Labello

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiralykislany, Módosítva: 2017. március 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Málna és alma illatú, tartósan hidratáló és intenzíven ápoló ajakbalzsam. Az érezhetően puha és sima ajkakért, leheletnyi csillogással. A gyümölcsös illat kényezteti az érzékeket. Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Erina

2019. június 14.

Enyhén almás illata van, szerintem egész jól ápol, de nagyon hamar eltűnik, így gyakran kell újra kenni. Az állaga egész jó, nem túl kemény, de igazából a legnagyobb problémám vele, hogy ha keveset kenek akkor nem eléggé hidratál, ha sokat akkor pedig nagyon meglátszik, fehér lesz tőle az ajkam, így csak itthon használom, és csak éjszakára. Összességében lehetne jobb is.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Cosette

2019. május 5.

Azon kívül, hogy finom az illata és hogy klassz a csomagolása (eos koppintás...) semmit se tud. Most sikerült rendberaknom a számat carmexel, erre ennek hatására csak rosszabb lett, mint előtte volt. Kb kétszer kentem be vele a számat és teljesen felcserepesedett, úgy hogy még folyékony rúzst se használtam. Pillanatok alatt el is tűnik a szájról, így még egy minimális védelmet se biztosít. Az illat és a csomagolás miatt két csillag, de soha többet labellot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Csipetke

2019. április 8.

Nagyon finom az illata nekem nagyon tetszik. A formája is bejön nem az a megszokott ajakápoló forma. Különösebb dolgot nem csinál nem mondanám, hogy elvagyok tőle ájulva, de nem is szárít szóval használom. Van ennél jobb Labello is szerintem. De gyűjtőként egynek elmegy és örülök neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Dorina164

2019. március 22.

Ebben a termékben nagyon nagyot csalódtam.Egyeltalán nem hidratája a szájat,inkább szárítja.Nehezen kenhető,majdnem hogy konkrétan kitörik a tárójából.Az íze finom ilyen édeskés ,cukros engem a rágóra emlékeztet,dehát mitér az íze ha nem hidratál...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

candy28

2019. március 4.

A lila után ezt vettem, hogy változatos legyen. Ezzel is meg vagyok elégedve. Praktikus és sokáig elég lesz megint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Lina14

2019. február 2.

meg kell vallani, hogy a csomagolás strapabíró, és cuki, nekem a munkahelyi asztalon pihen. a hidratáló hatása nem nagy szám, inkább egy vazelinos réteget hagy az ajkakon minthogy hidratálna. azért használgatom mert finom az illata és mert előttem van, de semmiképp nem venném újra ha elfogy. mundjuk az sokára lesz mert rengeteg van benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

bdius9

2019. január 20.

Nekem teljesen bevált. A külseje praktikus, jó illata van én is néha rágósnak viszont neha az eredeti illatának érzem. Nekem hidratálta a számat és én a sima rózsaszin labellinal is azt szerettem hogy halvany rozsaszint szint adott a szamnak ahogyan ez is es ez tetszik. Puha lett tole az ajkam en ajanlom mindenkinek☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

vivien88

2018. február 28.

számomra teljesen bevált. tetszik a külseje, az illata és az érzete is a számon. a lenti véleményeket olvasgatva csak tátottam a szám, én nem tapasztaltam azokat amiket ők. sajnálom és nem tudom mi lehet ennek az oka. biztos, hogy újra veszem ha elfogy!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

vivien92

2018. január 16.

Nagyon cuki a doboza, és az alakja is nagyon jó, könnyebben fel tudom vinni ezzel, mint a sima labello-s henger alakúval. VISZONT botrány, ahogy a többiek is írták, ellenkező hatást váltott ki, mint amire ki van találva. Tönkre tette a számat. Nem fogom újra venni, és mindezek tetejébe az ára is nagyon durva. Ennyi pénzért többet vártam. Óriási csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Whosthatfitgirl

2017. december 27.

Természetesen amint megláttam, ki kellett próbálnom (ennek immár 1 hete). A külseje nagyon cuki, az ajakápoló formája szerintem szuper, klasszul lehet használni. Az illata nagyon kellemes. Viszont nem teszi az ajakápolók dolgát és NEM ÁPOL. Kb jobban szárad a szám, ha felkenem, mintha natúrba' tolnám. :( Egyértelmű csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.