La Roche-Posay

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. április 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Frissítő arcpermet mattító hatással érzékeny és fényérzékenységre hajlamos bőrre

Nagyon magas, megerősített SPF 50+ védelem (az EU ajánlásnál szigorúbb feltételeknek megfelelő) az UVA-sugarakkal szemben La Roche-Posay bőrnyugtató és antioxidáns hatású termálvízzel kombinált, szabadalmazott Mexoplex® szűrőrendszerének köszönhetően.

• Friss, gyorsan beszívódó permet
  • Száraz, láthatatlan eredmény
  • Kellemes és könnyű naptej illat a kellemes használatért.
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

petorpet

2021. július 31.

Napközbeni frissítés miatt vettem, illetve a gyógyszertárban ezt ajánlották zsírosabb, kombinált bőrre, 50 spf védelemmel. Hát... valóban elég zavaró a benne lévő illatanyag. Ráadásul, ha picit többet fújok, akkor fehér réteget hagy, és kifejezetten csillog. Szerintem nehéz eltalálni a szükséges mennyiséget, bár ez a spray verzióknál általában így van, gondolom. Nagyon hamar fogy, így szerintem elég drága, noha elsőre a 75 ml soknak tűnt, ezért ár-érték arányban elfogadhatónak tartottam. Nekem nem lesz újravevős, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 31.

jurase87

2021. július 4.

Nekem ez a fényvédős arcpermet nagyon bevalt. A leirassal ellentetben nem hogy mattit, hanem az en vizhianyos, könnyen kiszarado bőrömnek ad egy kis kellemes fényt.
Konnyu , praktikus a használata napközben /utkozben, a bőrömet tényleg védi, nem égett meg az arcom meg soha mellette. Biztos, hogy újra fogom venni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

Dorcsi1113

2021. július 2.

Szuper kis fényvédő, praktikus utazásra, strandra nap közben felfrissíteni a védelmet. Kellemesen friss érzet, de nagyon hamar elillan, szinte mintha semmi nem lenne a bőrömön. Fehér bőröm van, le még nem égtem a használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

KazanAgi

2021. június 4.

Kiegészítésnek vettem a fényvédőm mellé. Jó termék lenne, de olyan érzés mintha parfümöt fújnák az arcomra. Nem értem minek a sok parfüm egy arcra való termékbe!? ... Nagyot cslódtam a márkában. Elhasználom,de remélem hogy nem foltosodik majd az arcom tőle🙈 Az ára is elég borsos. Legszivesrbben 0 csillagot adnék rá.
Továbbra is keresem megfelelő spré napvédőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 4.

Továbbra is keresem megfelelő spré napvédőt.

dalmaflora

2021. május 10.

Életem első fényvédője. Könnyű a használata, nem érzem, hogy hagyna réteget az arcomon (nem tudok semmit kb. elviselni felkenve). Praktikus, nem kell kenegetni, maszatolgatni. Nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, talán picit mattít is rajta. Elsőre 4 csillag, nem tudom, hogy van-e ennél jobb, de egyelőre amíg el nem fogy, nem ruházom be másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Jayf

2021. április 21.

Én is figyelmetlen voltam, meg kellett volna néznem az összetevőket, de egyszerűen nem értem mégis milyen megfontolásból raknak egy arca fújandó fényvédő spraybe ennyi parfümöt? Egyáltalán minek bele parfüm, azt sem értem. A levegőt visszatartva kell kirohannom a helyiségből, akármikor használom, és még úgy is fullasztó, tekintve, hogy az arcomon van. Nevetséges :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

simply

2021. április 9.

Kegyetlenül parfümös, szinte fullasztó, pedig kifejezetten arcra találták ki, ami nekem fura. ezt leszámítva könnyen használható bármikor napközben és teszi a dolgát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

Nyonyika

2021. április 4.

Nem tudom, hogy pontosan mit vártam tőle, de nem ezt, kicsit nekem csalódás. Én is arra használom hogy a napközben frissítsek a fényvédőmön, de hogy ez legyen az első számú fényvédőm arra sajnos nekem nem jó. Olyan mint egy dezodor, az illata is olyan kb és olyan mennyiség is jön belőle, hogy tele lesz vele a szoba és érdekes mert azt viszont egyáltalán nem tudom felmérni, hogy vajon az arcomra elegendő mennyiséget fújtam e. Nem sok ilyen kiszerelésű fényvédő létezik, pedig amúgy praktikus megoldás lehetne, ha nem találok jobbat, maximum emiatt venném újra, hogy a táskába bedobva bármikor jól jöhet...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

dzsen1337

2021. március 9.

Ha sietek vagy nincs hangulatom kenegetni az arcom csak befújom vele és a napvédelem egy kis időre letudva. Olyan könnyed hogy először azt hittem kevés jön belőle, de többször ráfújtam a tükörre, hogy lássam, hogy eleget fújok. Nagyon szeretem ezt a terméket, ha elfogy tuti újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Alicece

2020. november 5.

Nem fényesedik az arcom nem iritálja és véd a napon!
A strandon sokszor nem biztos tiszta a kezem a krémezéshet és ezzel a fujos készülékkel ez nem probléma! Praktikus és napközben is fujhatok belőle ha napon sétálok vagy egy kávézoban rám süt a nap...igy nem kell aggodnom a leégés miatt!
Viszont parfumot tartalmaz ès alcoholt is ami nem valami jo....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Nem fényesedik az arcom nem iritálja és véd a napon!
Viszont parfumot tartalmaz ès alcoholt is ami nem valami jo....

Antioxidánsok: Carnosine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Honey, Propylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.