Label

Ár:   24 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2020. január 9.

Ár:   24 900 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Illatjegyek: maltolt, fahéj

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Szofijaa

2021. július 2.

Elképesztő, hogy ez a parfüm még mindig nem kap akkora éljenzést, mint az ismertebb gourmand illatok ezen az áron.
Picit emlékeztet a Bois 1920 Relativamente Rosso-ra.
Elején rajtam erősen likőrös egy rövid ideig, aztán egy nagyon gyönyörű karakteres illattá szelídül, fahéjas-ez rajtam nem domináns, szépen beolvad, gyantás vanília-benzoin, és égetett cukor nem a gejl módon.
Ő a gourmand(gimi) buliban az a szolidan dark csaj (mint Thora Birch az Amerikai szépségben), aki szerényen a sarokban húzza meg magát a keserésed piájával, és mégis jóval izgalmasabb, mint a népszerű csaajszik akik végkimerülésig flörtölve, hajdobálva csak azt érik el, hogy ők legyenek a gimnázium folyosó királynői, aztán elmerüljenek a feledésbe.
Önmagában is megállja a helyét, de kíváncsi vagyok mit hoz elő szárazabb, sötétebb parfümökből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 2.

Picit emlékeztet a Bois 1920 Relativamente Rosso-ra.

Verona5

2020. március 19.

Fenséges illatot alkotottak a Tenerifén található kis kézműves műhely illatbarlangjában! :)

A Maltol-nak a "Back to Christmas" lehetne a mottója - ugyan ma kint nekiállt a tavasz tombolni, és bármennyire is hervasztó a Covid19 réme, valamivel fel kell dobni a napi munkát. Erre ő épp most nagyon megfelel számomra, friss szerzemény, nem is eresztem!

Citrusos felütés után édes, olvasztott, karamellizálódó cukros, fahéjas, tömény eleggyé válik rajtam, szinte beleolvad a bőrömbe. Vígan élvezem ezt a fűszeres cukorkafelhőt, ami egyre selymesebb lesz körülöttem, mintha egy fényes selyemcukrokkal teli bonbonírt szagolgatnék közelről, benne a fahéj csipkedő incselkedésével. Leszáradásában előtörnek a virágok is, talán a frangipani és persze a vanília. Lehet, hogy hidegebb időben jobban érvényesülne, de ez most nem fontos, legalább az orromnak és lelkemnek legyen valami édesség-jutalomfalat!

Imádom és szeretném majd a többi alkotásukat is kipróbálni! Nagyon remélem, hogy lesz rá lehetőségem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 19.

lazolkov

2020. január 14.

A Maltol & Cinnamon az utóbbi évek egyik legizgalmasabb gourmand illata, meleg, lekvárosan gyümölcsös, karamellás csoda.
Illuzórikusan bár, de néha egy pillanatra az epres vattacukor illatának gyerekkori emlékét is felidézi, melyhez a vanília ad gyönyörű krémes alapot.
Természetesen az afrodiziákumként is nyilvántartott fahéj édesen kesernyés, forrón érzéki, hosszan tartó aromái is megjelennek, egészen egyedi módon a frissen sült kelt tészta (kenyér vagy kalács) illatával keveredve.
A Frangipanival való rétegezése egészen elementáris hatású virágos illatkompozíciót alkot, a puha trópusi gyümölcsök, a krémes gardénia és a jázmin selymes illata tökéletesen új akkordot eredményeznek. Ám a non plus ultra az, amikor az Amber & Fig-gel folytatva a rétegezést a gyönyör balzsamos kivirágzásának lehetünk részesei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 14.