La Roche-Posay

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. július 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alumínuimsó-, alkohol- és parabénmentes. Érzékeny bőrre. Szag és nedvesség ellen.

Heyhey

2019. augusztus 12.

Még mindig keresem a megfelelő aluminium mentes dezodort...Ez elsőre pozitív csalódás volt,de sajnos néhány használat után viszkettem tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

vivia

2019. június 30.

Nyárra akartam valami hatékonyabbat, de most már egyre inkább belátom, hogy ez a dezodor nekem nagyon is megfelel, pl. finom az illata. Nekem a stift változat elég sokáig tart, mindig elhasználom az utolsó morzsáig (tényleg morzsáig, mert kifogyás előtt már morzsolódik), soha nem vettem úgy le a polcról, hogy "juj, de utállak", csak úgy hogy "gyere, kicsi dezodorom". Használtam mellette szükség esetén (stresszes időszak, meleg idő) egy másik deo krémet is (Vimere), ezt csak hetente egyszer kell kenni... jól elvoltam, boldog voltam így, de ez utóbbiba mindent kevernek skorpiómérgen kívül, hogy hasson, meg "mire ez a sok macera, amikor annyi jó dezodor van..." Hát valójában nem fogom végig próbálni a választékot, mert egy-két próbálkozás után rájöttem, hogy mégis csak újraveszem ezt, a kedvencemet. Egy csillagot levonok, mert még mindig él bennem a tökéletes deó ideája, erről a diszkrét, szelíd gyöngyvirágra és fehér virágokra emlékeztető illatról viszont nehéz lemondani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

dcsiky

2018. december 16.

Bőrgyógyász ajánlotta, és nekem bejött, pedig nagyon érzékeny a bőröm. Nyilván nem 24 óráig jó, de nekem nap végéig használ, még jógás, mozgós napokon is. Valóban kicsit nehezen szívódik fel, de én használat után reggeli készülődésnél mászkálok kicsit, és csak később öltözöm fel, így nem krémezem össze a ruhám sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

gyulzsuzsi

2018. augusztus 9.

A rettentő melegben is jól teljesít, de jobban szeretem a frissebb illatokat. Az ára és a túl feminim illat miatt nem max.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Klau87

2018. június 11.

En sem olvastam el a velemenyeket sajnos,hanem biztam benne,hogy valami jot ajanlanak a gyogyszertarban. Miutan az evek ota hasznalt dr Organic deo miatt kipirosodott a honaljam,es probaltam 1-2 deot,amiktol csak rosszabb lett,gondoltam,adok ennek egy eselyt. Haaat mit ne mondjak,1 ora mulva olyan budos lettem,h nem is gondoltam,h ez en vagyok! Sose volt ilyen szagom,max ha nem hasznaltam semmit itthon,es takaritottam vagy csinaltam valami izzasztot. Nagyon kellemetlen,hogy a munkahelyen 5-6-szor is ujra kell kenni,es torlokendovel torolgetni magam,h elszalljon a buz! 2 napja hasznalom,meg probalkozom,hatha csak hozza kell szoknia a boromnek,es elmulik a szag,de egyelore 1 csillag...3000 forint korul vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

kispanki

2017. november 10.

Miért van az,hogy arról,ami nagyon drága elhisszük,hogy használ is? Egy gyógyszertári tévedés miatt vásároltam meg. Mit ne mondjak,katasztrófa! Kezdjük ott,hogy nagyon nehezen szárad. Sokáig vizes érzést hagy maga után. A hatása nálam,ha volt is erre példa nem tartott tovább 1 max. 2 óránál és gyerünk újra felkenni... Konkrét izzadságszagom volt,mintha nem is használtam volna semmit.
Nagyon drága és folyik. Megfogta a ruhámat! Valószínűleg továbbadom a családban. Már nem tudom mihez nyúljak,mit próbáljak! Amit csak tudtam,eddig mindent teszteltem Nem adom fel,egyszer talán megtalálom a megfelelő izzadásgátlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

niandra

2017. szeptember 5.

Nekem nagyon bevalt, teszi a dolgat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Nekem nagyon bevalt, teszi a dolgat!

dandelion

2017. március 10.

Nekem a stift verzió van meg, de arról nem találtam feltötve ide, úgyhogy ide írom. Már régóta alumínium mentes dezodorokat használok, ezért nem igazán voltak elvárásaim a termékkel kapcsolatban. Igaz, hogy még csak télen használtam, de számomra a hatása teljesen megfelelő, nem éreztem kellemetlen szagokat, tette a dolgát. Ami sajnos negatívum, hogy gyakran viszket a hónaljam a termék használata után, és a bőröm barnás színezetű lett tőle. Elhasználom, de tovább fogom keresni a megfelelő alumínium mentes dezodort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Biloba

2017. február 19.

Jó ég, hol volt ez eddig?
Vichy deót használok évek óta, de egy ideje elegem lett belőle. Izzadós vagyok, főleg érzelmi hatásokra, meg persze fizikai munkánál is. Tegnapelőtt vettem, tegnap reggel használtam, szóval még csak egy napos a tapasztalatom, de annyira le vagyok nyűgözve, hogy muszáj leírnom. Persze majd jön update.
Reggel felkentem, kicsit stresszes napom volt, mire fél órát utaztam megijedtem, hogy azért izzadni enged (ami nem zavar), és vajon mi lesz az eredmény. Aztán nagyon nehéz táskával mászkáltam melegben, kabátban, és hajnal 1-ig talpon voltam. Hazaértem, és semmi! A ruhámon lehetett érezni a deó illatát, de a bőrömön csak a finom púderes illat. Én nem is értem, mi dolgozik, ha nem az alu, meg a többi csúnya összetevő.
Csillagos 10-es, remélem így is marad, és nem kell csalódnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

Jó ég, hol volt ez eddig?
Csillagos 10-es, remélem így is marad, és nem kell csalódnom.

petrikszani

2016. június 29.

Nekem sajnos semmit nem használt, sőt, még kellemetlenebb izzadságszagot eredményezett :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol