La Roche-Posay

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2019. november 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hibrid bőrápoló, mely bőrnyugtató hatékonyságát most azonnali erős, színezett fedéssel kombinálja. Prebiotikus termálvízzel gazdagítva fed, hidratál és véd. A bőr azonnal jelentősen hidratált, megnyugszik és a pirosság csökkenni tűnik.

Ár: 3000 , Eladó: ami2015
Állapot: 2szer próbált, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom
Ár: 4009 , Eladó: Vendisopron
Állapot: Bontatlan, ùj, Helyszín: Sopron, fizetés: Foxpost/posta, elöreutalàs/utánvét

Alexa789

2020. május 29.

A legjobb színezett hidratáló amit a gyógyszertári kozmetikumok világában próbáltam. Gyönyörű színt ad, egységes bőrképet. Délutánra fényesedik, de akkor is elégedett vagyok az eredménnyel. Könnyedén felvihető, nagyon jó az állaga. Ha megfelelő fényvédelemmel is rendelkezne, akkor csak ezt használnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

dododoka

2020. május 13.

Ez egy csoda ez a krém! Mintát kaptam belőle februárban, egy hét múlva már a polcomon volt a teljes kiszerelés. Kicsit sűrű az állaga, de jól felkenhető. Én nem szoktam alá más krémet tenni, önmagában is elég nekem. Szépen, egyenletesen fed, egységes lesz a bőröm tőle. Kicsit kifényesedik az arcom a nap végére tőle, de még így is, fényesedéssel együtt is valahogy természetes az összkép. Nyárra nem tudom, nem lesz-e nehéz, vagy sok a bőrömnek, a sűrű állaga miatt gondolom. De ősztől tavaszig több, mint ideális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

LililiL

2020. április 21.

Csodálatos! Olyan puha és ápolt lett tőle a bőrőm hogy hihetetlen. Kellemes a fedése, nekem a legvilágosabb passzol. Átfényesedik ez is de rajtam kb minden, viszont ennél a krémnél valahogy egészséges fénye lesz a bőrömnek és este sminklemosás után ápoltabb az érzet mint valaha, pedig eddig is az élvonalban levő hidrtálókat használtam, de úgy tűnik ez sokkal jobb és nem feltétlenül kell alátenni másik krémet sem :O Nagyon elégedett vagyok, remélem nem szokik hozzá a bőrőm annyira hogy hatását veszítse :/ Sosem szerettem az ilyen bb krémeket meg színezett hidratálókat, igazából egy mintát kaptam belőle a gyógyszertárban és próba után egészen magávalragadott az érzés hogy akarom :D és jó hogy engedtem a kívánalomnak :D mert az előítéletem ellenére remek kis termék ^^ Van egy alapozó mintám is de még nem probáltam mert ez most annyira jó és elég. Szóval szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

szerka

2020. március 28.

Ez egy viszonylag sűrű krém. Érzékeny bőrre kiváló. Felvitelnél, vagy nedves bőrre kenjük, vagy ami igazán szép hatást ad, ha alapozó ecsettel tesszük fel. Én termálvizet fújok az ecsetre, és úgy teszem fel kis mennyiségben is elég. Elég szépen, és jól fed. Gondolom, hogy nedves szivaccsal is hasonló eredményt kapunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 28.

Futureline

2020. február 1.

KIDOBTAM! Tok jo az osszetevolista meg jo is lehetett volna DE, a La Roche-nal nem nagyon szannak idot a sminkek tokeletes texturajanak a kialakitasara. Tul suru, semmit sem tudtam ala kenni mert kukacokban lepergett rola. A szaraz reszeket kiemeli a boromon. Kizarolag akkor tudtam hasznalni ha frissen radirozott, tokeletesen hidratalt, hibatlan volt a borom. A felvitele igy sem ment konnyen. Addig kuszkodtem vele hogy meguntam hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Narancs

2019. december 3.

Mintát kaptam belőle, gondoltam kipróbálom (a bőröm zsíros, vízhiányos és pattanásos) Dobtam egy hátast milyen jó a bőrömnek. Nem zsírosodik jobban, mint más, bőrtípusomra való krémtől, jó a fedése, viszi le a gyulladást és nem jöttek elő új pattik. A medium nagyon jól alkalmazkodik a bőrszínemhez. Egy minta tasak 3 napra elég, még van kettő tasak, ha egész héten ilyen szép lesz tőle a bőröm, veszem is meg, hiába száraz bőrre való!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

sammy

2019. november 27.

Könnyebb fedése van, de én nem szeretem a vaskos alapozókat és nincsenek is nagy bőrhibáim, az orrcimpáim pirosságán szépen halványít. Elégedett vagyok vele, tartós és hidratál is, nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 27.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Squalane eo 1 0

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.