La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 25.

Lelőhely:   drogériák, online

Giorgio Armani - Idole d'Armani jellegű illat.

Kiszerelés: 90 ml

Kleopátra

2013. január 12.

Most vettem észre hogy egy ilyen is pihen épp a parfümös polcomon :) Biztos kaptam valahonnan,nem is emlékszem hogy került hozzám,az viszont tuti hogy nem én vettem, ugyanis az illat nem illik hozzám...
Kifújáskor erősen hasonlít Dior Fahrenheitjére,ami ugyebár egy férfi parfüm,és nagyon nem az én esetem./keresztapámnak volt,de lehet még meg is van neki,ő sem szerette/.
Lényeg a lényeg,ez a parfüm engem legyőzött, erősebb nálam. Egy karizmatikus üzletasszonyon el tudom képzelni,de magamon nem,ez ahhoz túl fűszeres,erős,sok.
Most olvasom, hogy Armani jellegű illatocska,nos legalább tudom hogy a parfümériában ennek a polcnak a közelébe sem kell mennem,mert nem az én világom.
A tartósság miatt kap 2-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

A tartósság miatt kap 2-est.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, D-Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral, Cinnamal, Benzyl Benzoate, Farnesol
Színezékek: CI 16255, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.