La Roche-Posay

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iszka, Módosítva: 2016. április 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Babák érzékeny, atópiára hajlamos bőrére. Arcra és testre. Extrém intenzitású napsugárzás esetére. 6 hónapos kortól ajánlott.
Új formula a babák számára kifejlesztve. Nagyon magas és széleskörű UVA/UVB védelem. Optimális, megerősített SPF 50+ védelem (az EU ajánlásnál szigorúbb feltételeknek megfelel) az UVA sugarakkal szemben, köszönhetően az új szűrőrendszernek, ami Mexoryl®SX és XL fényszűrőket. Egy új, biztonságos, bőrgyógyászatilag tesztelt formula: természetes Sheavajjal gazdagítva hidratálja és nyugtatja a bőrt, segít megerősíteni annak védelmi funkcióját. Gyengéd, kellemes, bársonyos textúra. Hipoallergén. Bőrgyógyász és gyermekorvos felügyelete mellett tesztelt.

Ár: 1500Ft , Eladó: Mucsi
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Békés, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
petszilva

2019. augusztus 22.

Kisfiamnak használjuk már a második adaggal. Először tényleg fehéres réteget hagy, de az idővel eltűnik. Ami miatt nem veszem újra, az hogy nem pumpás. Ahogy nő, a pumpással jobban lehet egy kézzel kenni. Ehhez két kéz kell, mire a tenyerem összedörzsölöm, addigra jól elszaladt :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Rubita

2019. június 12.

Nekünk sajnos ez sem vál tbe. Nagyon száraz, nehezen kenhető krém. Fehér foltot hagy, ami nem is lenne baj, de a 3 éves lányom ettől is lemarja a bőrét annyira viszket. Jó lenne találni egy naptejet, ami nincs tele káros anyagokkal és nem viszket tőle a gyerek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Penge

2019. május 6.

Ragacsos, fullasztó, fehér maszkos réteg....a por ..minden beleragad....zsírpaca...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 6.

Preciosa

2018. július 2.

Gyógyszertári mintát kaptam belőle, amit csak arcra próbáltam ki. Le kellett mosnom, mert egy erős fehér maszk réteget hagyott, és lehetetlen volt bedolgozni a bőrbe, hogy ez kicsit is eltűnjön. Babára nem tudom milyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Kencifice

2018. május 2.

Hú. Nálunk ez egy kicsit másként működött (most 3 éves a gyerek, 2 éves koráig vettem ezt). Abban egyetértek, hogy szuper napvédő krém, és csecsemő gyermeknek csakis ezt ajánlom! De! Olyan hulla arcot, bőrt varázsol, hogy egy profi sminkes is megirigyelné! Nehezen szívódik fel, fehér réteget képez a gyereken (így persze nem nehéz tartani a leégés elleni védelmet). Keveset kell kenni, sokáig elég. Masszív 10 perces masszírozás után sikerült csak enyhíteni a hulla fehérséget. Minden esetre a buszon egyből lett helyünk és nem égtünk le a városban. :)
Idén biztos másikat választok. Csak a hullafehérségért illetve a nehezen kenhetőségért vonok le egy csillagot. Amúgy tényleg szuper krém!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Banszky

2017. június 18.

3000ft-ért vettem patikában ugyanezt a kiszerelést. Direkt úgy mentem be,hogy szeretnék a 10 hónapos babámnak egy NEM RAGADÓS,50faktoros naptejet/sprayt...akármit. Mondtam,ha hazaviszem és mégis ragad visszahozom! :D nagyon sok drága baba naptejet vettem már és mindben csalódtam. Hát ebben nem. Szerencsére nem kellett visszavinnem mert egyáltalán nem ragad,gyorsan beszívódik és nincs buta kék színe ami állítólag segítene abban,hogy jutott e mindenhova. Hálás vagyok,hogy rátaláltunk erre a naptejre. Ha tényleg csak a baba kis testére használja az ember akkor még ez a picike kis 50ml sem okoz gondot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

szusmus

2017. április 8.

A bőrgyógyászom javaslatára döntöttem a márka mellett és nagyon örültem, hogy egészen pici, fél éves babánál is használható. Semmi panaszom nem volt vele, nem égett le a kisfiam, nem okozott bőrproblémát, nem lett foltos tőle a ruha és nagyon jó az illata. Lehetne nagyobb egy kicsit a tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

tnori

2017. március 20.

Csatlakozom az előttem szolohoz, én használtam pici baban és a bolcsis/ ovis fiamon. Reggel bekentem és soha nem pirult meg, pedig sokat voltak napon, úgyhogy remekül fent is marad a nap folyamán. Kis helyen elfér, könnyű magunkkal vinni. Jár az 5 csillag! Egy szezonra úgy emlékszem elég volt a gyerkocnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

pancsolos84

2017. február 2.

Ez egy szuper fényvédő. Egyrészt a gyerekeket sem zavarja, de még az én finnyás arcomon is kiválóan működik. Véd és nem diszkógömb az arcom. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.