La Roche-Posay

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. június 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Nagyon magas, széleskörű, fotostabil UVA/UVB-védelmet biztosít.
Optimális SPF 50+ és hosszúhullámú UVA-sugarak elleni védelem (amely szigorúbb, mint a napvédő termékekre vonatkozó EU-ajánlás), köszönhetően a Mexoplex® szűrőrendszer optimalizált változatának, valamint a bőrnyugtató és antioxidáns La Roche-Posay termálvíznek.

• Ultra könnyű textúra: nem zsíros, észrevehetetlen, láthatatlan fluid.
  • Erősen vízálló.
  • Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt. Illatanyag-mentes. Paraben-mentes. Nem komedogén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mentatea

2021. április 21.

Felkenni nem olyan kellemes, mert pár percig enyhén csíp utána, és én is picit szemcsésnek érzem a fluidot. Viszont pillanatok alatt beszívja a bőröm, a naptejillat gyorsan elillan, nem lesz tőle zsíros-fényes az arcom, fél óra múlva már nem is ragad, és ez még a szemem sem csípte, így javarészt elégedett vagyok ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Neira87

2021. április 11.

A trnd projekt keretén belül kaptam a terméket. Először nagyon fura volt, hogy ennyire folyékony. Meg kellett tanulnom vele bánni. De utána egy álom. Gyorsan felszívódik, lehet rá sminkelni, nincs erős illata, nem tapad, ragad.
Viszont hosszabb távon azt vettem észre, hogy a rosaceam ha éppen jobban be van lobbanva, a felvitelkor picit csípi a bőröm, kb. félpercig. Fogom még használni, de lehet keresek egy B-tervet is a rosszabb napokra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

ciska

2021. április 6.

Tesztelésre kaptam a terméket. Nagyon örültem neki, és nem is csalódtam. Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. A pórusaimat sem tömíti el, és sminkelni is egész jól lehet rá. Nekem alapból zsírosabb a bőröm, így én szoktam púdert is használni és így nem zavaró ha kicsit fényesebb lenne tőle a bőröm. Összegezve én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Fancsaaa

2021. április 5.

Tesztelésre kaptam. Hihetetlen könnyű krém, szuperül beszívodik. Könnyű rá sminkelni. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 5.

balankaa01

2020. december 12.

Ez az év egyértelműen a fényvédők éve volt nekem, 12 fényvédőt sikerült kipróbálni, sajnos koreait egyet sem, de ami késik, nem múlik.
Na de térjünk is a lényegre: nem ő az abszolút kedvenc, de tutira ő volt az idei év nyertese. Ez az egyetlen, ami tényleg megérdemli a fluid megnevezést (most rátok nézek, Sundance és Eucerin...), illetve nem annyira ragadós/fényes elegendő mennyiséget applikálva sem, hogy ne merjek mattító púder nélkül kilépni az utcára.
Engem nem irritált, sem a bőrömet, sem a szememet, nem is égtem le vele, bár azt érdemesnek tartom leszögezni, hogy nem is olyan típusú a bőröm, én inkább csak ráncosodást megelőzésképp használom.
Nagyon praktikus ez a kiszerelés is, tök jó, hogy nincs benne parfüm. Kissé drága tekintve, hogy az 50ml elég gyorsan el tud fogyni, de szezonon kívül rá lehet futni leárazva.
Mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 12.

Mindenképpen újravevős!

SzapiAnna

2020. október 14.

Sajnos még mindig nem a kedvenc fényvédőm, de még mindig fényévekkel jobb mint a zsíros bőrre való mattító tesója. Nem tudom ezt más is észrevette-e, de egy kicsit fájdalmas elkenni a bőrön. Nem tudom mi lehet az oka, de olyan mintha magának a fényvédőnek a textúrájában apró mini kis szemcsék lennének.
Ennek ellenére a folyékony állagának köszönhetően még mindig könnyebb elkenni mint más fényvédőket. Lehet rá szépen sminkelni és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Kremcica

2020. augusztus 28.

