La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noriko, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek

5% tiszta C vitamint és gotu kóla kivonatot tartalmazó, ránctalanító hatású szemkörnyékápoló.

killerqueen

2014. október 8.

Fantasztikus szemkornyekapolo, oroklott fekete karikaim vannak es nagyon sok korrektort hasznalok ami szarit es rancosit. Amikor ezt a kremet hasznalom nincs rancom es mintha vilagositana is a szemkornyekemet.
Csak azt nem ertem hogyhogy azt irjak hogy mar nem gyartjak? Olaszorszagban elek es legutobb otthon (majusban) meg vettem ilyet a gyogyszertarban! Igaz 30%-os kedvezmennyel, lehet azert mert tenyleg megszunik?) Itt meg van, az biztos, most keszulok venni ha elfogy amim van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

suvizsofi

2013. január 15.

Nekem bevált, kisimítja apróbb ráncokat és hidratálja a szemkörnyékemet.
És engem is megleptek egy szempillaspirállak, mikor rendeltem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

Nekem bevált, kisimítja apróbb ráncokat és hidratálja a szemkörnyékemet.
És engem is megleptek egy szempillaspirállak, mikor rendeltem! :)

zuleica

2012. június 17.

Érdekes, hogy az apró nevetőráncocskáimat és a fáradt szemkörnyékemet először este teljesen kisimította és felfrissítette, de a hatása gyorsan el is múlt és tényleg sárga réteg lett belőle, pedig igazán alig kentem belőle. Először azt hittem csodakrém, aztán belelógott a bilibe a kezem. Kenegetem éjszakára egy ideje, hogy elfogyjon, de minek? Lehet, hogy "rendes" ráncokon segít valamit és nem lesz sárgaság sem... ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 17.

kismag

2011. szeptember 5.

az egyik legjobb szemránckrém, az általam használtak közül, tényleg használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

az egyik legjobb szemránckrém, az általam használtak közül, tényleg használt.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.