La Roche-Posay

Ár:   5699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Teljes körű egységesítő korrigáló nappali arckrém, bármilyen típusú bőrpírre hajlamos érzékeny arcbőrre, kiterjedt vagy helyi bőrpír esetén

Univerzális árnyalat, amely természetes hatásának köszönhetően egybeolvad a világos és a közepesen sötét arcbőrrel és tartósan elfedi és korrigálja a bőrpír minden típusát. Elfedi az apróbb bőrhibákat. Gazdagon hidratál és megnyugtatja a bőrt.

Könnyű, nem zsíros textúra.

25db La Roche-Posay Rosaliac CC Krémminta SPF30
Ár: 2200Ft/25 db+ ajándék , Eladó: Kittus89
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Ajánlott levélként előre utalás után vagy foxpost
Alicece

2019. október 7.

Nekem tul nehéz krém olyan zsiros érzést kellt. Az arcom hámlik de T-vonalban fényes vagyok és igy darabos hatást kellt rajtam es zsirosit is.
A rozaceámon nem segit....nem is szettem soha de azért fél évig használtam hátha jobb lesz...de nem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

aranyeso

2019. május 5.

Szörnyen nehéz eldolgozni, nem fed, szabályosan csíkos marad az arcomon a krém... Nem is kell tovább ragoznom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

BLili

2019. április 27.

Egy csomó mintát kaptam belőle a patikában, egy felbontása után világos, hogy ez nem jó. Egyrészt, rettenetesen illatosított. Másrészt nehéz eldolgozni, nagyon csíkos, nem terül szét az arcon, teljesen beleül a pórusokba, amitől úgy nézek ki, mintha rengeteg pattanásom lenne.

Plusz, ahogy nézem, van benne octocrylene és octinoxate, ezek egy picit utánaolvasva, nem egészségesek, nem tesznek jót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

BlackRose101

2019. április 15.

Mivel elkezdtem hámlasztani a bőröm, gondoltam, az alapozó helyett keresek egy enyhébb, pirosságot is elfedő megoldást, ami még elegendő fényvédőt is tartalmaz. Nem érzékeny és nem is rosaceás a bőröm, akne hegeim vannak már csak, az akne is teljesen elmúlt. Mégis vmiért irritál ez a krém. Nekem szépen illeszkedik az amúgy is kicsit sárgás-olivás bőrtónusomhoz, de most úgy teszteltem, hogy az arcom egyik felére ezt, a másikra az Estee Lauder Teind Idol NUDE alapozójának a "Rattan" árnyalatát kentem fel, alá hidratálásásnak pedig a La Roche Redermic C vitaminos hidratáló krémje került. A két szín tökéletesen megegyezik, de hát finish-t illetően ég és föld a különbség, az Estee javára. A színek ugyan mindkét arcfelemen tökéletesek, de amin ez a CC krém ül, az zsírosabbnak, kicsit ráncosabbnak látszik, és enyhén viszket is valamiért... Szerencsére még csak mintákat tesztelgetek, de egyenlőre a nem mellett voksolok. A higinikus tubusos kiszerelés, a komplex összetétel, a 30-as fényvédő miatt kapja meg a 3 csillagot...de az illata nekem is nagyon mű, amolyan "kórházi" szagra emlékeztet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Mokusch

2019. február 26.

Ezzel a termékkel vágta el magát nálam a La roche teljesen. Pirosodásra hajlamos, hajszáleres az arcom, ezért is tettem vele egy próbát, de nagy csalódás volt. A színe túlzottan sárga, ami felvitel után ugyan mérséklődik és végső soron egészen szép bőrképet ad, de az állaga annyira szörnyű, hogy a fiók alján árválkodik, egyszerűen nem tudom rávenni magam, hogy használjam pedig nem vagyok egy finnyás típus. Nehéz, ragacsos, zsíros, iszonyú nehéz eldolgozni, foltos, beleül a pórusokba és úgy érzem mintha egy maszk lenne az arcomon. Ez is az ennyi pénzért többet vár az ember kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

nemethorsi90

2018. november 18.

Világos bőrön nehéz megfelelően használni, a színe több árnyalattal sötétebb, amit nagon sajnálok, mert nagyon szerettem volna szeretni ezt a terméket is :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

pilleriin

2018. november 2.

Mar, csíp, szúr, nagyon fáj tőle az arcom, meg mellesleg elüt a színe is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Mar, csíp, szúr, nagyon fáj tőle az arcom, meg mellesleg elüt a színe is.

Ewcsi

2018. július 8.

Hát, ez nem ér annyit amennyi az ára sajnos. Elég sötét a színe pedig ugye elvileg világosabb bőrűeknek is jó kéne legyen. Az állaga szerintem sűrű és nem a legegyszerűbb szépen felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Futureline

2018. június 19.

Sotetben szepen mutat. Vilagosban nincs az a profi sminkmester aki ezt lathatatlanul el tudna dolgozni. Legalabb 10 kulonbozo (primert) probaltam ala mire megtalaltam a hozza legjobban illot. Ezzel csak enyhen latszik napfenyben. De sok idot igenyel a szep felhelyezes. Szamomra kevesbe fenyes a vegeredmeny mint a BB krem valtozata. Viszont sokkal surubb ezert nehezebb eldolgozni. A szaraz reszeket azonnal kiemeli tehet csak tokeletesen hidratalt egyenletes borre ajanlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

szsaci

2018. június 13.

A rozácea elsősorban a világos bőrűeket érinti, ez a krém viszont kb 3 árnyalattal sötétebb a bőrömnél, teljesen használhatatlan. Akárhogy, akármennyit kenek, mindig sötét narancssárgás és teljesen elüt a nyakam színétől. És még illatanyag is van benne

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.