La Roche-Posay Anthelios AC SPF 30 Fluide Extreme Mat Napvédő Zsíros, Aknés Bőrre

La Roche-Posay

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: rayeri, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Zsíros, vagy aknéra hajlamos, napra érzékeny bőrre.
  • Normál intenzitású napsugárzás esetén.
  • Magas, széleskörű, fotostabil UVA/UVB-védelem.
  • SPF 30 védelem megerősítve az UVA-sugarak ellen (szigorúbb, mint az Európai Unió javaslata) köszönhetően a szabadalmaztatott
  • Mexoplex fényszűrő rendszernek, valamint a nyugtató és antioxidáns hatású La Roche-Posay termálvíznek.
  • Új, még minimalistább, bőrgyógyászatilag tesztelt formula: illatanyag-mentes, paraben-mentes, nikkel-tesztelt (garantáltan alacsonyabb nikkel tartalom, amely nem éri el az arra érzékenynél az allergiás reakciót kiváltható szintet), nem komedogén.
  • Kétszeres hatás a kifényesedés ellen: Azonnali faggyú-elnyelő hatás a perlitnek köszönhetően. Faggyú-szabályozó hatás a cink-glükonátnak köszönhetően.
  • Fluid, nem zsíros, könnyű textúra. Vízálló.

knojnoj

2017. július 23.

Nagyon megvagyok vele elégedve.Mattít, nem zsírosít.Kis mennyiséget kell felvinni belőle, mert különben nagyon fehér leszel. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

monikafleischer87

2017. június 21.

2 hete használom, és nagyon jól működik. Nem fényesedik ki az arcom nap végére sem. Állaga fehér "naptej", könnyen eloszlatható és hamar beszívódik. Sminkelni is nagyon jó rá. Nagyon megszerettem.

Update: Lecseréltem, mert újabb két hét után szerintem megváltozott az állaga, vagy megutálta a bőröm, de lekukacosodott a bőrömről kb fél órával a felkenés után. Lehet mégsem nekem való a fizikai védő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

mintberry.crunch

2015. július 25.

Én sajnos csalódott vagyok. A mattító hatás nem tart 1-2 óránál tovább, utána kifejezetten zsíros lesz tőle a bőröm. Addig mondjuk szuper. Sminkelni könnyen lehet rá, de az is hamar "lecsúszik", ha elkezd átfényesedni. Ez még rendben is lenne - az én bőrömhöz nem passzol, kész -, de nem véd eléggé! A sima DM-es naptejektől sosem pirul meg a bőröm, ettől viszont sikerült kicsit leégnem, pedig drága volt. Ráadásul csak vékony rétegben lehet felvinni, különben morzsolódik.
Nyaff.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 25.

Nyaff.:(

Powderpuff Girl

2014. augusztus 2.

Zsíros, kombinált bőrre jó választás. Az állaga hígabb, mint egy átlagos naptejnek és eleinte megijesztett a lilás-fehér maszkszerű hatás. Ahogy eldolgozod, azonban az eltűnik és a matt arcbőr marad csak utána. Kissé világos, szeplős bőröm van, jól teszi a dolgát, bár Máltán a homlokom lepirult a 30-astól, úgyhogy oda 50 spf-eset kellett bevetnem. A mi éghajlatunkra azonban megfelelő védelmet nyújt. A kiszerelése az árához képest lehetne kicsit több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Brock-baba

2014. július 8.

Számomra a krémek krémje! :) Volt... Kb. két hete mondták a gyógyszertárban, hogy már nem gyártják, más van helyette. Mindig így járok a bevált jó arcápolókkal! :( Nagyon szerettem, mert mindent tudott, amit ígért! Sőt! Nem csupán optimálisan mattított egész nap, de még a gyulladásokat is szépen lehúzta, úgyhogy egy idő után kitisztult tőle a bőröm, és már alapozót sem kellett használnom hozzá. A mitesszerek, ha előfordult néhány szabály szerűen "kipergett" ettől a krémtől. :) Soha sem égtem meg a használata mellett, ki sem pirosodott a napfényre amúgy eléggé érzékeny bőröm! Most pedig már csak sírhatok utána!! :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 8.

Zuzupet

2013. július 24.

Imádom!Csak egy mintát kaptam belőle és kétszer használtam eddig és láss csodát kezd múlni a rosacheám!!!!!!Három éve nem volt ilyen szép és nyugodt a bőröm!!!!Egy darab pattanás nem jött ki tőle sőt!(ilyen még nem volt legalább 10 fajta napozókrémet próbáltam már mindtől kipattogtam, tüzelt az arcom és olyan voltam mint aki zsírosbödönbe dugta a fejét!!Nahát ez pont az ellenkezőjét nyújtja!)
Nem próbálkozom tovább.....MEGTALÁLTAM!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

Nem próbálkozom tovább.....MEGTALÁLTAM!!

Livomivo

2012. november 12.

Először a Bioderma Photoderm AKN Mat SPF 30 fényvédőt használtam, amelyhez képest a La Roche-Posay Anthelios Ac SPF30 Mat Extreme Fluid kevésbé meggyőző. Alapvetően meg vagyok elégedve a krémmel, a funkcióját betölti. Zavar, hogy kevésbé könnyen oszlatható el, mint a Bioderma. Állaga megfelelő, a végeredmény matt, ha várunk egy kicsit. Összességében jó fényvédő, de az összehasonlításban a Bioderma nyer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

rayeri

2012. július 3.

Nagyon kellemes állaga van, zsíros utóérzet nélkül felszívódik és TÉNYLEG MATTÍT! Ami számomra nagyon fontos, nem tömíti el a pórusokat, egyetlen pattanás sem jött ki az arra hajlamos bőrömön rendszeres használat során sem. Sosem pirultam le vele, ellenben szépen barnulok :) Nekem pontosan azt adja, amit elvárok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.