La Roche-Posay

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. április 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Frissítő arcpermet mattító hatással érzékeny és fényérzékenységre hajlamos bőrre

Nagyon magas, megerősített SPF 50+ védelem (az EU ajánlásnál szigorúbb feltételeknek megfelelő) az UVA-sugarakkal szemben La Roche-Posay bőrnyugtató és antioxidáns hatású termálvízzel kombinált, szabadalmazott Mexoplex® szűrőrendszerének köszönhetően.

• Friss, gyorsan beszívódó permet
  • Száraz, láthatatlan eredmény
  • Kellemes és könnyű naptej illat a kellemes használatért.
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

Ár: 3300 Ft , Eladó: darkbeforestorm
Állapot: teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
bobekecske

2019. november 13.

Nyáron, a fényvédelem napközbeni frissítésére használtam. Gyanítom számított, de keveset voltam tűző napfényben, olyankor kalapot is viseltem, így nem tudom, mennyire lehetne önmagában használni. Különösebb mattítást nem tapasztaltam, de nem volt kellemetlen, fényes állaga sem. Egy picit megült a bőron, ahol apró kis piheszőrök vannak, de a világos bőrömön nem volt feltűnő, és hamar elmúlt. Nem irritált, nem szárított, viszont hamar elfogyott. Nyárra újravenném, de továbbra sem használnám önmagában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Nida

2019. szeptember 17.

Tavaly vettem először és imádtam, tudom sminkre fújni, vagy csak úgy, simán be tudom dobni a táskába ha bármikor kéne ott van, ami nagyon jó mert iszonyú könnyen leégek. Idén is újra vettem, viszont azért vannak vele gondjaim
-iszonyú büdös, fullasztó, mikor fújom (valószínűleg az én hibám, de nem tudom eldönteni, hogy mindenhova jutott, vagy sem)
-idén valamiért, lehet rosszul fújtam magamra vagy nem tudom, de leégtem picit, na jó inkább csak megfogott a nap, de az is bőven elég, nem akarom a piros fejem alapozóval takargatni nyár közepén
Szóval most nem tudom eldönteni, hogy most hatásos e vagy sem, mindenesetre tavaly szerettem, idén meg olyan is-is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Doridia

2019. augusztus 1.

Én is reggel felkent fényvédő-frissítésre használtam. Ha megfelelő távolságról fújja az ember, akkor - bár hagy egy pici fehér réteget az arc pihéin - szinte láthatatlan. Szélben kicsit nehézkes a használata, esetleg a körülöttünk lévőket is sikerül néha a védelme alá vonni. :D A minimál sminket nem piszkálta, full makeup-ra nem próbáltam. Mentőövnek megfelelő de a teljes napvédelmet ne tőle várjuk. Az ára miatt csak 4 csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Amadea

2019. július 20.

Munka utáni fényvédő-frissítésnek vettem (arcra, a smink miatt), nyaraláson pedig a séták, túra közbeni újrakenést helyettesítette. Meg persze lelkiismeret-megnyugtatásnak, naná. De nem égtem le és a napallergia se jelentkezett eddig, szóval a célját teljesítette, azaz megtámogatta a krém fényvédők védelmi sáncait. Elég nagy felhőt bocsát ki magából, a delikvens pár percig misztikus ködbe burkolózik, de hát istenem, butángázas...
Ha közelebbről (a flakont 2-3 centire tartva), nagy mennyiséget fújunk belőle, hagy egy folyadék állagú réteget, amit el kell oszlatni, de kicsit távolabb tartva nem hagy nyomokat, a sminket se keni el.
Szerintem tényleg véd valamennyire, leírom, miért: a hazautazás reggelén nem kentem be a testem fényvédővel, nehogy emiatt késsük le a buszt (a párom befújta magát a sajátjával, tudatosabb volt, mint én. Ezt is megéltük.:). Nagy hiba volt, már reggel erősen tűzött a nap, árnyék alig volt. Éreztem, hogy fáj a bőröm az alkaromon, gyorsan előkaptam ezt a sprayt és az említett két centiről jól befújtam vele magam. Lehet, hogy placebo, de az égő, fájó érzés azonnal megszűnt.
Korábban az Uriage hasonló elgondolású spray-ét használtam, de az csak 30-as faktorszámú, ez mégiscsak jobban megnyugtatja a krémmániás lelkemet.

