Labello

Ár:   595 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 11.

Kiszerelés:   16,7 g
Kategória:   Ajakápolók

12 órán keresztül hidratálja ajkait. Természetes mandulaolajat és shea vajat tartalmaz.

Csipetke

2018. november 10.

Nekem a karamella miatt igazi kis téli ajakápoló. Nem igazán jön át a karamella illata és íze de ilyen kis édeskés süti illata van ami nekem abszolút a télre hajaz. Kellemesen ápolja az ajkamat. Csak otthon használom illetve esténként mikor otthon vagyok. Nem rajongok a tégelyes kiszerelésért, mert nem tartom higiénikusnak a használatát. De nekem így tökéletesen megfelel, hogy csak ilyenkor használjam. Hosszútávon és egyfolytában nem szoktam labello-t használni mert nekem szárítja a számat, viszont ajakápoló mániásként természetesen nem mondhattam nemet neki, így ez mellett a használat mellett tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

WaterLily

2018. október 23.

Imádom, igazi felfrissülés az ajkaknak, csodaszer. Az illata is nagyon jó, nem tolakodó, kellemes karamell. Nagyon sokáig elég volt, pedig minden nap használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

PinkMcFreeze

2018. március 1.

Nagyon szeretem az illatát, most az aktuális kedvenc (: Süti illatra emlékeztet és eléggé édes (: Szépen hidratálja az ajkaimat, a nap bármely szakában alkalmas, mikor, úgy érzem, hogy kell bekenem és nagyon felvidít az illata is (: A kicserepesedett számat pillanatok alatt rendbe teszi (: Esténként is beszoktam kenni vele, ha nem felejtem el és akkor szép puha lesz reggelre (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

ReiraShiver

2018. január 1.

Finom illatú, viszont gyorsan múlik a hatása, ezért ritkán használom. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Finom illatú, viszont gyorsan múlik a hatása, ezért ritkán használom. :/

barbee0906

2017. december 22.

az illata nagyon jó, viszonylag jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

az illata nagyon jó, viszonylag jól hidratál.

Fanfarsang

2017. december 5.

Finom sütemény illat. Jó hidratálás. Nagyon sokáig elég. Szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

Finom sütemény illat. Jó hidratálás. Nagyon sokáig elég. Szuper!

kryptonklary

2017. november 22.

Sokkal jobb, mint a sima stiftes Labellok. Inkább patogatott kukoricára emlékeztet az illata, de így is jó illatú, és nagyon tartós is a számon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

ravenclaw

2017. november 1.

NAGYON régóta használom, és imádom. Elég lassan fogy, ami pozitívum, de azért remélem, hogy lejárat előtt el tudom használni. Rettentően jól hidratál. Esténkén szoktam egy picit vastagabb rétegben felvinni, és másnap reggel nagyon puha ajkaim vannak. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

s_kitty

2017. május 18.

Eddig az áfonyás társa volt meg, de amikor megláttam a boltban azt mondtam: KELL!!
Nem vettem meg arra hivatkozva, hogy mennyi vackom van, viszont a páromtól megkaptam. :)
Azóta ezt használom minden lefekvés előtt és nagyon nagyon nagyon szeretem!
Az illata isteni finom, de a hidratálásban is kiemelkedően teljesít. Napközben én sem viszem magammal a kiszerelése miatt, de egyébként 5* :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

Azóta ezt használom minden lefekvés előtt és nagyon nagyon nagyon szeretem!

b0rzi

2017. március 31.

Még csak pár napja használom, de csudielégedett vagyok vele! :)

Főleg éjszakára használom, napközben is, de akkor mindig csak kevesebbet viszek fel. Első éjszaka után már egyenletes volt a szám felülete, de gondoltam "áh, ez csak felületi megoldás" -viszont azóta sincs problémám. Könnyebb is lett radírozni a számat (én nem is értem), ráadásul azok a rúzsok amik mindig kiemelték a száraz részeket, sosem álltak még ilyen jól! :)

Csak, hát, az illata... Volt már kókuszosom, meg a macadámiás(?), az elsőt meguntam, a másodiknak már elsőre utáltam a szagát. Ennek se kellemes, de legalább nem erős.

A kiszerelésben csak azt nem szeretem, hogy valamiért belekerülnek szöszök...:D

Ja, és amúgy: NEM nyúlkálok bele, mert rögtön a számra viszem fel, és nem is néz ki hülyén a folyamat, (legalábbis nem annyira mint ujjal), csak hát ezek a légből kapott szöszök ahogy beleszálnak... A többinél is ez volt a problémám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

Még csak pár napja használom, de csudielégedett vagyok vele! :)

A kiszerelésben csak azt nem szeretem, hogy valamiért belekerülnek szöszök...:D

Antioxidánsok: BHT