La Roche-Posay

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yasmine1122, Módosítva: 2015. július 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A seborrhoeas dermatitisz kezelésére szolgál, elsősorban arcon, hajtőnél, nyakon, de természetesen a testen bárhol megjelenő seborrhoeas bőrgyulladás kezelésére kiváló. Gyengéden, mikro-hámlasztásos mechanizmussal lehámlasztja a pörkös, hámló pikkelyeket. Ugyanakkor a bőrt lágyítja, puhítja és táplálja, a gyulladást csillapítja.

zsazsovszkij

2020. július 6.

Seborrheás dermatitiszes arcbőrömre kezdtem használni. Nagyon jól hidratál, gyorsan felszívódik, puha lesz a bőröm és az illata is nagyon kellemes. 3. flakont vettem és általában szeretem, ha van nálam a táskában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Lilla16

2020. június 25.

A krém amit eddig használtam seborrheára megszűnt, elsőre ezt találtam helyette és nem is rossz. Nem olyan erős a hatása, viszont szebbek az összetevői, így többször és nyugodtabban merem használni. A hámló részt elég hamar felpuhitja, ami pár óra múlva le is jön, utána nekem mondjuk nagyon piros lesz de az újrakrémezéstől megnyugszik. Kellemes, könnyű krém, nem zsiros, az illatán se érzek semmi furát. Még nem látom mennyi időre lesz elég, de lehet jól fog működni hosszútávon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Ivy1986

2020. május 13.

Periorális dermatitiszre vettem,végre egy krém ami nem irritál. Nem momdom azt hogy eltünteti de,ápol és nem pattogok ki reggelre. Az ára kicsit húzós,de cukorborsó mennyiség elég az arcra. Az illata picit furi, nagyon hamar beszívodik :) szerintem újraaveszem,igy h nem iritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Zsofizsofia

2020. április 10.

A pirossàgot sajnos nem mulasztotta el, de az én bőrömnek nagyon jó hidratàló. Szuper az âllaga, szeretem felkenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

oroszeniko

2019. december 29.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, mert folyamatosan hámlik a bőröm, mindentől függetlenül, egyszerűen nem tudok rájönni hogy miért. Semmit nem csinált az arcommal, számomra olyan mint egy közepesen jó hidratáló krém. Gyorsan beszívja a bőröm, aztán egy óra múlva megint elkezd hámlani. 2 csillagot kap, mert igazából semmi rondaságot nem okozott, csak szimplán nem használ.

De a szaga... Hát nem tudom van e itt valaki akinek ez már eszébe jutott, lehet csak az én orrom túl érzékeny, de nekem teljesen olyan, mint amikor szegény kutyusunknak megázik a bundája és utána bebüdösödik. Valami borzalom. Miután bekentem az arcom, mindig attól féltem hogy valaki megérzi rajtam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

marbi

2019. szeptember 26.

Eddig nálam egyedül ez ért valamit a seborrheára. Van, hogy minden nap használom és általában segít és nyugtatja a bőröm. Ritkán viszont előfurdul, hogy ez se mulasztja el a problémát, csak "kordában tartja".

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Csaba85

2019. szeptember 13.

Már második hete használom ezt a terméket és maximálisan elégedett vagyok vele.Teljesen eltüntette az arcomon gyakran megjelenő piros foltokat. Eddig gyógyszertári krémet használtam, de az csak ideig-óráig használt és ha abbahagytam, szinte azonnal előjött a pirosodás. Ilyenkor persze elkeseredik az ember, de nem adtam fel, kutakodtam és rátaláltam erre a termékre. Lényegében az itt leírt vélemények hatására döntöttem úgy, hogy kipróbálom. És ez a krém valami más, ami nagyon hatásos (már a második napon érzékelhető a változás), nagyon jól hidratál és engem az illata sem zavar.
Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Ajánlom mindenkinek! :)

Eedina

2019. június 6.

Ez a krém segített megszüntetni az állam környékén jelentkező száraz, viszkető foltokat. Hálás vagyok érte, hogy rátaláltam és, hogy gyakorlatilag egy nap alatt megszűnt a zavaró viszketés és hámlás. Könnyű, fehér színű, jól felszívódó hidratálókrém, viszonylag erős illattal (mint mondjuk egy loreal, vagy nivea). Azóta már kétszer vettem újra, ez lett az éjszakai hidratálóm. Kis mennyiség felvitelekor jól tűri az alapozót, viszont mivel gyorsan beszívódik az én kombinált bőrömön nálam a borsonyi mennyiség kevés, nagyobb mennyiségnél már morzsolódik alapozóval együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

vyllam

2018. december 3.

Hirtelen kellett segítség a hámló száraz bőrömre mert elfogyott a megszokott arckrémem. Szépen hidratál kevés is elég belőle a hámláson is segített. Kicsit szokatlan számomra az állaga de gyorsan beszívódik az illata semleges. Ár-érték arányban teljesen jó kis hidratáló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

zsizi

2018. május 7.

Nehéz eset. Az elején én is tapasztaltam csípést, irritációt, ami nagyon zavart. Alapvetően téli extrém kiszáradásra vásároltam, mert egy időben borzasztóan hámlott az arcbőröm, húzódott, viszketett és ki is pirosodott (volt, hogy véresre száradt). Akkor nagyon kellemetlen volt használni, aztán már nem volt annyira csípő. A szaga nekem furcsa, valahogy már az orromat is birizgálja ez az illat, erős és szúrós. Az utóbbi 1-2 évben csak nagyon erős orr-kidörzsölődésre használom, amikor meg vagyok fázva, és a fél arcom begyullad a sok orrfújástól, és kiszárad az orrom környékén a bőr. Arra tökéletes, fél nap alatt rendbehozza a legcsúnyább százasági/hámlási problémát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.