Labello

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. október 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Az ápoló formula azonnal felolvad az ajkakon és akár 24 órán át hidratál. A gyümölcsös, mangó aroma elkényezteti az érzékeket, miközben a színpigmentek kihangsúlyozzák az ajkak szépségét. Az elbűvölő és finoman ragyogó, puha ajkakért, egész napon át.

Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

sensitiveskinprincess

2021. június 12.

jó az illata, hidratálja az ajkaimat és még az összetevőlistája is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 12.

jó az illata, hidratálja az ajkaimat és még az összetevőlistája is jó

RimmelAthen

2021. május 25.

Egész jól hidratálta és karbantartotta a számat. Nem volt kényelmetlen viselni se, és az íze igazán finom is volt. Tetszett ez a termék de nem ajánlom ha valakinek szuper szárazak az ajkai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 25.

izabella73

2021. május 14.

Nagyon tetszik, jo az illata, jól hidrtal, enyhe fényt ad. És nem marad vastag zsíros réteg a számon. Eddig a legjobb a Labellok közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 14.

GoldenJasmine

2020. október 12.

Az illata, íze nagyon kellemes, de nekem nem jött be, mert nem hidratált eléggé. Csak nyárra volt elég az a hidratáltság, amit adni tudott, így elég lassan fogyott el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

gabriella128

2020. január 4.

Nálam sajnos nem vált be. :( Nem hidratál, hamar beszívódik de nem érzem hidratáltabbnak az ajkam tőle, sőt. :( Mintha még jobban szárítana, ezért nagyon sokszor be kell kennem az ajkam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

lenochka

2019. december 14.

Nagyon szeretem az illatát és a hatása pont olyan jó, mint az original-nak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Nagyon szeretem az illatát és a hatása pont olyan jó, mint az original-nak.

Niki0215

2019. november 8.

Nagyon tetszik az illata, íze, és úgy minden ahogy van...megfelelően ápol, a Labello minőségben...és végre nem az a megszokott eper-meggy stb.....Imádom :) Bár a Labello minden terméke nálam befutó....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Csipetke

2019. szeptember 22.

A gyümölcsös Labello-k közül nekem ennek az illata és íze tetszik a legjobban. Őt tuti előfogom venni télen is egy kis nyári hangulat felidézésre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

bogikaaa

2019. augusztus 21.

Nagyon nyári, mindig van egy a táskámban. Őszre vagy télre már kevés lenne. Szokásos labello minőség, én szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

s_kitty

2019. május 18.

Nem fuztem hozza tul nagy remenyeket, de meglepoen megszerettem. Mondjuk nekem inkabb barack illat mintsem mango. Csodaszep fenyt ad az ajkaknak, minden nap szivesen hasznalom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0