Testre egyébként a Bioderma Photoderm Kid SPF50-es krémet, arcra a Cosrx Shield fizikai fényvédőt használtam. Hófehér, napallergiás bőröm van, a testemen könnyen kiszárad, az arcomon kombinált, vízhiánnyal, szeborreára való hajlammal. Egyik fényvédő se irritált, nem égtem le és nem jött ki az allergia sem. Vízben nem voltam velük, tehát nem tudom, mennyire vízállóak, de hosszas városi sétákat és 10-16 km-es túrákat kibírtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

médea

2019. július 14.

Nekem egész jól bevált, csak délután mikor megyek haza akkor fújok az arcomra a sminkre, egyáltalán nem változtat a sminken, nagyon jól mattit. Ha egy helyre többet fújok, akkor látszik, de óvatosan elkenem és így nagyon jó. Szerintem egy nagyon praktikus, hasznos kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

bongi

2019. június 29.

leégéstől biztos megvéd és kényelmes a használata. ezen kívűl nem tudok pozitívumot írni róla. cseppet sem tapasztaltam, hogy mattítana és nem tudom miért vagy agyon illatosítva. nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 29.

Tiziana

2019. március 6.

Az idén az ára már 5000 ft felé kúszik. Nem érzem szárítónak,
és könnyen beszívódott, igaz rásegítettem,egy kicsit el is kentem a bőrömön.
A La Roche illatát nagyon kedvelem.Remélem működni fog make up fölé fújva is,
mert direkt ezért választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Az idén az ára már 5000 ft felé kúszik. Nem érzem szárítónak,
és könnyen beszívódott, igaz rásegítettem,egy kicsit el is kentem a bőrömön.
A La Roche illatát nagyon kedvelem.Remélem működni fog make up fölé fújva is,
mert direkt ezért választottam.

Futureline

2018. augusztus 14.

Folyamatos hasznalat mellett csontta szaritotta a borom es ekcema jelent meg az arcomon, orrkornyek, ajkak alatt. Egyebkent addig nem volt vele problema amikor hetente csak 1 alkalommal hasznaltam, A permet gyorsan beszivodik, en mindig kezzel eldolgoztam. Hajon, szemoldokon feher reteget hagy ezert azt is le kell torolni. Alapozni nagyon korultekintoen de lehet ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

natulcien

2018. július 16.

Nyári gyorssegélynek, frissítésnek vásároltam. Hm, hát nem is tudom mit mondjak róla. Állítólag nagy porfelhőt fúj, én azt ugye nem látom, mert akkor csukva a szemem, ha használom. Kicsi a kiszerelés, szerintem pikk-pakk el fogom fújkálni. Használok minden reggel 50es fényvédőt, de mivel sokat vagyok napon gondoltam ez jó lesz frissíteni. Valószínűleg jó is, de nem látom ugye hatását. Nem érzem a hatását. A frissítés azért kell, hogy fújós legyen, hogy sminkre is használhassam. Nem tudom utókenni magam. A sminkre fújni jó dolog, de hogy használ-e? Ahhoz képest pedig drága. Olyan, mintha hú de praktikus lenne, de igazából akár placebó is lehet. Nem tudom kell-e ez a termék nekem. Valószínűleg nyáron sminkre fújva frissítésnek elhasználom, de hogy újraveszem-e nem tudom. Nem is tudom hányast adjak neki. Ártani nem árt. Teszi a dolgát, de semmi extra. legyen egy erős 3-as.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Lili28

2018. június 30.

idén kezdtem el permeteket használni, eddig csak arra figyeltem, hogy reggel használjak fényvédő krémet.
Nyáron nem használok alapozót csak pirosítót és szempillaspirált, de így is lehetetlen ugye újrakenni a krémet, ezért kerestem valami alternatívát.
Mivel nem tudtam mire számítsak, mi számít jónak, ezért egyszerre 2 terméket vettem meg és használtam őket felváltva. Így össze tudom hasonlítani őket és jobban el tudom dönteni, hogy melyik számomra a praktikusabb.
A két termék: Uriage termál fényvédő arcpermet SPF30 és La Roche-Posay Anthelios frissítő arcpermet SPF 50.
Nagyjából mindkét termékkel meg vagyok elégedve... bár az ára egyiknek sem baráti.:)
Kicsit talán az Uriage tetszett kevésbé, mivel jobban átfényesítette az arcom. Bár így sem volt katasztrófa, de talán a La Roche jobban szétporlasztotta a terméket.
Összeségében mind a kettővel meg voltam elégedve, nekem sminkemet nem folyatta le egyik sem és a hajam sem zsírosodott be tőlük nem is kellett vigyáznom rá, ha ráfújtam sem látszott semmi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Antioxidánsok: Carnosine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Honey, Propylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.