La Roche-Posay

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolettagy, Módosítva: 2015. május 15.

Kiszerelés:   8,4 ml
Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Magas toleranciájú formula az erősebb és hosszabb szempillákértSzempillaerősítő polimerrel gazdagítva, a szempillák lágyítása és formázása érdekében.

Hipoallergén, illatanyag-mentes.

dundicat

2021. május 4.

Annyira szerettem volna szeretni, de legnagyobb sajnálatomra nem igazán tartós :( Emiatt nem is tudom a mindennapokban hordani, mert a kontkatlencsém szószerint kiszúrja a szemem amikor ezt a spirált viselem, sajnos marhakönnyen elkenődik, így elég sok gondot tud okozni (a nyilvánvaló esztétikai problémán kívül). Szemüveggel különösebb gondom nincs vele, és pár órát azért jól bír, viszont egy 8 órás munkanapra esélytelen számomra használni :( Egyébként azt el kell mondani róla, hogy tök szép, természetes pillákat csinál, és mintha kevesebb pilla hullana ki vele, emiatt kapja tőlem ezt a 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

jibjab

2020. október 18.

Nagyon szép, szénfekete pillákat csinál. Szétválaszt és jó ideig nem is csomósodik, bár a mindennapos használat nem tesz jót neki, de félévig viszonylag jól bírja. Kétfázisú szemfestéklemosóval mosható le igazán. Nem irritál, nem potyog, csak akkor ha már régi a spirál és megérett a cserére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 18.

Roxuska

2020. május 10.

Én nagyon szeretem. Nem csinál olyan hú de nagy pillákat, de nem porzik és nem irrtálja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

stylo

2020. május 9.

Tetszik, hogy szetvalasztja a pillakat, inkabb hosszit, mint dusit. Ha lencset hordok, ezt hasznalom. Sajnos nem eleg tartos, nap kozben tobbszor is ellenoriznem kell, mert kenodik. Emiatt nem veszem majd ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 9.

szerka

2020. március 28.

Én kifejezetten érzékeny szemre kerestem spirált, és erre tökéletes is. Nem irritáló , szép pillákat csinál, nem pereg, bár volt már tartósabb spirálom is, de azért ez meg,messze a vállalható kategória. Én már többször is újra vettem. Amíg az érzékeny szememre nem találok jobbat, helye van nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 28.

sammy

2019. november 23.

Mostanában a patikákban a Multi dimension változatot kapni, az nagyon jó. Ritkán maszatolódik el tizenóra elteltével is, nagyon érzékeny szeműeknek drágasága ellenére megéri megvenni szerintem, nekem ez az első szempillaspirálom, amitől nem viszket a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 23.

BPetra22

2019. szeptember 3.

Ma vásároltuk és azt kell mondjam, hogy szuper!
Nem könnyezik tőle a szemem, mint az eddig használt drogériás szempillaspiráloktól, és nagyon szép hatást tudok vele elérni.
Az ára borsos, de érzékeny szeműeknek megéri befektetni én azt gondolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Ma vásároltuk és azt kell mondjam, hogy szuper!
Az ára borsos, de érzékeny szeműeknek megéri befektetni én azt gondolom.

Tubi888

2019. július 13.

Egyszerűen imádom!
Olyan pillákat varázsol mintha műszempillám lenne!
Semmi másra nem cserélném!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Egyszerűen imádom!
Olyan pillákat varázsol mintha műszempillám lenne!
Semmi másra nem cserélném!

xxs

2018. december 27.

Frissen felbontva nagyon jó, hétköznapi használtra. Természetes, szép, elválasztott, nem ragacsos szempillákat csinál egy rétegben, 10 mp alatt. Több rétegben (nem az én műfajom) viszont csomósodik.
Felbontás után pár hónappal sűrűsödik annyit, hogy csupa ragacs az egész, egy rétegben is. Persze a profik szerint minden szempillaspirál 3 hónappal a felbontás után kuka, szóval én erről nem tudhatnék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

bettililiom

2018. november 19.

Természetes, nem bántja a szemet, viszont kenődik, azt nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Természetes, nem bántja a szemet, viszont kenődik, azt nagyon.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.