Labello

Ár:   469 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Finom őszibarack aromával a csókolnivalóan puha és sima ajkakért. Hidra IQ tartalmával hosszantartó hidratálást és izgalmas gyümölcsös ízt biztosít az ajkak számára.

Látványos színpigmenteket tartalmaz, és enyhe, félnyes megjelenést biztosít az ajkaknak.

alegria800

2019. október 11.

A szine szep, de az en szamat inkabb szaritja mint taplalja...Parszor hasznaltam es inkabb kidobtam. =(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Dorotii66

2019. október 5.

Isteni illata van, de nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Isteni illata van, de nem hidratál eléggé.

alexandraaa

2019. szeptember 7.

Isteni finom illata van. Nagyon szeretem. Viszont nem tart sokáig a hidratáltságérzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

alexandra_domotor

2019. június 16.

Lágy narancsos szín, kellemes barackos illat, nem túl zsíros. Ennek ellenére megfelelően hidratál és legalább egy kis színt is ad a számnak. Sokat használtam, de már sehol egyik boltban sem találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Dorka99423

2019. május 4.

Kedvenc ajakápolóm, azt hiszem már a negyediket használom megszakítás nélkül. 😊 Isteni, megunhatatlan, intenzív barackos illata van. Felkenve szerencsére nem fogja be az ajkaimat, ellenben pl az epressel, vagy a szedressel (hozzáteszem, nekik is nagyon jó illatuk van). Nekem hidratálja is az ajaimat, szóval maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

LolitaLolly

2019. április 16.

Nagyon szeretem!:) nem túl tartós, de egy alap zsíros színtelen ajakápolóra kenve igen. Isteni az illata és bár nem használom gyakran, csak ha olyan kedvem van, de gyönyörű színt ad az ajkaknak, barátnőm meg is dicsérte, hogy milyen jól áll és szép rajtam a színe, rögtön tudni akarta, hogy mi ez. Nem figyeltem, hogy ápol-e, de őszintén szólva nem is arra vettem és nem is kell ezt várni tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

csmelitta

2019. március 24.

Az illata (és az íze :D) finom, a színe is szép, viszont nem hidratál elég jól. Nagyon sok Labello terméket kipróbáltam már, ez sajnos nincs az élvonalban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

pcsengi99

2019. március 16.

Az ize nagyon jo ezert mindig lenyalogatom a szamrol, illetve az illata is jo de nekem nem hidratal, sot hosszabb tavu hasznalat utan szaritja a szamat. Es ez sajnos nalam mindegyik izesitett Labellonal igy van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Dorka1000000

2019. március 13.

Az illata finom de hidratálásban nagyon gyenge!
Nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Az illata finom de hidratálásban nagyon gyenge!
Nem fogom újravenni

2baba

2019. január 31.

Az illata nekem nagy kedvenc! Egy picit sárgás nyoma marad a számon, amit nem szeretek, de ettől függetlenül a Labello-hoz képest nem rossz. Kicserepesedett szájra egyáltalán nem jó, max. ha 5 percenként bekened vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Prunus Persica Juice, Propylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).