La Roche-Posay

Ár:   4149 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. február 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Nagyon magas, széleskörű, fotostabil UVA/UVB-védelmet biztosít.
Optimális SPF 50+ és hosszúhullámú UVA-sugarak elleni védelem (amely szigorúbb, mint a napvédő termékekre vonatkozó EU-ajánlás), köszönhetően a Mexoplex® szűrőrendszer optimalizált változatának, valamint a bőrnyugtató és antioxidáns La Roche-Posay termálvíznek.

• Ultra könnyű textúra: nem zsíros, észrevehetetlen, láthatatlan fluid.
  • Erősen vízálló.
  • Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt. Illatanyag-mentes. Paraben-mentes. Nem komedogén.

summerrain

2019. július 11.

Tavaly nyáron használtam arcra. Nekem ez is hagyott fehér réteget. Strandon volt, hogy többször újrakentem, már 3 réteg volt az arcomon, és nem pergett. Nyaralás alatt végig használtam, semmit nem barnultam arcon. Állaga könnyű, folyós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Lorna

2019. július 9.

Tényleg jó kis cucc. Könnyű, folyékony fluid formula, hogy ilyen szép magyar szavakat használják. Hatékony, nem ég le vele az ember, nem okoz pattanást. Lehet rá sminkelni, nem zsírosít, nem nehéz, nem pereg le, jópofa a csomagolása.
Sóhaj - aztán az alkohol. Harmadik helyen. Aucs.
Ráasásul én párszor azért éreztem, hogy csípi az arcom. Csak felkenés után, rögtön elmúlt, de azért jobban örülnék ha ilyet nem csinálna.
4 csillagot adok neki, de inkább megpróbálok egy kevésbé alkoholosat keresni hosszú távra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Sóhaj - aztán az alkohol. Harmadik helyen. Aucs.

nicolleee28

2018. október 22.

Én annyira szeretem ezt a fényvédőt, nem irritálja a bőröm, kellemes érzete van, könnyen el tudom oszlatni az arcomon, a szememet sem csípi. De sajnos másik után kell keresnek az alcohol denat miatt... nagyon elszomorított, mikor észrevettem az összetevői között (persze csak miután már 3 hónapja használtam). De remélem találok olyat, ami megközelíti ennek a képességeit :)
Mellékesen, egész nyáron le se égett az orrom, pedig az minden tengerparti nyaralásnál leég, de most megúsztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

anee888

2018. május 23.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, tavalyi nyár nagy slágere volt nálam, de ez most sem változott. Kellemes állaga van, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, nem irritáló, és valóban nem égett le az arcom, pedig nagyon fehér bőrű vagyok. Sajnos csak kis mintám volt belőle, ami hamar elfogyott, ezért tervben van a beszerzése teljes kiszerelésben. Sokáig elég, mert nem kell sok belőle egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

gugan16

2018. május 12.

Nagyon jó termék. Könnyed érzete van a bőrön, szépen lehet rá sminkelni, és ami nekem nagyon fontos volt, hogy nem okoz bőrproblémákat. Mindennap használom, strandon még nem volt alkalmam kipróbálni, de eddig nem égtem le vele. Bár nem olcsó, de nekem megéri az árát, a kiszerelés nagyon táskabarát és kevés kell egy használathoz, így szerintem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

moniiiii

2018. január 2.

Szeretem.
Érzékeny arcbőröm kevés dolgot visel el és egyáltalán nem érheti nap.Így majdnem minden nap használom,másfél évig elég egy. Kevés kell belőle,könnyű eloszlatni,azonnal beszívódik,semmilyen nyomot nem hagy,simán lehet rá sminkelni,megvéd a naptól,nem okoz ragyákat vagy kipirosodást,egyszóval szuper. Csak akkor váltanék,ha lenne színezett változata. De lehet,hogy akkorsem ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Szeretem.

k96great

2017. november 13.

Bőrgyógyász ajánlotta pár éve és én azóta nem is vagyok hajlandó lecserélni. Primernek is jó az alapozó alá. Kényelmes és nem ad olyan szauna érzést az arcnak mint ahogy a fényvédők szokták.50+ tényleg hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 13.

Cremorne

2017. július 17.

Ez a legjobb arcra való fényvédő, amit valaha használtam. Könnyű. Folyós, ergo nagyon könnyű felvinni és csak kevés kell belőle. Ez a második nyara, úgy, hogy nyáron - egy két trehány napot leszámítva - használom (naponta 1x) és télen síelek vele egy hetet. Tehát másfél szezont bír. Simán lehet rá sminkelni. Nincs pattanás, zsíros bőr, kiütés, stb. Röviden: hozza, amit ígér, szépen véd, nem ég le az ember lánya, és könnyű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

titikutyus

2017. június 28.

Nagyon könnyed állagú fényvédő krém, azonnal beissza a bőröm, nem lehet utána fehér szöszöket leseperni róla, mint sok más fényvédő krém esetében. Az 50 faktor, főleg többször alkalmazva, a legnagyobb kánikulában is kellő védelmet biztosít az UV sugarak ellen. A krém arcra is kenhető, a bőrömet nem teszi zsírossá, és sminkelni is könnyen lehet rá. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

mujerconfused

2016. december 16.

Az állaga elég furcsa, nem esik jól felkenni, bár a bőrömön utána jól viselkedik. Gyorsan beszívódik és lehet rá sminkelni gond nélkül, nekem pattanásokat nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.