La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: veravera, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Fényvédő nappali hidratáló krém rozáceás bőrre.

Jucocica

2017. február 28.

Egy nagy csalódás. Magàn a probléman semmit sem segít,sőtt...elzsirosítja a bőrt és ragacsos marad így az én kombinált bőröm még pattanásos is lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

madaras

2014. április 25.

Ezzel a krémmel én is megjártam. Sajnos nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 25.

Márti85

2014. április 14.

Uszoda után kipirosodott bőrre kentem. Úgy csípett, hogy majdnem kiugrottam a bőrömből. Gondoltam, ha elpárolog az alkohol, vége lesz, így elindultam "benne". Begyulladt a szemem is 20 percen belül, a bőröm olajosan csillogott és lángolt. :-( Velem ijesztgették a gyerekeket! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

veravera

2012. január 8.

Sajnos nem láttam különösebb hatását még két hónapos használat után sem. A fényvédelem nem rossz (de nyáron önmagában nagyon kevés) és az én bőrömre túlságosan zsíros krém volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Dimethiconol
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.