss amit vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 14.

Számomra nagyon alkoholos, fojtogató nem az a ropogós-friss amit vártam.

Villango

2016. május 5.

Kicsit harsányan nőcis, épp mint az eredetije, de ez nem baj, inkább így legyen harsány vizesen kéken zölden mint vattacukrosan amivel mindenkit kinyírok magam körül.
Nagyon tartós. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Nagyon tartós. ;)

Laci

2016. április 16.

Nem bírtam ki, hogy ne vegyem meg. Hihetetlen, de az eredetit nem szagoltam még, vagyis azt hittem, hogy nem, mert nem ilyen illatra számítottam. Valahogy zöldebb, ózonosabb, kevésbé virágos, inkább friss illatra. Azt hittem, hogy egy unisex parfüm lesz, tetszettek az illatjegyei. Ez egy erőteljesen virágos, gyümölcsös illat, amit sokszor éreztem már, tetszett is, de magamon nem tudom elképzelni, ahhoz túl nőies, azért nekem is vannak határaim. De megadom az 5 csillagot, ennyi pénzért 100ml ilyen minőségű és kivitelezésű illatszert venni képtelenség. Nagyon tartós volt rajtam, de megy édesanyámnak azt hiszem, hozzá jobban illene ez az illatvilág.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

klau810614

2016. március 23.

Rajtam egy az egyben Acqua di Gioia edp és még tartósabb is mint az eredeti!Most rohangálósnak ezt használom!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Színezék. Lila színű.