La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Futureline

2018. augusztus 26.

De gyartjak sajnos! En is vettem egyet. Konnyu allagu nyaron is tudtam hasznalni ritkan. Es itt a titka! Ha csak neha felkentem nem volt vele problema, de mindennap nem tudtam hasznalni mert pattanasos lettem tole. Egyebken szemkornyekre kenve irritalt, folyt tole a konnyem. Sminkelni nehezkesen lehetett ra. Enyhe borfenye volt. Most szuneteltetem a hasznalatat es majd elfogy valamikor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Evelina40

2014. március 7.

Én a fehér tubusost használom, még csak pár napja, olyan finom , nem is puha, hanem inkább selymes érzésű lett a bőröm tőle. Ránctalanítást még nem éreztem ennyi idő alatt. Szerintem nem rossz kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 7.

sephora

2013. március 10.

Nem tudom, mi a különbség az ezüst tubusos Redermic [+] UV és a fehér tubusos Redermic UV krém között, de az összetevőket tekintve nekem egyformának tűnik.
Én ezt az ezüst tubusosat kezdtem el használni és azt kell mondjam, hogy jónak tűnik a krém.
A kombinált bőröm jól bírja, nem ragad tőle, nem érzem soknak. De majd a nagy melegben kiderül, hogy bírja a bőröm.
A Helia-d BB krémmel kompatibilis, szépen felvihető rá.
Hosszú távú hatásairól majd beszámolok. A 35 évemmel még nem igen vagyok abban a korban, hogy ránctalanítsak, de azért érzem szükségesnek, mert a szülés után sokat fogytam és ez az arcbőrömöm meglátszik, valamint a gyerekek miatti éjszakázás nyúzottá tette a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

A Helia-d BB krémmel kompatibilis, szépen felvihető rá.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.