La Roche-Posay

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. április 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Frissítő arcpermet mattító hatással érzékeny és fényérzékenységre hajlamos bőrre

Nagyon magas, megerősített SPF 50+ védelem (az EU ajánlásnál szigorúbb feltételeknek megfelelő) az UVA-sugarakkal szemben La Roche-Posay bőrnyugtató és antioxidáns hatású termálvízzel kombinált, szabadalmazott Mexoplex® szűrőrendszerének köszönhetően.

• Friss, gyorsan beszívódó permet
  • Száraz, láthatatlan eredmény
  • Kellemes és könnyű naptej illat a kellemes használatért.
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

Ár: 3000 Ft , Eladó: darkbeforestorm
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

balkri

2020. augusztus 2.

Pigmentfoltokra és napallergiára hajlamos a bőröm, emellett gyorsan barnulok, így mivel az arcomon nagyon szeretném elkerülni a foltokat ezt a terméket minden nap használom és a táskámban is hordok egyet, hogy munkából hazafelé is be tudjam fújni az arcomat.
Tapasztalatom: tökéletes védelem, egyszerű használat, egy negatívum, valóban intenzív az illata, ami igaz engem nem zavar, de illatmentes verzióban is tökéletesen megfelelne. (emiatt vonok le egy csillagot) Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

bongi

2020. június 15.

leégéstől biztos megvéd és kényelmes a használata. ezen kívűl nem tudok pozitívumot írni róla. cseppet sem tapasztaltam, hogy mattítana és nem tudom miért vagy agyon illatosítva. nem fogom újra megvenni.

Update: az arcomon előhozta a dermatitiszt, amivel már évek óta nem volt gondom. így a hátamra, dekoltázsomra fogom elhasználni, az arcomra nem merem fújni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 15.

KatusBB

2020. április 20.

Kötelező eleme a mindennapjaimnak.
Reggeli arctisztítás, tonizálás, a nappali krém, utána pedig ez.
Indulás előtt csak fújok az arcomra belőle és kész.
Krém után közvetlenül sminkelés előtt is tökéletes, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést sem.
Nyáron kiváncsi leszek elég lesz e, de ha nem, akkor még mindig ott a Bioderma fényvédős színezett kompakt púdere.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Kötelező eleme a mindennapjaimnak.
Reggeli arctisztítás, tonizálás, a nappali krém, utána pedig ez.
Indulás előtt csak fújok az arcomra belőle és kész.

Candy21

2020. március 1.

Nagyon szerettem nyárra vásároltam nem önmagában használtam hanem kiegészítésként nem égett le vele az arcom nem okozott irritációt. Sajnos gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

bobekecske

2019. november 13.

Nyáron, a fényvédelem napközbeni frissítésére használtam. Gyanítom számított, de keveset voltam tűző napfényben, olyankor kalapot is viseltem, így nem tudom, mennyire lehetne önmagában használni. Különösebb mattítást nem tapasztaltam, de nem volt kellemetlen, fényes állaga sem. Egy picit megült a bőron, ahol apró kis piheszőrök vannak, de a világos bőrömön nem volt feltűnő, és hamar elmúlt. Nem irritált, nem szárított, viszont hamar elfogyott. Nyárra újravenném, de továbbra sem használnám önmagában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Nida

2019. szeptember 17.

Tavaly vettem először és imádtam, tudom sminkre fújni, vagy csak úgy, simán be tudom dobni a táskába ha bármikor kéne ott van, ami nagyon jó mert iszonyú könnyen leégek. Idén is újra vettem, viszont azért vannak vele gondjaim
-iszonyú büdös, fullasztó, mikor fújom (valószínűleg az én hibám, de nem tudom eldönteni, hogy mindenhova jutott, vagy sem)
-idén valamiért, lehet rosszul fújtam magamra vagy nem tudom, de leégtem picit, na jó inkább csak megfogott a nap, de az is bőven elég, nem akarom a piros fejem alapozóval takargatni nyár közepén
Szóval most nem tudom eldönteni, hogy most hatásos e vagy sem, mindenesetre tavaly szerettem, idén meg olyan is-is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Doridia

2019. augusztus 1.

