La Roche-Posay

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2021. február 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros

2020-ban megújult formula!

Az akne-terápia következtében kiszáradt és érzéknnyé vált bőrre. Nyugtató, hidratáló kezelés a bőr védőrétegének és egyensúlyának helyreállításáért.

AKCIÓ 2200.- La Roche-Posay Effaclar H hidratáló krém
Ár: 2200 Ft , Eladó: javi
Állapot: párszor próbált, Helyszín: -, fizetés: Utalás után Foxposttal küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

angmar

2021. május 4.

Háromszor futottam neki a használatának, minden alkalom után rengeteg pattanásokat okozott. Addig ilyen nem jött elő. Rettenetes ez a krém, pedig nekem is a börgyógyászom ajánlotta... Pénzkidobás az egész

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

lunamingan

2021. március 24.

Valahogy nem az igazi. Igaz gyorsan beszívódik, de nekem kombinált-vízhiányos bőröm van, és valahogy nem segít rajta, pedig sokan ajánlották. Nem érzem azt, hogy igazán hidratálna, viszont legalább nem egy olcsó krém :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

javi

2021. március 22.

Nagyon nem. Bőrgyógyász ajánlotta gyógyszeres kezelés mellé. Pár nap használat után mély pattanásokat okozott. Emiatt kb. két hétre lecseréltem, a bőröm lenyugodott, új pattanások nem jöttek elő. Még egy esélyt adtam neki, ugyanez a probléma állt fenn. Az oka szerintem biztos, hogy az ötödik összetevő (Ethylhexyl Palmitate), ezzel már korábban is volt problémám egy sminktermékben. Nekem az is negatívum, hogy amikor szárazabb volt a bőröm (mint általában), akkor csípett. Amúgy nem zsírosít, és az komfortos benne, hogy egész nap lehet érezni a bőrön. Nem várnám egy ilyen terméktől, hogy még rontson a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

zita98

2021. március 13.

Gyógyszertárban épp nem volt Duo(+) úgyhogy ezt ajánlották helyette, nem rossz, de nem az igazi. Picit nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 13.

Emma23

2021. január 29.

Gyógyszeres kezelés alatt használtam a bőrgyógyász javaslatára. Nagyon szépen helyre hozta a gyógyszer okozta száradást az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 29.

Krisztikeee14

2020. december 15.

Bőrgyógyászom ajánlotta isotretinoin kúra mellé. Nagyon jól hidratál, én szeretem és szerintem később is újraveszem majd. Szépen beszívódik, ha eltaláljuk a mennyiséget. Nem hagy ragacsos érzetet, és puha arcot eredményez, nem kell belőle sok. Reggel és este használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

kodorka

2020. november 11.

Nagyon szeretem, esti hidratálókrémnek használom. Könnyed, gyorsan beszívódik és nagyon puha érzetet hagy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

smaragdsziv

2020. szeptember 14.

Először azt hittem, nem csinál semmit. Az EFACLAR DUO SPF 30 krémmel és az ehhez tartozó sensitive géles lemosóval együtt használtam: ez éjszakára, a duot nappalra. Szépen helyre tették a bőrömet, de nem voltam benne biztos, hogy enélkül ne lett volna ugyanilyen jó. Most a Bioderma Sebium termékcsaládot kezdtem kipróbálni, a LRP mikropeelinges lemosóval, de kompenzáló hidratáló kémet még nem. Na most vagy az EFFACLAR H hiánya vagy a lemosó miatt, de kezd kiszáradni a bőröm. Szóval szerintem működik, és teszi, amit ígér. Éjszakára praktikusabb használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

SzapiAnna

2020. augusztus 9.

Csodálatos kis krém azoknak, akiknek plusz hidratálásra van szükségük a pattanások kezelése során. A pattanásokra felírt gyógyszertári krémek nagyon szárították a bőröm és az effaclar duo plus semmit nem segített a hidratáláson, így a bőrgyógyászom ezt ajánlotta. Remekül bevált, csak kár hogy ez a kicsi mennyiség ilyen drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

GZsanka001

2020. június 22.

Az effaclar duo mellett ez a másik krém amitől nélkül szinte nem tudok létezni.
A kombinált bőrömre tökéletes amikor egy kicsit több hidratálásra vágyok pl télen.
A száraz részeket hidratálja de nem zsírosítja még jobban az arcomat. Pattanásokat nem okozott vagy bármi irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Az effaclar duo mellett ez a másik krém amitől nélkül szinte nem tudok létezni.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Niacinamide, PEG-20 Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2