La Roche-Posay

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: blondie95, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2018. szeptember 5.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A La Roche-Posay népszerű Anthelios XL termékcsaladjának legújabb tagja, mely magába foglalja az alapozó egységesítő hatását, illetve a fényvédelmet. A márkától megszokható kifogásolhatatlan klinikai környezetben, a saját termálvizük segítségével kifejlesztett egy olyan compact krémet, mely egységesíti a bőrhibákat és 50 faktoros fényvédővel óvja az arcot a káros UVB/UVA sugaraktól. Ezáltal védi a bőrt a leégéstol, a nap okozta károktól, beleértve az öregedést, szárazságot illetve a napérzékenységet. A termék illatanyag es parabénmentes, dermatológiailag tesztelt, nem tartalmaz komedogén összetevőket, 100%-ban hypoallergén, ideális az érzékeny bőrrel rendelkező vásárlók számára is. A La Roche-Posay egyedülálló termálvizének köszönhetően az egész ANTHELIOS termékcsalád gazdag szelénben, képes a bőr megnyugtatására, ápolására.

A rendkívül lágy textúrájú alapozó természetes, maszkhatás nélküli könnyű viseletet ígér, melynek felvitelére a speciálisan erzékeny bőrre kifejlesztett szívacs van a segítségünkre. A tégeny kis tükröt is tartalmaz, így akár a strandon is nagyon egyszerűen fel tudjuk vinni, vízálló.

2 árnyalatban érhető el

blondie95

2016. augusztus 12.

Nagyon elegedett vagyok vele! 100%ban betartja amit iger, a fedese is tok szupi! Az egyetlen problemam, hogy a vilagos arnyalat igy nyaron mar tul vilagos nekem sajnos, a sotet meg messze hasznalhatatlan kategoria szamomra. :( tartos, jol fed, ved a feny ellen, konnyu vele dolgozni, epitheto, mi kell meg ? :) csak egy olusz arnyalat a meglevo ketto kozott .. De jar az 5* !! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Nicool89

2016. augusztus 3.

Mindenképp szerettem volna egy olyan magas faktorszámú krémet, púdert, ami a strandon is védi a borom es el is fedi a borhibakat. Óriási termek, márka közül ra esett a választásom! Krémes púderes állagának köszönhetően nagyon szépen egységesíti az arcbort es nem mellesleg 50 faktorszámú. 2 árnyalatban kapható en nyar elején a világosabbat vettem, mert meg akkor az is sötét volt, most meg világos. Strandon is teszteltem többször is! Nagyon tetszik a fejem egyáltalán nem égett meg, szuperul védte a borom es a tűz forró napsütéstben sem olvadt le rólam. Egyszer viszont a homlokomon apró pöttyök voltak mint a Mini miteszerek de elmúltak szerintem nap allergia es nem kentem elégszer ujra! Ezt csak azert írom le, ha másnak is lenne ilyen tapasztalata! Szerintem ujra fogom venni jövőre is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Kaolin 0 0

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.