La Rive

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: boxa, az összetevőket feltöltötte: krémh, Módosítva: 2018. november 21.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Paco Rabanne 1 Million jellegű illat

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
ladri

2017. november 24.

A férjemnek vettem, és amikor megérkezett, nem nagyon tetszett. Sok parfümje van, ezért ritkán használta. Aztán eltelt azóta pár hónap, és mostanában ugyanazt az illatot érzem rajta reggelente, kicsit erős, de valami iszonyú jó illat lengi körbe. Megkérdeztem, mit fújt magára, mire rámutatott. Este még mindig érzem rajta, bár akkor már bőrközeli, de ugyanaz a pasis illat, mint reggel. Pozitív meglepetés volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

CalMag

2015. január 20.

Egyetértek szamira :)

Az illat egyébként jó,de,hamar megunható,egyszerűen túl sok tud lenni...
Tartós,és kedvező az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Egyetértek szamira :)

Az illat egyébként jó,de,hamar megunható,egyszerűen túl sok tud lenni...
Tartós,és kedvező az ára.

szamira

2014. június 9.

update:
Hajajj, most jött el az a pont, hogy totálisan besokalltam tőle. Fujj, utálom! Ilyet is ritkán mondok úgy, hogy kezdetben nagy volt a szerelem. Minden milliont utáló véleményt most mélységesen megértek és megkövetem magam :D A zuram továbbra is fujkálja, de csak munkába.. Gyilkolja csak a munkatársakat vele, engem neeeee!!! :D

-----
Munkába fújkálósnak vettem a férjemnek látatlanban, nem ismertem sem ezt, sem az eredeti illatot, de kedveli az egzotikus édeskés-fűszeres illatokat, úgyhogy félretettem a 1 millionnal szembeni ellenérzésemet (macskajancsis hülyegyerek illat) és gondoltam 1500-at wc illatosítónak is megér :P
Pozitív csalódás, a tartósságával sincs gond és az illata is nagyon jó.
Illik a legkevésbé sem macskajancsis férjemhez :D Rajta meleg, komoly, elegáns, és sokszor súrolja a bugyiletolós küszöbszintemet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.

update:

-----
Pozitív csalódás, a tartósságával sincs gond és az illata is nagyon jó.

Vaslady

2013. október 12.

Nagyon tartós,nevetségesen olcsó,szóval árát mindenképp megéri.Tavaly vettük férjemnek karácsonyra,érdekes módon,nők, férfiak is megkérdezik,milyen illat ez,mindenhol pozitiv dicséretet kapott,pedig tényleg nem drága.
Szerintem ez valaminek az utánzata lehet,csak nem tudom melyik parfümnek,ha valaki tudja HELP,,,mert megvenném a drágámnak originálban is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

krémh

2013. augusztus 7.

Édesapámnak vettem, tetszik neki az illata, hozzá illik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Édesapámnak vettem, tetszik neki az illata, hozzá illik.

rekaaa

2013. január 29.

Szerintem nem rossz illat. Apukámnak vettem,de neki nem tetszik. Tartós és olcsó. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, D-Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Citral, Eugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 16255, CI 28440, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!