Én is reggel felkent fényvédő-frissítésre használtam. Ha megfelelő távolságról fújja az ember, akkor - bár hagy egy pici fehér réteget az arc pihéin - szinte láthatatlan. Szélben kicsit nehézkes a használata, esetleg a körülöttünk lévőket is sikerül néha a védelme alá vonni. :D A minimál sminket nem piszkálta, full makeup-ra nem próbáltam. Mentőövnek megfelelő de a teljes napvédelmet ne tőle várjuk. Az ára miatt csak 4 csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Amadea

2019. július 20.

Munka utáni fényvédő-frissítésnek vettem (arcra, a smink miatt), nyaraláson pedig a séták, túra közbeni újrakenést helyettesítette. Meg persze lelkiismeret-megnyugtatásnak, naná. De nem égtem le és a napallergia se jelentkezett eddig, szóval a célját teljesítette, azaz megtámogatta a krém fényvédők védelmi sáncait. Elég nagy felhőt bocsát ki magából, a delikvens pár percig misztikus ködbe burkolózik, de hát istenem, butángázas...
Ha közelebbről (a flakont 2-3 centire tartva), nagy mennyiséget fújunk belőle, hagy egy folyadék állagú réteget, amit el kell oszlatni, de kicsit távolabb tartva nem hagy nyomokat, a sminket se keni el.
Szerintem tényleg véd valamennyire, leírom, miért: a hazautazás reggelén nem kentem be a testem fényvédővel, nehogy emiatt késsük le a buszt (a párom befújta magát a sajátjával, tudatosabb volt, mint én. Ezt is megéltük.:). Nagy hiba volt, már reggel erősen tűzött a nap, árnyék alig volt. Éreztem, hogy fáj a bőröm az alkaromon, gyorsan előkaptam ezt a sprayt és az említett két centiről jól befújtam vele magam. Lehet, hogy placebo, de az égő, fájó érzés azonnal megszűnt.
Korábban az Uriage hasonló elgondolású spray-ét használtam, de az csak 30-as faktorszámú, ez mégiscsak jobban megnyugtatja a krémmániás lelkemet.

Testre egyébként a Bioderma Photoderm Kid SPF50-es krémet, arcra a Cosrx Shield fizikai fényvédőt használtam. Hófehér, napallergiás bőröm van, a testemen könnyen kiszárad, az arcomon kombinált, vízhiánnyal, szeborreára való hajlammal. Egyik fényvédő se irritált, nem égtem le és nem jött ki az allergia sem. Vízben nem voltam velük, tehát nem tudom, mennyire vízállóak, de hosszas városi sétákat és 10-16 km-es túrákat kibírtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

médea

2019. július 14.

Nekem egész jól bevált, csak délután mikor megyek haza akkor fújok az arcomra a sminkre, egyáltalán nem változtat a sminken, nagyon jól mattit. Ha egy helyre többet fújok, akkor látszik, de óvatosan elkenem és így nagyon jó. Szerintem egy nagyon praktikus, hasznos kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

Tiziana

2019. március 6.

Az idén az ára már 5000 ft felé kúszik. Nem érzem szárítónak,
és könnyen beszívódott, igaz rásegítettem,egy kicsit el is kentem a bőrömön.
A La Roche illatát nagyon kedvelem.Remélem működni fog make up fölé fújva is,
mert direkt ezért választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Az idén az ára már 5000 ft felé kúszik. Nem érzem szárítónak,
és könnyen beszívódott, igaz rásegítettem,egy kicsit el is kentem a bőrömön.
A La Roche illatát nagyon kedvelem.Remélem működni fog make up fölé fújva is,
mert direkt ezért választottam.

Antioxidánsok: Carnosine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Honey, Propylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.