La Roche-Posay

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dyna, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

SPF 50 fényvédő faktorral. Napra érzékeny bőrre. Illatanyagmentes, parabénmentes. Csökkentett kémiai fényszűrőtartalom.

Indikációk: Érzékeny vagy napra túlérzékenyen reagáló bőrre. Extrém napsugárzás esetén.

Lorna

2018. augusztus 30.

Hát ez narancssárga. Van az a jelenet az Álomrablók című könyvben ahol két fiú megállapítja,hogy az egyik lány fürdőruhája narancssárga. Caps Lock-kal csinálják mert tinédzser fiúk. Nos, akárhányszor tükörbe nézek és is úgy érzem, hogy ez meghökkentően NARANCSSÁRGA.
Kicsit csípte is az arcomat felvitel után, alkohol negyedik összetevő, talán azért, és nyárra zsírosnak érzem az Eucerin Oil Controlja napvédője után.
Úgyhogy ezért nem veszem újra és mert.
NARANCSSÁRGA. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Úgyhogy ezért nem veszem újra és mert.
NARANCSSÁRGA. :)

lysza1985

2018. június 8.

Én a kép alapján valahogy sokkal nagyobbnak képzeltem el a tubust, ezért elsőre meglepődtem milyen pici. Az illata nagyon jó, nagyon híg, könnyű formula. Ha már szinezett, gondoltam lesz egy kis egységesítés az arcomon, de igazán nem látszik semmi, pedig szerettem volna, ha nyáron nem igazán kell sminkelnem, de ezen ez nem fog segíteni. Egyébként mint fényvédő teszi a dolgát és nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Dia214

2017. augusztus 10.

Szeretem ezt a terméket, nyáron szinte csak ezt használom sminkeléshez. Nem nehezít el, egy kis színt is ad az arcomnak, egységesíti. Nekem kicsit fényesedik tőle a homlokom, de felkenés után egy leheletnyi púderrel ez korrigálható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

ALettah

2017. június 22.

A kozmetikusomtól kaptam néhány kis mintát, hogy a mikrodermabráziótól érzékeny bőröm védjem, amúgy mediterrán típusként 30-as SPF-nél erősebb napvédőre soha nem volt szükségem.
Maga a krém kellemes, azonnal beszívódik, és teszi a dolgát, még egy pici pirosodás sem volt sehol.
Kicsit színezett, de a bőröm nem látszik, talán egy kis extra fényt ha ad neki.
Az egyetlen dolog, ami nekem nem tetszett, az az állaga: nagyon folyós, és emiatt macerás volt felvinni, fele elcsepegett a mosdóba.
Szeretem a LRP termékeket, eddig minden, amit próbáltam tőlük, jó minőségű volt, ezért igényes is vagyok velük szemben, és ez a kényelmetlen használat miatt csak négy csillag lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Kicsit színezett, de a bőröm nem látszik, talán egy kis extra fényt ha ad neki.

zsocii

2017. január 8.

Napsütéses időszakban használom. Nagyon könnyed a formulája, nem tömíti el a pórusokat :) fedni nem fed, csak egy kis színt ad az arcnak. Úgy mást nem igazán érzek, a cél az volt, hogy a pattanások után maradt hegeim ne sötétedjenek be a naptól, de nem is tudom .. Rosszat biztosan nem tett :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

bi22

2016. november 27.

Utazó csomagban vettem, kis szerelésben járt. Amúgy is nagyon világos bőrömre 50+ fényvédőket szoktam használni, ez a termék nagyon bejött. Főként az arcom szokott megpirulni, délelőtt felkentem egy réteget és nagyon bevált. Ha kicsit megizzadtam újabb réteget kentem fel, de egy vörös folt sem lett az arcomon. Nálam bevált, jövő nyáron tuti megveszem nagy kiszerelésben is. UPDATE: ami benne volt az nem színezett termlk volt, hanem az Ultra Light

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Valentine

2016. szeptember 26.

Nem rossz, de az ultra könnyű színezett változata sokkal jobb.

UPDATE: Vásároltam nyáron egy LRP utazócsomagot, és ez is benne volt, illetve a sima fluid, amely nem színezett. Gondoltam adok neki még egy esélyt és írok egy bővebb beszámolót is. Fényvédelemben ugyan olyan jó, mint a színezett ultra könnyű fluid. Nem képez fehér réteget az arcon. A szaga...hát nem kellemes, de engem nem zavart. Ami viszont nem tetszett, sokkal nehezebben szívódott be és hagyott maga után egy minimális zsíros érzetet az arcomon. Viszonylag könnyen lehet rá sminkelni, de nálam hamarabb át is fénylett. A véleményem nem változott, továbbra is inkább a színezett ultra könnyű fluid változatot fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Nem rossz, de az ultra könnyű színezett változata sokkal jobb.

balazsdora

2016. szeptember 3.

Utazó csomaggal került hozzám ő is. Nos, mit is mondjak, kentem, kentem a strandon, de nem tapasztaltam semmi olyan extrát, amit ne tudnék elérni azzal, ha a naptejet, lehet az 50+ is, felviszem az arcomra is. Ráadásul, szerintem, elképesztő büdös... Szóval biztos nem fogok belőle vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

eszterke

2016. augusztus 25.

Nekem -sajnos- nagyon fontos az erős fényvédelem, ezen kívül, hogy ne terhelje a cucc amit rákenek, feleslegesen a bőrt plusz mérgekkel. Ezt a kettőt hozza teljes mértékben. Azt nem igazán értem, miért színezett, merthogy ezt a hatását nem igazán látni felkenés után, pedig nekem nagyon világos a bőröm. Sajnos, fénylik is felkenés után, talán túl olajosnak mondanám a textúráját. Illata minimális hála az égnek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

QueenB

2016. július 18.

Utazós packban vettem kifejezetten nyaralásra, így nagyon vártam, hogy hogy fog teljesíteni. Sajnos pár napon belül teljesen leégett az orrom. Többet vártam volna tőle :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.