Labello

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. október 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Az ápoló formula azonnal felolvad az ajkakon és akár 24 órán át hidratál. A gyümölcsös, mangó aroma elkényezteti az érzékeket, miközben a színpigmentek kihangsúlyozzák az ajkak szépségét. Az elbűvölő és finoman ragyogó, puha ajkakért, egész napon át.

Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Niki0215

2019. november 8.

Nagyon tetszik az illata, íze, és úgy minden ahogy van...megfelelően ápol, a Labello minőségben...és végre nem az a megszokott eper-meggy stb.....Imádom :) Bár a Labello minden terméke nálam befutó....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Csipetke

2019. szeptember 22.

A gyümölcsös Labello-k közül nekem ennek az illata és íze tetszik a legjobban. Őt tuti előfogom venni télen is egy kis nyári hangulat felidézésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

bogikaaa

2019. augusztus 21.

Nagyon nyári, mindig van egy a táskámban. Őszre vagy télre már kevés lenne. Szokásos labello minőség, én szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

s_kitty

2019. május 18.

Nem fuztem hozza tul nagy remenyeket, de meglepoen megszerettem. Mondjuk nekem inkabb barack illat mintsem mango. Csodaszep fenyt ad az ajkaknak, minden nap szivesen hasznalom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

jbktr

2019. április 9.

Finom illat, de a labellok nagyon szárítják az ajkaim. Sajnos ez sem az a formula amire várnék tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

csmelitta

2019. március 24.

Nem hidratál valami jól, és bár elsőre imádtam az illatát, néhány használat után elkezdett eléggé műnek tűnni... az íze úgyszintén. Mintha egy pici narancsos árnyalatot adna a szájnak, de inkább csak csillog/fénylik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Csiimi

2019. március 14.

Egész jó, viszonylag szépen hidratál és az illata is kellemes. Jobban örültem volna, ha ad egy kis enyhe szint is, de ez inkább csak áttetsző és fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

pomme

2019. március 8.

Nem rossz, kicsit még jobb is, mint egy sima Labello. Apró csillámok vannak benne, ha nagyon rázoomolok a számra, akkor mintha talán látszódna belőle valami, de amúgy nem igazán :) Én is azért vettem meg, mert mangós (másik gyengém a maracuja). Nyárra jó lesz, felvidít az illata, nagyon kis strandolós-nyaralós színre meg illatra is, egynek jó lesz, de nm hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Jutka1989

2019. március 7.

Meg kellett vennem, mivel mangós :D Elsőre tetszett az illata, viszont amint elkezdtem használni, egyre inkább zavarni kezdett. Elég mű íze van, és nem is hidratál jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

marcsi1233

2019. február 19.

Amint megláttam dm-ben, rögtön megvettem, hiszen kb 15-18 évvel ezelőtt is volt egy régebbi kiadású, majdnem ugyanilyen mangós labellom, és azóta se láttam itthon ilyen ízben. Mivel gyerekkoromban imádtam az illatát, és már nagyon vágytam rá, hogy ismét kipróbálhassam, immár felnőtt fejjel. Persze nem ugyanolyan, de a nosztalgia megszépíti :) Hatását meglátjuk még, de örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0