Annak ellenére hogy alkoholt tartalmaz (a termékek 99%-a amiben van szárítja a bőrömet) azt kell mondjam az egyik legjobb fényvédő amit próbáltam. Kicsit fura a flakonja, de szerencsére vagy egy szűkítő csöve amivel jól adagolható. Illatmentes, jobban mondva tipikus naptejillat némi alkohollal keverve. Szerencsére nem irritálja szememet és nem okoz pattanásokat és nem szárít. Folyékony állaga miatt, ami nekem nagyon bejön, óvatosan apránként öntöm ki és kenem fel. Hamar beszívódik, utána csak természetes bőrfény marad max pici púder kell a meleg napokon. Nem ragad, nincs fullasztós érzés, nem hagy fehér réteget az arcon. Hatásos, a nyáron csak ezt használtam és minimálisan sem barnultam le na nem mintha célom lett volna. :) Azt nem mondom hogy kiadós mennyiség mert ha felviszem a fényvédelemhez szükséges mennyiséget akkor eléggé fogy, de nem hamarabb egy krémesebb állagúnál. Az ára kicsit húzós, érdemes akcióban megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

bettinab

2020. augusztus 26.

Ez a fényvédő tökéletes, minden nap használom, és már többször újravásároltam.
Nem túl zsíros, nem hagy fehér színt maga után, könnyen felszívódik, könnyű rá sminkelni. Emellett soha semmilyen irritációt nem okozott az arcbőrömön (pedig sajnos nem minden fényvédőt bír el).
Nem olcsó, de nagyon kiadós! Egy 50 ml-s tubus majdnem fél évig kitart nekem.
Használat előtt fel kell rázni, ami mondjuk nem egy halk mutatvány, és esetenként félek, hogy a kora reggeli készülődésnél kit keltek fel vele :D de így is megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Ez a fényvédő tökéletes, minden nap használom, és már többször újravásároltam.
Nem olcsó, de nagyon kiadós! Egy 50 ml-s tubus majdnem fél évig kitart nekem.

sziluetta

2020. július 21.

Ez az új kedvenc fényvédőm. Youtube videós ajánlás alapján landolt a kosaramban a szokásos fényvédőm és egy spray változat mellett. A szokásos fényvédőm szintén a márka mattító fényvédője, de ez magasról veri azt.

Hihetetlen könnyen felszívódik, minimális fehér réteget sem hagy. Könnyen építhető, nem kell vele gyorsan dolgozni, ha 2 rétegben kenem fel sem kukacosodik vagy bármi hasonló. Lehet alá és fölé is rétegezni, csiganyálas esszenciát kenek alá, és BB krémet fölé, sosem vesztek még össze. Ez nem mattít, ez tény, hagy egy fényes réteget, ami viszont egyáltalán nem vészes, egészséges fényt kölcsönöz a bőrnek (+ max lepúderezem picit).Magát az ajánlott mennyiséget nagyon egyszerű vele felkenni, akár többet is, tényleg lehet locsolni. Illetve bár azért vettem egy spray változatot is fényvédőből, hogy az újrakenés egyszerűbb legyen, de ezt szívesebben használom újrakenéskoz is.

Ami a csomagolást illeti, egyszerű, letisztult, a célnak megfelel. Fel kell rázni használat előtt, egyszerű kinyerni a flakonból. Arra az elején érdemes vigyázni, hogy ne öntsük magunkra a fényvédőt, mert hihetetlen folyékony (ami amúgy tök jó).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

karamella92

2020. július 1.

Nagyon szeretem!! Spf30as verziója van meg. Könnyen beszívódik, nem irritàlja az èrzèkny bőrömet, szêpen hidratàlja az arcom, nem az az "alàizzadós" naptej. Ha nem strandra megyek, èn egykis púdert szoktam rà tenni, mert kicsit fènylik. Jàr neki az 5 * :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.