Labello

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: patrisha, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 11.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Szeder illatú ajakbalzsam, mely enyhe színt ad az ajkaknak és ápolja azokat.

Labello Szeder ajakápoló ~ 500Ft
Ár: 500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
csizi

2019. január 16.

Nagyon szeretem, a színe tökéletes! Olyan jó, hogy nincs benn méhviasz, allergiás vagyok rá, és nagyon kevés ajakápoló van amibe nem tesznek.

csizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

candy28

2018. december 30.

Az illata jó, állagra is kellemes. Szerintem apró csillámok is vannak benne. Az ajkat bordóra színezi körülbelül, mint egy lip tint. Ha csak gyors megoldást keresek, akkor jó. Hidratálása az nulla. Ezért is vonok csillagot. Csak tényleg sos gyors megoldásnak rúzs helyett jó, de ápolást ne várjon tőle senki. Nem fogom újravenni.

candy28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

mordizomadta

2018. december 26.

Iskolába kerestem színezett ajakápolót, mert oda a rúzst túl erősnek tartom, meg reggelente ezt gyorsabb felkenni így találtam rá erre a labellora. Nekem bevált, nagyon szeretem az illatát, a színe is nagyon szép, és jól is hidratál, talán az egyetlen negatívuma,- hogy nem rúzs-, vagyis hogy nem olyan tartós, gyakran kell újra kennem, és a szélén sajnos erősebben rajta marad a szín ugye beljebb meg nyilván,ahol étel/ital éri, gyorsabban lekopik, de ettől független amit kerestem megtaláltam:)

mordizomadta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

PaNel95

2018. december 25.

Az illata jó, én a hatásával is meg vagyok elégedve. Nekem szépen beszívja az ajkam. Enyhe, kellemes és szép színt ad, amit több rétegben lehet erősebbé tenni.
De szárazabb ajkak esetében nem biztos, hogy elegendő a hatása.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

De szárazabb ajkak esetében nem biztos, hogy elegendő a hatása.

vadcseresznyefamag

2018. december 16.

Szép színt ad, jó az illata is.

vadcseresznyefamag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Szép színt ad, jó az illata is.

Kodi

2018. november 18.

Brilliáns színe van, talán leginkább azoknak ajánlanám, akik kacérkodnának egy bordó rúzzsal, de tudják hogy úgysem állna jó. Ez nagyon finom, áttetsző bordós színt ad, még világos bőrűeknek is jó. Remek őszi-téli szín. Hidratálása is megfelelő, átlagosnak mondanám.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

rekaasoos

2018. november 5.

Nem a legjobb ajakápolás szempontjából, de az illata és a színe nagyon jó.
Ha nincs kedvem rúzsozni ezt viszem magammal mert ápolás mellett is bármikor egy kis élettel teli színt is varázsolhatok. Sokan kérdezik a színe miatt, hogy milyen rúzsnak van ilyen színe majd meglepődnek a válaszon.
Rendszeres használat mellett is sokáig kitart, jó választás ha valaki nem csak a színtelen ajakápolókat szereti.

rekaasoos
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Nem a legjobb ajakápolás szempontjából, de az illata és a színe nagyon jó.

nora98

2018. október 28.

Néha rúzs helyett ezt dobom fel hogy adjon színt az ajkaimnak. Meglepően szép és erős a színe, az illatát is szeretem. A hidratálása nem a legjobb de azért elhasználom.

nora98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Jelizz

2018. szeptember 22.

nagyon fincsi illatu😍 kicsit eros a szine de tetszik es egy kicsit minimalisan hidratal. De nem nem ajulok el tole.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Bonzee

2018. július 15.

Rajtam brutális, sötétlila színeredményt hozott, Anyukámmal hosszasan és vinnyogva nevettünk, amikor kipróbáltam. Azt hiszem, én inkább maradok a meggyes és a dinnyés változatnál... :D
De az illata ennek is igazán kellemes. :)

Bonzee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

De az illata ennek is igazán kellemes. :)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.