La Roche-Posay

Ár:   5699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Teljes körű egységesítő korrigáló nappali arckrém, bármilyen típusú bőrpírre hajlamos érzékeny arcbőrre, kiterjedt vagy helyi bőrpír esetén

Univerzális árnyalat, amely természetes hatásának köszönhetően egybeolvad a világos és a közepesen sötét arcbőrrel és tartósan elfedi és korrigálja a bőrpír minden típusát. Elfedi az apróbb bőrhibákat. Gazdagon hidratál és megnyugtatja a bőrt.

Könnyű, nem zsíros textúra.

Fani96

2022. június 16.

Szépen fed, világos bőrömtől se üt el nagyon az elsőre igencsak sötétnek tűnő "univerzális" színe. Még kísérletező fázisban vagyok, használata közben úgy érzem sokszor nem kap levegőt az arcom, érzékeny bőrömön ezt követően kiütések jelennek meg, de még nem jöttem rá, hogy ettől vagy más okozza véletlen egybeesésként... Összességében nem rossz, ha nem túl érzékeny a bőröd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 16.

BitterSweet

2022. május 10.

Nem lettünk barátok 😔 bár univerzális színárnyalatnak van hirdetve (phö.... Frászkarika) világos bőrüek ne kísérletezzenek vele, kb 2-3árnyalattal sötétebb, mint kéne. Kreol bőrön tudnám elképzelni, de gyanítom hogy ahhoz se passzolna az árnyalata. Groteszk narancssárga maszk. Állaga sem tetszik, zsíros fura érzetet ad felkenve, és csillog tőle a T vonalam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 10.

bzsifi

2022. február 18.

Tényleg sötét... :/ mutasson nekem valaki egy olyan rosaceast, akinek ilyen tónusú bőrszíne van 🤷🏻‍♀️ Egyébként mikor felkenem sárgán világít az arcom, utána kb fél óra és valahogy ez mérséklődik. Talán ahogy kopik??? Passz... szóval tényleg nem egy univerzális árnyalat. Jó lenne, ha összehoznának belőle egy világosabb kiadást is, és persze parfümöt sem kellene beletenni. Ezt leszámítva jó kis krém lenne, én nem is hidratálok alá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 18.

Ivy1986

2022. január 22.

Kaptam belőle termékmintát a bőrgyógyásztól,ekcémás bőrőmre. Huh,nekem nagyon tetszik. Sokat elocomoztam és ezmiatt nagyon sok piros foltok lettek,hajszálér tágulatok. Erre ajánlotta,nagyon jó,fogok belőle venni. Alá pedig a cicaplastot ajánlotta,nekem nagyon tetszik az állaga. Nem kelt mű hatást,az alapozókat azért nem szeretem mert úgy érzem vakolat van,de ettől szép egységesnek tűnt a bőrőm,ès nem látszottak ahol szarazabb a rész. Viszont ami negatívum valami nagyon csípte a szemem. De elviselhető ha szép arcot szeretnénk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 22.

eszterker

2021. október 23.

Meglepett ez a sok rossz vélemény, szerintem nagyon jó kis krém.
Én minden BB és CC krémet alapozó helyett használok a mindennapokban, ezért teszek alá hidratálót. Ez a krém nekem jól fedi a hibákat, piros részeket, üde hatást ad, könnyű eldolgozni, szépen illeszkedik a bőrömhöz a színe. Alapvetően átlátszó porpúdert szoktam használni, de emellett néha azt ki is tudom hagyni, mert elegendő az a természetes matt hatás, amit ad.
Az illatanyag miatt vonok le egy pontot, az felesleges egy rozáceás bőrre ajánlott termékbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 23.

Meglepett ez a sok rossz vélemény, szerintem nagyon jó kis krém.

Macarenacrema

2021. május 17.

Szeretem a márkát, de ez valami borzalom csalódás volt. Már eleve az állaga és a teljesen természetellenes színétől frászt kaptam mikor kinyomtam a tubusból. Azért tettem egy próbát és felkentem. Tökéletes iskolapéldája, hogy milyen a rettenetesen rossz színezett arckrém. Szárít, potyog, darabra szárad a fejeden, kuka az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Aquariusgirl

2020. november 24.

Pocsék áruk fórumán dobogós lehetne!!!!
Sorolom a bajaimat vele kapcsolatban:
- csak nedves arcon lehet viszonylag normálisan eldolgozni, de akkor is beleül a pórusokba és fehérre színezi a szemöldököm,
- már felmázoláskor érezni, hogy nem lélegzik a bőr alatta,
- a száraz részeket azonnal kiemeli,
- pergamenre szárítja az egész fejemet.
Akkor most jöjjenek a pozitívumok:
- annyi, hogy mivel bevágtam a kukába, már nem foglalja a helyet a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 24.

