La Roche-Posay

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 5 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2021. február 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Cosibella.hu, 5 900 Ft

2020-ban megújult formula!

Az akne-terápia következtében kiszáradt és érzéknnyé vált bőrre. Nyugtató, hidratáló kezelés a bőr védőrétegének és egyensúlyának helyreállításáért.

Ár: 4 800 FT , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 5 900 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Cseti83

2023. július 5.

Nagy reményeim voltak, azonban az én bőröm sajnos nem szívja be maradéktalanul ezt a krémet... csúszós réteget hagy maga után még hosszú órákig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 5.

kovacsrekaa

2023. május 23.

Meg a majusig tarto masodik termek felaron akcioban vettem. Volt itthon nagyjabol 5-6 arckrem, de ez felulmulhatatlan! Amiota megvettem, reggel es este is hasznalom. Nagyon konnyed, borsonyi mennyiseg is eleg az arcomra. Kicsit lassan szivodik be, igy nem erdemes rohanva ra sminkelni vagy fenyvedot felvinni muszaj idot hagyni. Amiota hasznalom, illetve vissza vezettem a duo+-t a napi rutinomba es nem csak helyileg kezelek vele pattanasokat azota az arcom gyonyoru! Imadok tukorbe nezni. Vadaszni fogom ezentul akciokban, es csak ez lesz az arckremem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 23.

rozuska

2023. február 4.

Én ezt reggel használom, a tisztítás és szérumozás után. Belecseppentve egy pöttyet az alapozómból tökéletes BB krémet kapok. Miután a kedvencemet megszüntették, próbáltam így ki, és tökéletes. Míg nem szívódik be, ugyan egy kicsi filmréteg van az arcomon, de aztán, mikor már "száraz", szuper és tartós is egész nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. február 4.

BNike

2022. december 12.

Szeretem, mert habár nekem nem szívódik be olyan gyorsan, nagyon hidratál. Esténként használom, mintha a pigmentfoltokat halványítaná. Még tesztelgetem kicsit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 12.

balazskrisztii

2022. szeptember 13.

Nem szerettem használni, nem tudom miért. Alapvetően nem zsíros, pattanásos a bőröm, életemben először jelentkezett ilyen probléma, nem ehhez az érzéshez vagyok szokva (értsd:mikor nem volt semmi panaszom, nem ezt éreztem krémek használata után)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

Zsani025

2022. augusztus 15.

Szülés után pár hónappal hirtelen elöntötöttek a mélyen gyökerező pattanások az arcomon. Reménykedtem benne hogy kezelhető, de semmi nem használt. Végül bejelentkeztem börgyógyászatra, ahova még egy hónapot kel várnom hogy fogadjanak... Ezalatt az idő alatt találtam rá egy kedves patikus álltal erre a csodára és tisztítójára. Minden ebben szenvedő sorstársamnak merem ajánlani, pár nap alatt látható volt a változás! A tisztító előszőr furcsa érzést nyújtott, kicsit húzódott a bőröm tőle, de az arckrémmel párosítva nagyon jó hatást lehet vele elérni! Esténkén használom és minden reggel egyre jobb tükörbenézni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 15.

Medve21

2022. március 4.

Ez egy kis csoda! Iszonyat problémás a bőröm és az acne elleni készítmények/hormonális változások /stressz /évszakváltozás nagyon is nyomot hagy a bőrömön. Ez a kis krém tényleg nagyon szépen vissza hidratál, lehúzza a pirosságot, csökkenti a gyulladást.Duo+ mellett használom, szép egységes bőrt adnak idővel, de önmagában is remek. Tegyük hozzá ez sem varázsütésre csinál makulátlan bőrt, de teszi a dolgát!
(Bár meg kell jegyezni , hogy erős gyógyszeres kúra mellé véleményem szerint kevés lenne.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 4.

hdori

2021. július 3.

Éjjelre használom, effaclar micellás vize (smink eltávolítás) és effaclar exfoliante gél (mitesszerek ellen) után. Nekem nagyon bevált, remekül hidratálja télen-nyáron a tisztítás utáni kissé húzódó bőrömet. Már sokszor újravettem, nem zsírosít csak hidratál és szuperek az összetevői. Nappalra az effaclar duo-t használom, együtt sokat javítottak a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

angmar

2021. május 4.

Háromszor futottam neki a használatának, minden alkalom után rengeteg pattanásokat okozott. Addig ilyen nem jött elő. Rettenetes ez a krém, pedig nekem is a börgyógyászom ajánlotta... Pénzkidobás az egész

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

lunamingan

2021. március 24.

Valahogy nem az igazi. Igaz gyorsan beszívódik, de nekem kombinált-vízhiányos bőröm van, és valahogy nem segít rajta, pedig sokan ajánlották. Nem érzem azt, hogy igazán hidratálna, viszont legalább nem egy olcsó krém :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Niacinamide, PEG-20 Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2