La Roche-Posay

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2019. november 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hibrid bőrápoló, mely bőrnyugtató hatékonyságát most azonnali erős, színezett fedéssel kombinálja. Prebiotikus termálvízzel gazdagítva fed, hidratál és véd. A bőr azonnal jelentősen hidratált, megnyugszik és a pirosság csökkenni tűnik.

3200 Ft La Roche-Posay Toleriane Sensitive Színezett Krém
Ár: 3200 Ft + posta , Eladó: csibeva
Állapot: bontatlan, Helyszín: --, fizetés: postán maradó (+800 Ft)

Angie22<3

2020. július 1.

Pár hónapja használom, kicsit zsíros érzést hagy maga után, de szépen fed, már amennyire egy színezett krém fedhet. Én ezt csak nyáron használom, amikor alapozót nem teszek fel a hőség miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Melaszka

2020. június 27.

Nagyon jó állagú krém, könnyen beszívódik, szépen hidratál és lehúzza a pattanásokat. A bőrt nagyon szépen egységesíti, természetes bőrszínt ad, mégis fed. Sajnálom, hogy nincs benne spf 50, mert a színezett spf 50 viszont pocsék, így kénytelen vagyok külön vásárolni ezt a színezettet és spf 50.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

mintberry.crunch

2020. június 20.

Mivel a Toleriane krémeket nagyon szeretem, ezért tettem egy próbát ezzel a színezett változattal is (a Clinique Moisture Surge színezett hidratálóját szerettem volna leváltani vele). Nagyon ígéretes volt, de sajnos oxidálódik, így a normál (téli) világos arcbőrömtől némileg elüt. Vékony rétegben viszem fel, enyhe fedést biztosít, inkább csak egységesíti a bőrképet. Rétegezni nem nagyon lehet, ez ilyen minimál fedésű, el kell fogadni. :) A termálvizes bázis miatt van egy kis fénye, nekem rá kell púderezni többször is napközben (vízhiányos-kombinált bőr). A színe miatt sajnos nem lesz váltótársa a Cliniquenek, pedig jó lett volna, sokkal olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

sophialeslie

2020. június 11.

Imádom! Nagyon szépen fed, nem irritál, nem zsírosít, nem folyik le, bár én hipoallergén púdert használok hozzá, mert elég zsíros a bőröm. Mindkét árnyalatot próbáltam már, teljesen jól passzoltak az aktuális bőrszínemhez. Az ára kicsit necces, de sokszor van akció, valamint egy tubus nekem kitart több, mint fél évig úgy,hogy szinte minden nap használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

anett123

2020. június 4.

Szuper ez a krém! Alapvetően nincs problémás bőröm, de az alapozoktól sajnos azzá tud válni. Régóta keresek olyan hidratálót, ami színezett, elfedi a kisebb hibákat, egységesen fed és nem okoz pattanásokat. Megtaláltam! :) Nap végére kicsit fényesedik, de még így is tökéletes az egész krém, könnyű elkenni és hidratál is. A világosabb árnyalata van meg, nyárra lehet megvásárolom a sötétebbet is.
Nekem abszolút bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Nekem abszolút bevált.

Remi

2020. május 31.

A legvilágosabb árnyalatot vettem, fedőképessége hidratálóhoz képest meglepően jó. Gyengéd, pihe-puha tőle a bőr. A világos árnyalat nagyon szép, semmi sárgás, természetellenesség, mint az alapozójuknál. Imádom hogy nem komedogén, nem ragyásodik ki tőle az ember. Nyáron talán sok lehet, de hűvös időkben egy álom. Nincs benne illatanyag úgyhogy ez nálam +1 pont - tehát 6-os :D. Nem annyira tartós, érdemes napjában többször azért ránézni és utánkenni, de igényes készítmény. Korrekt krém, amit ígér azt hozza is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

Alexa789

2020. május 29.

A legjobb színezett hidratáló amit a gyógyszertári kozmetikumok világában próbáltam. Gyönyörű színt ad, egységes bőrképet. Délutánra fényesedik, de akkor is elégedett vagyok az eredménnyel. Könnyedén felvihető, nagyon jó az állaga. Ha megfelelő fényvédelemmel is rendelkezne, akkor csak ezt használnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

dododoka

2020. május 13.

Ez egy csoda ez a krém! Mintát kaptam belőle februárban, egy hét múlva már a polcomon volt a teljes kiszerelés. Kicsit sűrű az állaga, de jól felkenhető. Én nem szoktam alá más krémet tenni, önmagában is elég nekem. Szépen, egyenletesen fed, egységes lesz a bőröm tőle. Kicsit kifényesedik az arcom a nap végére tőle, de még így is, fényesedéssel együtt is valahogy természetes az összkép. Nyárra nem tudom, nem lesz-e nehéz, vagy sok a bőrömnek, a sűrű állaga miatt gondolom. De ősztől tavaszig több, mint ideális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

LililiL

2020. április 21.

Csodálatos! Olyan puha és ápolt lett tőle a bőrőm hogy hihetetlen. Kellemes a fedése, nekem a legvilágosabb passzol. Átfényesedik ez is de rajtam kb minden, viszont ennél a krémnél valahogy egészséges fénye lesz a bőrömnek és este sminklemosás után ápoltabb az érzet mint valaha, pedig eddig is az élvonalban levő hidrtálókat használtam, de úgy tűnik ez sokkal jobb és nem feltétlenül kell alátenni másik krémet sem :O Nagyon elégedett vagyok, remélem nem szokik hozzá a bőrőm annyira hogy hatását veszítse :/ Sosem szerettem az ilyen bb krémeket meg színezett hidratálókat, igazából egy mintát kaptam belőle a gyógyszertárban és próba után egészen magávalragadott az érzés hogy akarom :D és jó hogy engedtem a kívánalomnak :D mert az előítéletem ellenére remek kis termék ^^ Van egy alapozó mintám is de még nem probáltam mert ez most annyira jó és elég. Szóval szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

szerka

2020. március 28.

Ez egy viszonylag sűrű krém. Érzékeny bőrre kiváló. Felvitelnél, vagy nedves bőrre kenjük, vagy ami igazán szép hatást ad, ha alapozó ecsettel tesszük fel. Én termálvizet fújok az ecsetre, és úgy teszem fel kis mennyiségben is elég. Elég szépen, és jól fed. Gondolom, hogy nedves szivaccsal is hasonló eredményt kapunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 28.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Squalane eo 1 0

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.