La Roche-Posay

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: destannie, Módosítva: 2019. május 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Effaclar K(+) arcápoló krém megújított összetétele a mikro-hámlasztó LHA-t az antioxidáns és akár 8 órán át mattító [E-VITAMIN + CARNOSINE + AIRLICIUM] összetett hatóanyaggal kombinálja. Gyorsan felszívódó üde, nem zsíros aqua-gél textúra az arcbőr egész napon át tartó hidratáltságáért és komfortérzetéért.

Fokozott faggyútermelés, eltömődött pórusok, mitesszerek és egyenetlen bőrfelszín esetén ajánlott.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ár: 2000 , Eladó: papirsarkany88
Állapot: 2 szer próbált, Helyszín: Pécs , fizetés: Személyesen és posta is lehetséges
Lilko95

2019. május 21.

Körülbelül egy hónapja használom.
A pattanasok kialakulását egyátalán nem gátolta, most is egyre csak jönnek ezek a nagy fajdalmasak (amit kinyomni sem lehetne). A mitteszerek is ugyanúgy megvannak.
Amúgy gyorsan beszivodik, nem zsirosit. Sminkelni is lehet rá szepen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Körülbelül egy hónapja használom.
Amúgy gyorsan beszivodik, nem zsirosit. Sminkelni is lehet rá szepen.

Doryca007

2019. május 10.

Sajnos nekem sem valt be. Konnyu kis krem, kellemes illattal, de nem segitett a problemas boromon. Mivel nem is artott, ezert nem pontozom le nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

lacee4

2019. február 19.

A gyulladt pattanásokra talán jó, amúgy egész arcra szerintem semmit nem javít, bár nem is használtam sokáig, szárít is. Nem szimpatikus. Ha már La Roché akkor a Duo+ ra szavazok én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

bvivien

2019. január 5.

Szeretem használni, felvinni az arcomra. Hetente készter használom arctisztítás után, simább lett a bőröm tőle, viszont a miteszrek megmaradtak. Nemsokára elfogy, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

dbrownie

2018. december 12.

Duo+ krémmel felváltva használom, de ez kevésbé vált be. Nagyon gyorsan szárad, már felkenés közben és könnyen le is morzsolódik (sminkelésnél hátrány). Homlokom nem sokkal kevésbé fényesedik ki napközben, ezért amint elfogy, továbbra is inkább a duo+-t veszem majd újra. Rossznak persze nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

biusjj

2018. november 23.

Mintát próbáltam, most megvettem a teljes kiszerelést. 40 ml 3680 Ft volt akciósan. Matt marad tőle az amúgy extrémen zsíros bőröm. Tudok rá sminkelni, és tartós is marad. Kellemes érzés, gyorsan felszívódik. Hosszútávon remélem beválik, majd írok update-et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

silence

2018. november 9.

Imádom ezt az arckrémet, gyönyörű lett tőle a bőröm! 👌
3 éve találtam rá a bőrgyógyászom javaslatára, az arctisztító géllel, és a tonikjával együtt használom, az Effaclar Duo+ arckrémmel felváltva. Mindig problémám volt a fénylő, zsíros bőrömmel és a pattanások sem kíméltek felnőtt koromban sem. Viszont amióta a bőrgyógyászom segítségével rátaláltam erre a termékcsaládra, meghozta számomra a csodát! Pár használat után (kombinációban az arctisztító zselével, tonikkal és a Duo + krémmel együtt) pár nap alatt letisztult az arcbőröm, nem fénylik és pattanásoknak nyoma sincs! ☺️
Ezt az Effaclar K krémet inkább reggel szoktam felkenni, mert egész napra csodás, matt hatást biztosít, a Duo plus-t pedig éjszakára, az valamivel jobban hidratál és puhítja a bőrömet. Az arctisztító zselét és a tonikot reggel és este is használom mindkettő mellé...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

Imádom ezt az arckrémet, gyönyörű lett tőle a bőröm! 👌

lha

2018. augusztus 26.

Használtam a család többi tagját is. Mikor kifogytam a Matt-ból, kipróbáltam ezt. Érdekes módon nekem csak rontott az aknés bőrömön. Mintha csak jobban bedurrantak volna. Leálltam vele pár hónapra, aztán újra próbáltam, de ugyanaz. Megy a kukába. Még utána kell járnom, hogy miért működik a Duo és a Matt, ez meg nem. Fura.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Futureline

2018. augusztus 14.

Azonnal mattra szarad, gyogyitja a pattanasokat, kipihentebb tole a bor. Semmit sem hidratal, de en onmagaban hasznalom havonta 2 alkalommal ha szemem ele kerul. Sminkelni abszolut lehetetlen ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

petruszanna

2018. július 11.

Teljes tubust elhasználva azt kell, hogy írjam, talán ez az eddig legjobb olyan krém, ami viszonylag hosszú matt hatást ért el nálam. Kb 4 órán keresztül nem kell törölgetni az arcom. Jó lehet rá sminkelni is, de miután megszokta a bőröm, ez sem volt hatásos. Szóval ennél a terméknél is inkább az alkalomszerű használatot fogom bevezetni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.