La Roche-Posay

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2019. november 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hibrid bőrápoló, mely bőrnyugtató hatékonyságát most azonnali erős, színezett fedéssel kombinálja. Prebiotikus termálvízzel gazdagítva fed, hidratál és véd. A bőr azonnal jelentősen hidratált, megnyugszik és a pirosság csökkenni tűnik.

Ár: 3800 Ft , Eladó: Narancs
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Vác, fizetés: Személyes átvétel vagy posta vagy foxpost
Ár: 3000 , Eladó: ami2015
Állapot: 2szer próbált, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom

rekav11

2021. szeptember 7.

A világosabb színt vettem. Nem hiszek a BB-krémekben, eddig csak a Biodermát próbáltam, de úgy gondoltam, adok még1 esélyt. A Biodermát először nagyon nem szerettem, mert nem igazán hidratál és mivel elég sötét, nehéz vele dolgozni, ráadásul megül a ráncokban, ezért gondoltam, kipróbálok egy lágyabbnak tűnő krémet, amiből több színárnyalat is van (volt a patikában teszter). S igen, ezt valóban könnyebb szépen eloszlatni, jobban is hidratál, de egy picit lehetne erősebb a fedése. Ennek ellenére nem rossz krém, bár nem csodaszer. Hidratálhatna jobban, fedhetne jobban, van benne szilikon, de ha nem problémás a bőröd, akkor szerintem oké. Egy minimálisan fedő, könnyű krém, amivel könnyű dolgozni. Szerintem nálam újravevős. Nappalra ez, éjszakára pedig egy jól hidratáló, nagyon szép összetevőjű krém, s akkor én nagyjából oké vagyok.
Update: összenőttünk, újravevős, ez az én BB-krémem. 4,5, de mivel szigorú vagyok, marad a 4 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

meva

2021. augusztus 15.

Könnyed kis krém, pont elégséges fedéssel. Alapozó helyett kerestem valamit, amit egyszerűbb felapplikálni arcra, elégséges a fedése (igazából nekem elég, hogy egységesíti az arcszínem) és nem szárítja az arcom. Ez a krém tudja mindezt :) Olyasmi a fedése, mint a Paula's Choice világoskék színezett fényvédőjének, csak az 3x ilyen drága, szétszárítja az arcom és mivel ha okos az ember, úgyis tesz a paula alá is fényvédőt, így számomra ez a krém sokkal jobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

anett123

2021. augusztus 11.

Szuper ez a krém! Alapvetően nincs problémás bőröm, de az alapozoktól sajnos azzá tud válni. Régóta keresek olyan hidratálót, ami színezett, elfedi a kisebb hibákat, egységesen fed és nem okoz pattanásokat. Megtaláltam! :) Nap végére kicsit fényesedik, de még így is tökéletes az egész krém, könnyű elkenni és hidratál is. A világosabb árnyalata van meg, nyárra lehet megvásárolom a sötétebbet is.
Nekem abszolút bevált. A hab az lenne a tortán, ha még fényvédő is lenne benne:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

cirmi0218

2021. július 13.

Nagyon szeretem, nem lesz zsíros érzete a bőrnek utána. A light szín tökéletesen passzol nekem. A fedése enyhe, de így nyáron nem is kell több.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

lillllllla

2021. június 4.

Imádom! Valóban nem kell tőle nagy fedést várni, hiszen ez egy tonizáló krém. De amit ígér azt nagyon jól teljesíti. Egyenletesebb bőrképet varázsol. Számomra a legtöbb bb/cc krémmel az volt a baj, hogy szárítottak bármennyire is hidratáltam alá. Na ez nem! A finishe nem matt de nem is diszkógömb, olyan természetes bőrfényű. Én szoktam még korrektort tenni a szemem alá, illetve bőrhibákra, plusz egy kis bronzosító, pirosító, highlighter és kész is a tökéletes smink. Pont egy ilyen terméket kerestem ami csak egy nagyon minimál alap fedést ad, hiszem amit “el akarok fedni” oda úgyis korrektort teszek. Light árnyalat nagyon szépen illeszkedik a bőrszínemhez. Nagyon kevés kell belőle, szóval szerintem ár-érték arányban is nagyon jó termék. Nem is beszélve a gyönyörű inciről. Aki szintén ilyen terméket keres annak szívből ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 4.

vivjenne

2021. március 16.

A világosabb árnyalata van meg, de nekem ezt is szükséges kicsit világosítanom - a KAP korrektorából adok hozzá picit, úgy viszem fel. Mostanában nem sűrűn használtam, mert nem esik jól semmi színezett krémet kennem magamra, a maszk alatt különösen zavaró, de egyébként, ha nem izzad az arcom, akkor jó kis termék, szereti a bőröm. Alapozó helyett is használtam, amikor valamiért mégis szükségem volt fullosabb sminkre, de nem volt kedvem alapozni. Egy kis púderrel fixálva teljesen jó, és illatmentes, ami pluszpont. Nem fogom viszont újravenni, mert a színezett hidratáló műfajára már nincs szükségem, de egyébként aki egy erősebben fedő és nem sárgás árnyalatú krémre vágyik, annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Sziluuun

2021. március 8.

Sajnos nekem nem vált be, irritálta a bőrömet. Apró, pici hólyagocskák jelentek meg a használatakor az arcomon. Sajnálom, mert amúgy jó fedése van, a pirosságot is szépen eltüntette. Nekem egyáltalán nem fényesedett át a bőröm, mint ahogyan többet írták, és könnyen, gyorsan beszívódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

k.boglarka

2020. december 27.

Nemrégóta használom, de nagyon megszerettem. A világosabb árnyalatot vásároltam. Hamar beszívódik, nem zsíros az állaga és nem fénylik utána a bőröm. Fedésével elégedett vagyok, nem maszkszerű, természetes. Hidratáló krém után szoktam felkenni, elég belőle kevés is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

annushka88

2020. november 20.

Ha nincs komolyabb borhiba, akkor kivalo arcszin/ textura tokeletesito, nemely alapozonak pl kevesebb fedese van, viszont ennek eleg jo az incije azokkal az alapozokkal szemben. Pudert erdemes hasznalni melle. Ebben a kotelezo maszkos idoszakban is kellemes viselet, valahogy olyan erzes, mintha szabadabb lenne tole a borom mint a tarsaitol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Fairy0124

2020. november 16.

Nagyon jó! Szépen fed, de nem mű a hatása, és olyan mintha semmi sem lenne az arcomon, sem érzésre, sem látszatra. És ami miatt én megvettem: napi használat mellett a púder pattanásokat okozott, ez nem, lélegzik alatta a bőröm és egyenlőre nem pattogtam ki. És nagyon szépen illik a bőrömhöz a médium árnyalat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Squalane eo 1 0

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.