Labello

Ár:   750 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LBN, Módosítva: 2015. december 15.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Tapasztalja meg az ajakápolás új szenzációját. Az ajakír belső magja pantenolt tartalmaz, külső színes rétege intenzíven ápol és természetes színt kölcsönöz ajkainak. Bőrkímélő jellegét dermatológiai viszgálatok támasztják alá.

Mia0602

2019. október 18.

Szerettem használni, bár ez a Labello sem hidratál. Inkább a leheletnyi pirosság tetszett benne, amit az ajkaimra varázsolt. Szájfény helyett használtam, mert nincs ragacsos érzete. Arra viszont jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 18.

martaamania

2019. szeptember 23.

Ajándékba kaptam, szívesen használtam, tetszett ,hogy ad egy kis színt a számnak, de hidratálni nem hidratál sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Caitlin1222

2019. március 16.

Színe és illata is nagyon szuper, de a nyers shea vaj jobban bevált, mint hidratáló. Ettől függetlenül nagyon szeretem, mert kényelmesebb használni és az illata is jobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Martu0508

2018. március 15.

Valamennyire hidratál, de nem nagyon, èn inkább az enyhe szìne miatt használom, mert a rùzsok sem igazán a barátaim. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Majo

2016. december 9.

Én ajándékba kaptam, de annyira nem jött be. Jó az illata és a színe is, de a hidratálás... Engem kifejezetten idegesít. Hidratálásra Bebe-t használok és/vagy Maybelline baby lips-et, a Labello nekem a közelbe sem ér. Sőt kifejezetten szárítja a számat és nem túl tartós, folyton kenegetnem kell vele. Pedig alapjáraton nem szárazak az ajkaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Makk Zsuzsó

2016. szeptember 9.

Nagyon szolíd színe van, egyáltalán nem piros, mint a neve sugallja, hanem csak felélénkíti kicsit a természetes ajakszínt. Nem olyan vizes, mint a régebbi színezettek, de nem is nagyon zsíros. Ezt kicsit bánom is, úgyhogy télre biztos nem ezt fogom használni. Tulajdonképpen rendben van.
Én külföldön vettem, itthon nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Én külföldön vettem, itthon nem láttam.

LBN

2015. december 1.

Na én régen is ezt kerestem egy Labellóban. Van egy minimális árnyalata, de szolid. Régebben nagyon túlzásba vitték a színeket, az ajakápoló rovására. És egy pirosabb árnyalattól úgy éreztem magam, mint egy vásári majom/bohóc.
Jelentem, ez most ki lett javítva, annyira színez, hogy amikor nem a szín a szempont sem zavaró! Jön velem mindenhova!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.