La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2014. március 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Rendbehozza a kiszáradt szájat rövid időn belül, így az újra puha és sima lesz.

hajnalkaeva

2018. augusztus 8.

Kedvenc ajakápolóm. Évi 6-7 darabot használok el csak ebből.
Én nem kiszáradt csak és kizárólag ajakra használom, hanem csak úgy védelemből a szél, hideg ellen. Van olyan ajakír, amelyik gazdagabb ,és talán gyorsabban beszívódik. Ez ad egy enyhe fényt. Ellenben jó szolgálatot tesz, jól ápol, ráadásul lassan fogy.
Az ajkaim fel vannak töltve és a plasztikai sebészem javasolta ,hogy mindenmentes jobb minőségű ajakápolóval kenjem be mindig éjszakára. meg is fogadtam a tanácsát, és erre esett a választásom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Kedvenc ajakápolóm. Évi 6-7 darabot használok el csak ebből.

csuszka

2017. október 16.

Akciósan vettem egy gyógyszertárban, és örülök, hogy nem fizettem érte teljes árat. Kicsit segített a cserepes ajkaimon, viszont kellemetlen érzést hagyott maga után, sosem szívódott be teljesen. Tetszett, hogy nagyon kellemes, gyenge illata volt, és ízzel pedig egyáltalán nem rendelkezett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Timitami

2017. február 20.

Én nem kiszáradt ajakra használtam, hanem csak úgy védelemből a szél, hideg ellen. Van olyan ajakír, amelyik jobban , értsd gyorsabban beszívódik. Ez hagy egy kis fényt a szájon. Ellenben jó szolgálatot tett az egyik télen, amikor használtam. Akit nem zavar, hogy picit fényes tőle a szája, annak ajánlom, mert jól ápol, ráadásul lassan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 20.

vrebus

2016. szeptember 18.

Nem tudom gyártják-e még, de én többet vártam tőle. Cserepes ajkakra nem mindig volt elég, illetve nagyon nem szeretem ha az ajakápolótól egy fehér réteg lesz a számon. Ez sajnos ilyen volt, de az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Linette92

2016. január 23.

Nem vagyok tőle elragadtatva, nekem nem segített a cserepes ajkaimon, főleg így tél idején.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2014. június 24.

Imádtam de elfogyott. Az első gyógyszertárban azt mondták nem gyártják már! Utána kerestem tovább... Minden gyógyszertárat felkerestem a városban, és tényleg nem gyártják, mindenhol utána jártak nekem. :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 24.

Josie

2014. május 6.

Nekem 2-őt sikerült beszereznem külföldön elég borsos áron. Még így, hogy 2 db volt összecsomagolva, így is majdnem dupla annyiba került mint Magyarországon. Szóval becsüljétek meg az otthoni viszonylagosan "jó" árát! :) Egyébként még így sem bántam meg hogy megvettem. Nagyon szeretem és nekem külön tetszik hogy nincs illata. Szépek az összetevői is. Ahol jelenleg élek elég száraz a levegő és ha selymesen puha ajkakat akarok akkor bizony minden nap kennem kell. Amúgy ez egy csudijó ajakápoló! :) (vagyis úgy látom, hogy már csak volt:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

Estee

2013. december 8.

Kis kedvencem, vitathatatlan öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 8.

Kis kedvencem, vitathatatlan öt csillag!

Pille

2013. november 3.

Kb. fél éve használtam utoljára, azóta lecseréltem. Az Eucerin ajakápolója ennél sokkal-sokkal jobb és néhány patikában még olcsóbb is, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

dyna

2013. szeptember 26.

Amíg nem találtam rá, azt hittem, hogy a Carmex-nél nincs jobb ajakápoló. Tévedtem, simán kenterbe veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate