Labello

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: patrisha, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 11.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Szeder illatú ajakbalzsam, mely enyhe színt ad az ajkaknak és ápolja azokat.

♡ Ajakápolók ♡
Ár: Leírásban! , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

KisHeni

2021. december 14.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, nem is hatása miatt, inkább a színe az ami csodaszép. Mélybordó ami egy picit lilába hajlik át, de az én szőkésbarna hajamhoz és mogyoróbarna szememhez tökéletesen passzol. Az illata is fenséges, csodajó ez a cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

r3gina

2021. december 2.

Egy ideje már a Clinique almost lipstick Black honey dupe-ját kerestem és ez szembejött velem a dm polcám félredobva egy pelenka mellé. Sorszerűen megvettem és nem csalódtam benne hiszen szépen színezett, nekem jól áll, igaz nehéz pontosan dolgozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 2.

Szoszi25

2021. november 24.

Színe a meleg barna szemet csodálatosan kiemeli. Viszonylag sötét árnyalat, de nem vékonyítja (sőt!) az ajkakat.
Szép összetevők, kellemes ápolás, gyönyörű ajkak. Felülmúlta az elvárásaimat. Örök kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 24.

zita98

2021. november 19.

Nekem igazabol tetszik a szine meg az illata, viszont 5 perc mulva mar nincs latszata. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 19.

sigma

2021. november 19.

Szerintem ez a labellok kozul is messze a leggyengebb.
Nem igazan kedvelem a markat, mert nekem nem hidratal elegge es pattanasokat is okoz a szam vonalanal. De ennek meg a szine sem jon be, es a leheto legrosszabb erzes viselni. Sajnalom, de le kell pontoznom ☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Szerintem ez a labellok kozul is messze a leggyengebb.

izabella73

2021. augusztus 8.

Színezett Labellok közül ez tetszik legjobban, szép a szine, nem túl erős, kis fénye is van. Ize, illata is jó, nem az a mű gyümölcs íz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

honeymilkshakee

2021. március 29.

Finom illata van, szépek az összetevői. Szépen hidratál. Nekem ez a szín nagyon tetszik, passzol a bőrömhöz. Nem túl olajos, mint a classic darab, a pigment nem túl sok, nem is láthatatlan, szépen kopik. Én személy szerint imádom, mindenhol van egy nálam ebből a színből.
A barátomnak nagyon tetszik az illata, de nem intenzív. Ha valaki finom leheletre vágyik, igyon rózsa teát.. rózsa illatú lesz a leheleted.. tudom shocking ^-^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Vivien9907

2021. február 9.

Imádom! Világéletemben utáltam a rúzsokat, így valamilyen alternatívát kerestem rájuk. Nem a tartósságáról és a hidratálásról híres, de nekem nem is ez volt a szempont, csak szerettem volna egy kis színt az ajkaimnak, arra pedig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

CsinCsilla

2021. január 2.

Ez az eddigi legjobb színezett labello! Amellett, hogy szép színe van, tényleg hidratál, ellenben a többi színezett labelloval, amik hidratálni se hidratálnak, és a legutóbb használt tubus még apró csillámokkal is teli volt (ez pár éve volt, azóta lehet, már a többiben sincs csillám, nem tudom). A cseresznyés labellot szerettem ennyire tiniként, de ez most mindent visz :D Ha lusta napot tartok, vagy csak nincs kedvem rúzst használni, ehhez nyúlok, mert szó szerint életet lehel az ajkaimra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Dr.LaraCroft

2020. december 12.

Kedvenc ajakápolóm, az illata, a színe az íze és a hatása is nagyszerű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

Kedvenc ajakápolóm, az illata, a színe az íze és a hatása is nagyszerű.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.