Labello

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriell, Módosítva: 2021. február 23.

Ár:   1900 Ft
Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

• Ápolt és ragyogóan fényes ajkakat kölcsönöz
  •  Segíti a bőrt nedvességtartalmának megőrzésében
  •  Nem ragad az ajkakon
  •  100%-ban természetes eredetű olajokat tartalmaz
  •  Vegán termék
  •  Ellenállhatatlan gyümölcs illatú

4 árnyalatban kapható

Narcika

Korcsoport: < 18
2023. december 18.

Szeretem az illatát, színe lehetne erősebb. Száraz, cserepes szájon nem néz ki jól, még jobban kihangsúlyozza. Nem ragacsos. Nem szárít de nem is ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2023. december 18.

Lina14

2023. május 18.

Teljesen átlagos állag, átlag alatti, foltos pigmentáltság, túl édes illat, abszolút ki lehet hagyni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 18.

Agnes91P

2023. május 2.

Utoljára kamasz koromban használtam szájfényt, de kíváncsi lettem erre a termékre, amikor megláttam a DM-ben. Nekem tetszik, egyáltalán nem szárítja a számat, egy kicsit talán még hidratálja is, az a kis enyhe szín és csillogás pedig feldobja a szürke hétköznapokat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 2.

LiliAD

2023. április 29.

Nekem ez bevált. Nagyon szép színe van a Rosé árnyalatnak, szépen csillog és nekem nem szárította az ajkaimat. Sokáig fenn marad és szépen kopik. Hidratálni valóban nem hidratál, de ezt egy szájfénytől nem is vártam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 29.

SzCsLola

2023. február 2.

Imádom a Labellokat, mindig van legalább 3-4fajtám megkezdve és hangulatomtól függően használom őket. Mikor megláttam, hogy ilyen is létezik rögtön lecsaptam rá. Hát ez az első Labello ami csalódás. A színe szép, de ennyi. Ragad a szám tőle, nem hidratál, sőt miután lekopott nekem még szárazabb is lett a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 2.

MissSejla

2022. december 22.

Ez inkabb ilyen gyerekeknek meg tiniknek valo szajfeny sztem, mert beleragad a redokbe, pedig nekem ezzel nem szokott gond lenni. De egybeknet szép adfig az 5 percig ameg el nem tunik, meg az ize miatt néha kenegetem, de leginkabb itzhon hasznalom munka kozbeni ajakapolonak, apolo hatasa nem nagyobb mint barmelyik szajfenyé ami drogerias

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 22.

Gica81

2022. november 3.

A Rosè árnyalatot vettem meg egy háztartási boltban, az ára is kedvező volt.
Az illata tényleg nagyon kellemes és a színe visszafogott.
Hidratálni szerintem nem hidratál, mert én utána szárazabbnak éreztem az ajkaimat, ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 3.

A Rosè árnyalatot vettem meg egy háztartási boltban, az ára is kedvező volt.
Az illata tényleg nagyon kellemes és a színe visszafogott.

gomoripetra

2022. szeptember 9.

Felcsillant a szemem, amikor már itthon is kapható lett a termék, mindenféleképpen kiszerettem volna próbálni. Sajnos számomra inkább csalódás lett. Az ajak olaj fogalmához nem sok köze van, pedig sok helyen így volt feltüntetve, bár a csomagolás is azt üzeni, hogy szájfény - ez így is van. Rosé árnyalatban vettem meg. Maga a színe valóban nagyon szép, de natúr napokon nekem sok ez a szájfényes téma, én pedig a mindennapokra kerestem volna. Ár-érték arányban sem valami olcsó, azt azért tegyük hozzá. Nem rossz, de ha ezt tudom, mármint, hogy milyen finish-t ad, biztosan nem veszem meg. Ápoló hatást nem véltem felfedezni, maximum annyi, hogy nem szárította az ajkaimat, de az csúnya is lett volna tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 9.

Leander

2022. augusztus 8.

Nagyon jó - hidratál, gyönyörű a fénye, tartós, kellemes az illata, nem ragacsos, abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

ildico97

2022. július 19.

Nem sok szine van, de ha csak kis csillogásra vágyik az ember a hétközapokra, megteszi. Nem venném újra, túlárazott a képességeihez mérten.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 19.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.