La Roche-Posay

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolettagy, Módosítva: 2015. május 15.

Kiszerelés:   8,4 ml
Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Magas toleranciájú formula az erősebb és hosszabb szempillákértSzempillaerősítő polimerrel gazdagítva, a szempillák lágyítása és formázása érdekében.

Hipoallergén, illatanyag-mentes.

szerka

2020. március 28.

Én kifejezetten érzékeny szemre kerestem spirált, és erre tökéletes is. Nem irritáló , szép pillákat csinál, nem pereg, bár volt már tartósabb spirálom is, de azért ez meg,messze a vállalható kategória. Én már többször is újra vettem. Amíg az érzékeny szememre nem találok jobbat, helye van nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 28.

sammy

2019. november 23.

Mostanában a patikákban a Multi dimension változatot kapni, az nagyon jó. Ritkán maszatolódik el tizenóra elteltével is, nagyon érzékeny szeműeknek drágasága ellenére megéri megvenni szerintem, nekem ez az első szempillaspirálom, amitől nem viszket a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 23.

BPetra22

2019. szeptember 3.

Ma vásároltuk és azt kell mondjam, hogy szuper!
Nem könnyezik tőle a szemem, mint az eddig használt drogériás szempillaspiráloktól, és nagyon szép hatást tudok vele elérni.
Az ára borsos, de érzékeny szeműeknek megéri befektetni én azt gondolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Ma vásároltuk és azt kell mondjam, hogy szuper!
Az ára borsos, de érzékeny szeműeknek megéri befektetni én azt gondolom.

Tubi888

2019. július 13.

Egyszerűen imádom!
Olyan pillákat varázsol mintha műszempillám lenne!
Semmi másra nem cserélném!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Egyszerűen imádom!
Olyan pillákat varázsol mintha műszempillám lenne!
Semmi másra nem cserélném!

xxs

2018. december 27.

Frissen felbontva nagyon jó, hétköznapi használtra. Természetes, szép, elválasztott, nem ragacsos szempillákat csinál egy rétegben, 10 mp alatt. Több rétegben (nem az én műfajom) viszont csomósodik.
Felbontás után pár hónappal sűrűsödik annyit, hogy csupa ragacs az egész, egy rétegben is. Persze a profik szerint minden szempillaspirál 3 hónappal a felbontás után kuka, szóval én erről nem tudhatnék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

bettililiom

2018. november 19.

Természetes, nem bántja a szemet, viszont kenődik, azt nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Természetes, nem bántja a szemet, viszont kenődik, azt nagyon.

sheol

2018. május 29.

Egyetértek az előző hozzászólóval. Semmi rosszat nem lehet róla mondani, de nem okozott maradandó élményt, nem akartam újra venni. A szemet valóban nem bántja, de nem kiemelkedő szempillaspirál. Sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

fdorottya

2018. január 18.

Nem tudok rosszat mondani róla, de jót sem! Nem csinál olyan egetrengető pillákat. Sima, egyszerű hétköznapi spirál. Ezt tudja egy 1.000,- forintos Essence spirál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

grund

2017. december 4.

Nagyon elégedett lennék vele és a szép, hosszú, fekete pilláimmal, ha nem maszatolódna olyan botrányosan. Az estée lauder fekete szempilla primerével tudom csak használhatóvá tartósítani, hogy egy órán belül ne a felső szemhéjamon landoljon az egész.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

Lorna

2017. november 16.

Gyönyörű természetes pillákat csinál. Érdemes csak leheletfinoman érinteni hozzá a szempillákhoz. Ha építeni próbáljuk már kevésbé lesz szép az eredmény, akkor kicsit összetapasztja a pillákat. Nem potyog, nem kenődik, nem bántja a szemem, és este könnyen le lehet mosni a szemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.