Labello

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: patrisha, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 11.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Szeder illatú ajakbalzsam, mely enyhe színt ad az ajkaknak és ápolja azokat.

Labello Blackberry ajakápoló ~ 500Ft
Ár: 500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Nivea Labello Blackberry Shine Ajakápoló
Ár: 390 , Eladó: juditmol
Állapot: ÚJ BONTATLAN, Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Ajánlottan postán maradó vagy Foxpost vagy személyesen Kazincbarcika, Miskolc
aalexaa

2019. november 9.

Nekem sajnos hatalmas csalódás. Valamikor 2004-2006 környékén volt egy meggyes labellóm, isteni illata volt, gyönyörű színt adott, krémes volt, tartós, jól ápolt... Ilyesmi kép lebegett a szemem előtt, amikor megvettem ezt. Szinte mindig rúzs van rajtam, de gondoltam jó lenne valami gyorsabb, egyszerűbb megoldás, ami ad egy kis színt, ha csak kiszaladok a kutyával vagy elfutok a boltba. Szép színt is ad, úgy kb 10 percig, aztán nyom nélkül eltűnik, viszont az a 10 perc elviselhetetlen, mivel vastag zsíros réteget hagy. Az már csak a hab a tortán, hogy akárhányszor próbálkoztam vele, nap végére sebesre száradt a szám, pedig amúgy egyáltalán nem hajlamos a szárazságra, csak a szintfenntartásért használok ajakápolót. Az illata nagyon jó, de számomra pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

mlexa

2019. november 8.

Ár-érték arányban nagyon szuper termék! Finom az illata és az íze. Valóban megszínezi az ajkaimat,amik még akkor is ilyen színűek maradnak, ha maga a krémes termék már rég lekopott. Egyszerű akár tükör nélkül is újrakenni, így táskába jó bedobni. Engem nem szárított, habár különösebben nem is hidratált. Én mindig kencselem magam valamilyen ajakápolóval, szóval ennél ez így plusz, hogy színt is ad. Sokáig kitart, elég lassan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Bolyka

2019. november 5.

Használhatatlan, szárit mint a fene, pedig elvégre ápolnia kellene. Úgy voltam vele, veszek egy illatos verziót mert eddig az alap kéket használtam de már azok se a régiek. Szerintem gáz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Dicsak

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 28.

Akciósan vettem, kb. egy éve, mert eddig sosem használtam Labello terméket. Az első megjegyezni valóm: Egyszerűen nem akar fogyni! Valami csoda, pedig napi szinten használom, miközben alig hiányzik belőle. Szépen puhítja a számat. Az illatát rögtön megszerettem, a színe pedig, ha sokat kenünk fel, akár rúzsnak is megállja a helyét. Innen támadt az a világmegváltó ötletem, hogy jé, mi lenne, ha pirosítónak használnám! Azóta a mindennapi smink rutinomba is bebiztosította a helyét. Szépen eldolgozva nagyon természetes hatást nyújt, nem törlődik le.
Elég újravevős gyanús...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Elég újravevős gyanús...

Csipetke

2019. szeptember 22.

Kellemes finom illata van. Tetszik az a kisszín is amit ad a számnak. Hozza a Labello minőséget. Ilyenkor ősszel és télen nem kisérletezek csak is a Labello-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Sterc

2019. augusztus 18.

Imádom, gyönyörű színe van és tartós is, mellette ápol. Az illata is finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Imádom, gyönyörű színe van és tartós is, mellette ápol. Az illata is finom.

dio14

2019. június 1.

Utoljára tini koromban volt labellom, de most adtam neki újra esélyt, aminek nagyon örülök.
Elegem lett az ajaktintákból, matt rúzsokból és társaikból, mert rommá szárítják a számat, és nem tartósak rajtam. Ajakápolóval meg úgyis kenegetem sűrűn a szám, és ha még valami színt is varázsol, és még tükör se kell hozzá, így szuper. Minimálisan szárít, nem vészes, és még elég tartós is, természetes hatású a számon. Mióta megvan nem is nyúltam a többi ajakszínezőmért. Nagyon kényelmes a használata, tuti újraveszem, 500 ft-ot bőven megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

szzh01

2019. május 30.

Nem ajakápolás miatt vettem, hanem a színe miatt. Nagyon tetszik, feldobja az arcot, kb egy színezővel ér fel.
Nem szárít valóban, bár nem is ápol. Nem túl tartós, mindössze kb. 1 órán keresztül marad fent, az első óra vége felé már erősen halványodik, újra kell kenegetni.
Egy semleges hétköznapi sminkhez feldobni jó lehet, de azért sokat nem kell várni tőle ezen a téren.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 30.

Terkabarka

2019. május 30.

Ajakápolónak nem a legjobb, de legalább nem szárít :D Szép friss színt ad, tartósnak nem mondanám. Az illata isteni, egy az egyben málnás Maoam.
Viszonylag ritkán nyúlok utána, ajakápolásnak inkább carmex, színnek meg inkább rúzsok. Nem bánom, hogy megvettem, bár valószínűleg nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Naspoja

2019. május 27.

Nemrégiben újítottak a csomagolásán és a formulán is: nagyon erős már már rúzs szerű hatású volt. Többen is kérdezték mit használok, hogy ilyen jó színe van, és meglepődtek hogy csak szöllőzsírt. Az újabb verzió nem olyan intenzív színű és talán rózsaszínesebb árnyalatú, nem olyan mély mályva. Az illata nagyon finom igazán szedres.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.