La Roche-Posay

Ár:   9149 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. május 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Új generációs, öregedésgátló fényvédő, amely segít védeni és korrigálni a mindennapos UV-sugárzás által okozott bőröregedés jeleit. Széles spektrumú védelem és korrigáló hatóanyagok hialuronsavval, niacinamide-dal és Phe-Resorcinollal. Extra könnyű krém, amely akár 24 órán át hidratál. Olajmentes és bársonyos hatású a bőrön. Hipoallergén. Nem komedogén.

Ár: 5000 Ft+ postaköltség , Eladó: LosiG6
Állapot: Júliusba bontott, lejárata: bontástól számított 12 hónap , Helyszín: --, fizetés: Átutalás, Postán maradó levélként küldeném(+915Ft)

Liacska85

2022. május 2.

Nálam abszolút a tökéletes arca való fényvédő! Több terméket és márkát is kipróbáltam, de egyik sem volt hibátlan. Már a harmadik alkalommal vásároltam újra. Számomra az egyetlen negatívum az ára, de Glamour napok alkalmával szoktam beszerezni, így belefér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 2.

Yavanna

2022. április 12.

Sajnos ennél a terméknél lett biztos az, hogy nem viseli el a bőröm a niacinamidot, nagyon durván kipattogtam tőle. Viszont ez egy ilyen megosztó, sokaknak nagyon hasznos hatóanyag, emiatt nem vonok le csillagot. Az állaga nagyon tetszik, nagyon kellemes, gyorsan beszívódik, nincs semmi diszkógömb hatás.
Anyának pedig tökéletesen bevált, neki újravevős lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 12.

Anyának pedig tökéletesen bevált, neki újravevős lesz :)

slucia

2022. április 11.

Most kezdtem el használni, az esdigi tapasztalatok alapján egy csoda. Kicsit megijedtem amikor itt sok negativumot olvastam rola de nekem tökéletesen bevállt. Rögtön ébredés után megmosom az arcom és felteszem a krémet. Várok egy 10-20 percet hogy a böröm beszívja, utána sminkelek rá. Nwm csillog annyira és nem ad zsíros fullaszto érzetet sem az arcomon. A smink nem kenösik el mem pereg le nem kukacosodik. Maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 11.

rheumoderm

2022. március 19.

Szeretem az állagát, az összetételét. Két negatívum merült fel vele kapcsolatban: az ára és az, hogy kukacosodik napközben. Ettől függetlenül már régóta használom , mert tökéletesen véd és nem szárítja ki a bőrömet, illetve nem hegy fehér nyomot , fénylést sem maga után és nem tartalmaz alkoholt, illatanyagokat. Én jelenleg jobb alternatívát a kémiai fényvédők között nem tudok, így maradok ennél, amíg nem találok jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 19.

szavitrii

2021. december 29.

Termékmintát használtam belőle. Egész kellemes volt viselni, nem ragad, könnyed, viszont morzsálódott, pedig se alá, se felé nem kentem semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 29.

Teokleia

2021. december 11.

Mintát próbáltam belőle. Nem mondanám extra könnyűnek, szerintem így télen egy zsíros bőr számára kifejezetten nehéz, de legalábbis sűrű formula, erős citromos illattal. Nekem nehezen terült az arcomon, sok fehéret hagyott rajta, ami csak alapos, perceken át tartó masszírozással tűnt el, és a szokásos LRP hatást is hozta az arcomon: egy kellemetlen, csípős, hideg érzetet perceken át. Nem tudom,mennyiben segít az öregedésben, viszont nekem mattította az arcom, és hialuronos szérum tetején kukacosodott kissé. Biztos nem venném meg nagy kiszerelésben, nem nekem való.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

nihilistahedonista

2021. október 6.

Nagyon bíztam benne; mert egy magyar influenszer (?) ajánlotta, de hát ez sajnos ilyen a kozmetikumokban, ami az egyiknek tökéletes, az a másiknak borzasztó is tud lenni. Annyira csípi a szememet, hogy három esélyt adtam neki, aztán túladtam rajta.
Akinek ismeretlen ez a probléma a kozmetikumokkal kapcsolatban, és nem bántja a szemét többek között az Octocrylen, annak viszont isteni fényvédő lehet. Talán picit zsírosabb a végeredmény, ha eleve zsíros arcbőrre keni az ember, nekem normál/száraz bőrrel ezzel nem volt problémám. Nagyon elegáns egyébként az állaga, finom, a bőröm szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 6.

sarria

2021. szeptember 23.

Meglepnek a rossz vélemények, nekem nagyon bejött ez a termék. Nem irritál, szememet sem csípi, pedig nagyon érzékeny vagyok rá. Általánosan sokkal szebb a bőröm, nappali krém helyett is ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

wardeclaredonimperfections

2021. szeptember 13.

Óriási csalódás volt számomra. Az állaga nem rossz,egész kellemesen krémes , nem fullasztó , viszont érzékeny bőrre nem való , csíp és szárít is. Viszonylag tűrhető mértékben fénylik csak,de zsíros bőrűeknek nem ajánlom . A legnagyobb hibája az ,hogy végtelenül hajlamos arra ,hogy lemorzsolódjon az arcról. 2 csillag , otthonra ,ahol nem gáz a kukacos arcbőr , oda jó lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

costin.boglarka

2021. szeptember 11.

Ajándékba kaptam több másik termékkel együtt a La Roche-Posaytól egy nyereményjátékon belül. Még szerencse, hogy nem adtam ki rá pénzt, főleg nem annyit, amennyibe kerül. Borzasztóan morzsolódik le az arcomról, pedig mindig megvárom, hogy a napi rutinban használt termékeim beszívódjanak előtte rendesen. A Revox új fényvédője, a Just Daily Sun Shield ezerszer jobban működik, negyed akkora összegért. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Antioxidánsok: Phenylethyl Resorcinol, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Egy újabb fajta pigmentfolt elleni hatóanyag. Még nincsen túl sok független kutatás a hatásáról. A Journal of Cosmetic Dermatology-ban egy 2013-as kutatást találtunk róla, amiben az összetevőt három másik hatóanyaggal kombinálva vizsgálják.A vizsgálat összességében viszonylag mérsékelt eredményeket mutatott (a 80 résztvevő 57%-a mutatott legalább mérsékelt javulást).

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.