Pocsék áruk fórumán dobogós lehetne!!!!
Sorolom a bajaimat vele kapcsolatban:
- már felmázoláskor érezni, hogy nem lélegzik a bőr alatta,
- a száraz részeket azonnal kiemeli,
- pergamenre szárítja az egész fejemet.
Akkor most jöjjenek a pozitívumok:
- annyi, hogy mivel bevágtam a kukába, már nem foglalja a helyet a polcon.

keczelidora

2020. november 15.

Nekem nagyon bejött a krém. Egy véletlen folytán került hozzám a testvéremtől. Szóval nem direkt, saját használatra vásároltam meg.
Számomra eddig kb a legjobb krém, amit valaha használtam a bőrömön!!

Nekem az orcámon nagyon erősen vannak jelen a rosacea tünetei: alapból piros a bőröm, plusz tele van nagy aknékkal, kiütésekkel nagyon durván, ezen felül még nagyon sokszor ég is ott a bőröm... :-/ "forrósodik"

Azonban ez a krém ( az interneten megtalálható leírásának megfelelően!! ) elfedi az ALAP PIROSSÁGÁT a bőrömnek, ahogy kell.
Értelem szerűen ez NEM EGY ALAPOZÓ, tehát azt senki se várja tőle, hogy teljesen elfedi a bőrhibákat... Egyáltalán NEM SÖTÉT...a tévhit ellenére. Nekem nagyon világos bőröm van, mégis teljesen jó a színe (korábban pl a Nivea BB krémhát próbáltam ki, a világos verziót és mégis mint egy néger, olyan lettem tőle..)

Az állagát illetően... nem darabos, hanem krémes, selymes. KIS MENNYISÉG ELÉG belőle! Ha valóban egy nagyjából BORSÓ SZEMNYI mennyiséget "szét pontozunk" az orcán, homlokon, állon és azt szépen jól bedolgozzuk a bőrünkbe, akkor 1-2 perc alatt szépen beszívódik és NEM HAGY ZSÍROS HATÁST a bőrön!
Ezt úgy mondom, hogy nekem nagyon zsíros bőröm van... Eddig az összes krémnél, amit használtam azt éreztem, hogy a bőröm alá izzadok miután felkenem! Ez a krém nyáron is nagyon jó volt nekem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Számomra eddig kb a legjobb krém, amit valaha használtam a bőrömön!!

mlnda

2020. március 26.

Erzekeny boru vagyok, mindig vannak pattanasaim is vagy piros foltjaim a pattanasok utan. Ugyhogy az egysegesito hatast el is vartam. :D
Masfel eve vettem meg nyarra. Kanikulaban senki nem szeret alapozot hasznalni, en sem, ugyhogy ez igy nagyon jo megoldasnak tunt: egyszerre hidratalo, fenyvedo (spf 30) es "alapozo".
Az illata nekem nem osztott - nem szorzott, de az mar nagyon is zavaro volt, hogy mennyire zsiros erzetet hagy maga utan. Az allaga erdekes alapbol, olyan csomos, turos... nem is tudom. A lenyeg, hogy egesz nyaron hasznaltam, a zsirossagot elviseltem, kicsit egysegesitette is az osszkepet, de egy ido utan sajnos meg tobb pattanast okozott.
Le kell pontozzam ezt a termeket (foleg ennyi penzert).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Le kell pontozzam ezt a termeket (foleg ennyi penzert).

Collien

2019. október 30.

Én azok közé a kevesek közé tartozom, akinek tetszik ez a krém. :)
Én ki vagyok az összes alapozótól. Mű, megül, megfog mindent, szárítja az arcot. Már évek óta nem is használtam alapozót. Nem is fogok!
Gondoltam, benevezek egy CC krémre, meglepődtem a hatásán, mert nekem elég jól "beépül" az arcomba és természetes hatást kelt.
Természetesen, én nem a fél tubust kenem magamra, hanem egy csipetnyit, és az ujammal szépen eloszlatom, mint egy arc krémet. Várni kell szerintem 15 percet, amíg oxidálódik, és szépen beszívja a bőr, utána jobb lesz. Kicsit olyan napcsókolta hatást kelt. Örülök, hogy nem lesz hulla száraz, maszkos fejem tőle, hanem inkább hidratált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

Én azok közé a kevesek közé tartozom, akinek tetszik ez a krém. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.