La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Hosszú távon semlegesíti a bőrpír jeleit. Intenzíven nyugtat. UV védelem. Hármas védelem a bőr megerősítéséért és a bőrpír elleni sikeres küzdelemért: CG vitamin az érfalak megerősítéséért. - B3 vitamin, a bőr a külső irritációk és időjárás által okozott tényezők elleni megerősítéséért. - Mexoryl XL szűrő, a bőr UV sugarak elleni védelméért, amelyek mind hozzájárulnak a bőrpír kialakulásához. Gazdag, ápoló textúra. Paraben-mentes. Hidratáló hatóanyagokban és La Roche-Posay termálvízben gazdag, irritáció elleni jellemzőkkel az intenzív nyugtatásért.  Optikai korrektorokat tartalmaz az azonnal élettelibb arcszínért.

asdf27

2019. április 9.

a leírás szerint megszűnt ez a termék, de én tegnap vettem, igaz, hogy Angliában. van Riche (=gazdag) és Légere (=könnyű változata), én a "Légere" változatot vettem.
a célom az volt, hogy valami elérhető árú, napfényvédős, KÖNNYŰ, hidratáló krémet vegyek és ez pont le volt árazva és rá volt írva, hogy se alkohol, se parabén nincs benne, és hypoallergen.
volt egy Clarins krémem,de az nagyon drága volt,és annyit nem adott. valahogy nem működött hosszú távon.
nincs rozaceam, de, ami jó tapasztalat volt, hogy semmilyen filmes réteget nem hagy, egyelőre nem fullasztja az ember bőrét, hidratál, könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Mintát kaptam belőle, ami egy hétre elegendő volt. Megszerettem a könnyed állagát, hogy szép bőrszínt eredményez, nyugtatja a bőröm. Smink alá is szuper.
Bár a szilikon nem tetszik benne, de ennek ellenére szerintem őt fogom kipróbálni, ha elfogy a meglévő.
És a jó hír számomra, hogy itt a gyógyszertárban még lehet kapni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

És a jó hír számomra, hogy itt a gyógyszertárban még lehet kapni. :)

csildiko60

Korcsoport: >54
2013. április 29.

Szerettem használni ezt a krémet. Most Eucerint használok, de visszatérek hozzá, hogy változatos legyen :). Vékony finom állagú, jó arcszint ad rövid időn belül. (Az Eucerin Anti-Redness nehezebben szívódik fel.) Állagánál fogva nyárra ez a krém lesz a jó választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. április 29.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.