Labello

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 3.

Kategória:   Ajakápolók

Az enyhe fényt kölcsönző ajakbalzsam intenzíven ápolja és tartósan hidratálja ajkakat.

• Az ajkak selymesen puhák és enyhén fényesek lesznek
  • Kókusz és az Aloe Vera illattal
  • Shea vajat tartalmaz

Szamelin

2020. október 13.

Este lefekvés előtt szoktam használni, nappalra a Carmexet kenem fel. Töredék áron jutottam hozzá, eredeti áron biztosan nem vettem volna meg. Én meg vagyok vele elégedve, sokáig ki fog tartani ez a kiszerelés. Önmagában nem biztos hogy megállná a helyét, de így kiegészítő hidratálásként megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

sziabarbi

2020. június 21.

Mindig szerettem volna egy ilyen alakú ajakápolót. Most akciós volt, megvettem 500Ft-ért. Hát, kár volt. Nagyon durván kiszárította az amúgy csak picit száraz számat. Senkinek nem ajánlom. Az illata és az érzete jó, de csak szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Gica81

2020. június 15.

Harmadáron vásároltam meg a DM-ben, teljes áron nem hiszem, hogy megvásároltam volna. Nekem nagyon tetszik a tojás alakja. A hidratálása nem tartós egyáltalán, így akinek nagyon szárazak az ajkai annak egyáltalán nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

anitaanett

2020. január 2.

Sajnos az én extra száraz ajkaimra semmi se ér! :( Kaptam, magamtól nem venném meg, mert csak a Carmex-et vagy az EOS-t használok. Az illata nagyon kellemes, az állaga is jó, könnyen felkenhető, hamar beszívódik, de 1-2 órán belül már egyáltalán nem érzem a hatását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Marolin

2019. szeptember 30.

Júliusban vettem azt hiszem a saját példányomat, azóta is még elég sok van belőle, pedig sokat szoktam használni. 7 grammos kiszerelés, ami ugye nagyobb az átlag tekerős 4,8 grammos ajakápolóknál. Kellemes az állaga, szerintem jól hidratál, viszont az előttem szólóhoz csatlakozva osztom a tényt, hogy a vége felé járva nem lesz túl higiénikus ujjal kipiszkálni a krémet a tégelyből, bár ahogy nézem, ez majd kb. jövő nyáron fog kiderülni... :D Nagyon helyes a kis tojásformájú kialakítás, viszont nem piperetáskában hordom, hanem csak úgy a táskám zsebében, és bizony a csavarmenet összeszedi a kis szutykokat meg szöszöket a táskából, bemászik minden azon a vékonyka résen a kupak alá, ami szintén nem túl szexi. Fültisztító pálcikával megpróbálok nekiesni, vagy fogpiszkálóval. Az illata valóban alig érezhető, semmilyen, semleges, az ára viszont szerintem irreálisan magas. Oké, hogy Labello, de egy átlag drogériában 2-300 forintért vehetsz noname ajakápolót, akár dupla/tripla kiszerelésben, és minimum ilyen jók, ha nem jobbak. Az egyetlen különlegesség ebben a formája, semmi más nincs benne szerintem, amit más termék ne tudna.
Az ára miatt (kb 1200) és a könnyű koszolódás miatt kb 3-4*, de összességében szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

ReiHUN

2019. május 17.

Valami 6-700 Ft körül vettem, remélem, hogy tényleg eredeti ennyi pénzért (mondjuk jól megnéztem más helyeken is és egyformának tűnik, szóval nem tudom).
Nagyon tetszik a csomagolása, "biztonságosan" záródik és kényelmesen tekerhető. Kicsit tojás formájú maga az ajakápoló benne, és teljesen fehér. Az illata olyan ajakápoló-illat (hú, ezzel sokat segítek), nem tudom, hogy a kókuszvíz/aloe itt kell-e, hogy visszaköszönjön, nekem nem emlékeztet egyikre sem, de tetszik! Eléggé krémes, csúszós, könnyen kenhető, nem kell belőle sok, különösen nem erős a hidratáló hatása és szerintem könnyen kopik, de nem érzek egy nehéz, zsíros réteget az ajkaimon :) Nekem tetszik! A kialakítás miatt még kétségeim vannak, hogyan szuperál, ha már csak kevesebb van belőle, gyanús hogy a fogyással együtt egyre inkább ujjal kell majd felvinni, az pedig sajnos nem túl higiénikus. Talán legközelebb maradok a kitekerhető változatoknál, dehát egyszer ezt is ki kell próbálni. :) Nagy elvárásaim nem voltak, így nem csalódtam benne. Átlagosan jól teljesít. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Antioxidánsok: BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).