La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: richrd, az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2015. szeptember 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Az első hűsítő hatású gél, mely gyengéden tisztítja, nyugtatja bőrt és visszaadja a komfortérzetét. Könnyedén, dörzsölés nélkül eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket. Összetétele egyszerű, nem tartalmaz illatanyagot, ezáltal jól tolerálható.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Linette92

2014. december 10.

Édesanyám használja a krémjével együtt és nagyon sokat segített neki! Csak jókat mondott róla és ajánlja mindenkinek aki rosaceaval küszködik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Pandácska

2014. április 12.

Egy nem normális pillanatomban Inci nézés, vélemény kutatás nélkül levettem egy ilyet a polcról. Nem is tudom miért csináltam, mert az arcápolási termékeimet már extra tudatos módon vásárolom meg. Így nem is szokott csalódás érni. Gondoltam, ha rosaceás bőrre találták ki, akkor olyan nagy baj nem lehet. De van. Ez bizony a sminket alig szedi le, a Bioderma micellás nyomába akkor se érthetne, ha egy flakonnal nyomnék a vattapamacsra. Az állaga csiganyál, mintha csigákat futtatnék az arcomon :D Utána a bőrömön kellemetlen réteg marad. Ha a leírtak szerint használom és az arcomon hagyom akár csak 15 percet is, irritálja a bőrömet. Elvileg nyugtatnia kellene, de ez a csiganyál nem tud olvasni. Hatalmas csalódás, bár nem vártam tőle nagy durranást, de a minimum az, hogy ne irritálja a bőrömet, ha érzékeny bőrre találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 12.

sevci

2014. március 17.

Sminklemosásra ez az egyik kedvenc termékem. Elvileg nincs szükség arra, hogy lemossuk vízzel használat után, de én csak így érzem igazán tisztának a bőrömet. Lemosás nélkül furcsa réteget hagy a bőrömön. Viszont akármilyen erős alapozót és szemsminket leszed, még a vízállót is. A bőrömet egyáltalán nem irritálja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 17.

varadi85

2014. január 7.

Sminkeltávolítás első lépéseként használom az arcomra. Nyomok egy mogyorónyit egy vattakorongra, és azzal áttörlöm az arcomat, én le szoktam vízzel is öblíteni. Tény, hogy kissé nyálkás állagú, viszont nagyon hűsítő és gyengéd, ugyanakkor a sminket is eltávolítja. Nem irritálja a bőrömet, és nem is szárít, remek ez a pumpás adagoló.
Részletes vélemény itt olvasható:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

Részletes vélemény itt olvasható:

Janu

2013. december 28.

Tökéletes arclemosó ... kellemes, tiszta érzés a használat után ... s nem kell vizzel lemosni. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nálam ez a Number 1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 28.

richrd

2013. június 11.

A kémével együtt használom és 3 év alatt teljesen megszüntette a rozáceámat! Melegszívvel ajánlom mindenkinek! Nem büdös, és nagyon jó érzés a bőrnek.

UPDATE: én mostmár nem használom mindennap, csak amikor ottalvós estét tartunk barátokkal. ez a legegyszerűbb módja az arctisztításnak, valamint szigeten is ezt használtam. sátorban ennél jobbat elképzelni is lehetetlen, mivel víz nem kell hozzá, valamint kicsit még táplálja is a bőrt.
maradnak a csillagok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

maradnak a csillagok!

Kandi

2013. április 13.

Bőrgyógyászom ajánlotta ezt a terméket. Sajnos nem nagyon vagyok megelégedve vele. Számomra nem nyújt semmi extrát, a smink maradványait és a szennyeződéseket eltávolítja, valamint nem szárít. A parabének miatt én le szoktam mosni vízzel. A rozaceám állapotán se nem javított, se nem rontott. Előtte Ilcsi fekete szappant használtam, amit sokkal jobban szerettem. Igaz picit szárít, de az én zsíros bőrömnek ez inkább pozitívum volt,valamint ez legalább hámlasztott, és így a rozaceám felülete nem volt "pikkelyes", mint ez után az arclemosó után. Ráadásul drága és gyorsan is fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Livomivo

2012. november 12.

Kellemes, hűsítő hatású arctisztító. Először ragacsos, de gyorsan eltűnik ez az érzés. Nagyon jól tisztít, nem irritálja a bőrömet, szóval tökéletes...lenne, ha nem lenne tele parabennel. :( Emiatt biztosan nem fogom újra vásárolni. Kár, kár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

Mici

2012. május 1.

Nekem tetszik ez a lemosó,jól viselkedik a börömön,nem lesz száraz,húzós tőle,nekem nyugtatja is a bőrt,főleg pattanás nyomogatás után,gyorsan eltűnik a pirosság.Sok mindent használok még ez melett,de szerintem ez is nagy mértékben befolyásolta,hogy kevesebb pattanásom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

cupcake

2012. április 30.

Nem az én bőrömre kiatlált lemosó, de nagyon szerettem. A sminket könnyen leszedte, használat után pedig szép friss és matt lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.