Labello

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriell, Módosítva: 2021. február 23.

Ár:   1900 Ft
Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

• Ápolt és ragyogóan fényes ajkakat kölcsönöz
  •  Segíti a bőrt nedvességtartalmának megőrzésében
  •  Nem ragad az ajkakon
  •  100%-ban természetes eredetű olajokat tartalmaz
  •  Vegán termék
  •  Ellenállhatatlan gyümölcs illatú

4 árnyalatban kapható

Labello Lip Oil
Ár: 1000 , Eladó: audreyenn
Állapot: Bontatlan, dobozban, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen a Keletinél, esetleg posta de akkor plusz postaktg

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

LIP74

2021. október 20.

Borzalmas. Ragad és erősen szárítja a számat, még a termék eltávolítása után is. Teljesen fölöslegesnek tartok bármilyen dekorkozmetikai terméket illatosítani.
Transparent (átlátszó) válozatot próbáltam.EcoFamily-s ár 1.490 Ft.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 20.

Transparent (átlátszó) válozatot próbáltam.EcoFamily-s ár 1.490 Ft.

CandyShimmer

2021. szeptember 15.

Nekem rózsaszín van, a színe tökéletes a szám színéhez, nem feltűnő, csak kiemeli, szebb. Nem olyan fényes mint egy szájfény, olajhoz sem tudnám hasonlítani. Teljesen olyan mint egy ajakápoló, kellemes enyhe illattal, visszafogott színnel. Akciósan vettem, így megérte, régóta nem használtam szájfényt, de ennek nagyon örülök.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Virág-os

2021. június 27.

Igazából fénynek és állomásnak vettem. Előbbiben jól szerepel, nekem a halvány rózsaszín is látszik. A gyakran berepedező ajkaimon nem ront, nem is segít. Persze előtte kicsit radírozni is szoktam, így csak az látszik, hogy nincs negatív hatása.
Az illaton nem lepődtem meg, kb. mint a tinikorban vett szájfények, szerintem egy Labellotól ne várjuk, hogy valami luxus illattal is jöjjön. Persze valami enyhébb vagy akár parfümmentes megoldás szerintrm sokkal jobb lenne. :)

Adnék rá négy csillagot is, de inkább a háromhoz közelít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

Adnék rá négy csillagot is, de inkább a háromhoz közelít.

KisHeni

2021. május 31.

A Transparent árnyalatot Müllerben vettem pár hónapja 1500ft-ért, ez lényegében egy átlátszó fényes szájfény, nem ápol de legalább nem is ront a helyzeten. A Rose árnyalatot Rossmannban vettem 33% + 10% kedvezménnyel, ennek látszik a színe barackos rózsaszín, nagyon jól mutat felkenve. Az ellenállhatatlan gyümölcsös ízzel vitáznék, mert szerintem inkább gagyi mű gyümi illatú, de ezt leszámítva meg azt, hogy kissé túlárazták; Szeretem használni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

Guppi

2021. május 26.

Előttem valaki írta, hogy nem vett labellot 10 éve. Ezzel én is így vagyok, korábban sem vált be, nem is értem ettől mit vártam, de megláttam a kassza mellett és "jaj de cukiiii!" felkiáltással a kosaramban landolt. Nem hidratál túlságosan, szerencsére nem is szárít, cserébe ad egy szép fényt, ráadásul nem hagy ragacsos érzést maga után. Az illata viszont émelyítően édes. Összességében nem rossz ez a labellotól, de nem is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

Emma23

2021. május 23.

Nagyon jó az illata és a színe is szép. Nagyon száraz ajkakon viszont nem mutat szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 23.

k.boglarka

2021. május 16.

Az illata tetszik, hidratál, nem túl fényes, enyhe színt az ajkaknak. Nem voltak vele szemben nagy elvárásaim úgyhogy ennek megfelelően teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

veci

2021. április 30.

Itt láttam meg először, és elkezdtem vadászni a drogériák polcain. Fogalmam sincs, miért vágytam rá ennyire, sima labellot se használtam kb 10 éve. Sajnos az a benyomásom, hogy ez egy egyszerűen nélkülözhető termék. Szájfénynek alkalmatlan, mivel nem is igazán fényes és 15 perc alatt beszívódik az ajkakba annyira, hogy alig látszódjon. Hidratáló hatását nem igazán vettem észre. Nekem a Rosé árnyalat van meg, szép és finom műeper illata van, ami a Starburst cukorkára emlékeztet. Elkenem, de csak azért, mert ha valami nem kifejezetten árt, akkor nem szoktam kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

raczdetti

2021. március 30.

Sosem reméltem, hogy a Labello-nál valaha is megszületik valami egészen szép összetevőkből álló vegán termék. És lőn. :)

A "transparent"-hez lett szerencsém. Maximálisan ápol, nem ragad, gyönyörű, természetes.

Viszont az "ellenállhatatlan gyümölcs illat" sajnos nagyon mű, leginkább valami epres kislányparfümre emlékeztet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 30.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.