Labello

Ár:   820 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: orika, az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2019. október 15.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Az E-vitaminos formula mélyre hatóan hidratálja és nyugtatja a száraz és cserepes ajkakat, és hatékonyan óv a további kiszáradástól. A puhító réteg védi az ajkakat és intenzív, hosszan tartó hidratálást biztosít. A 15-ös napvédő faktornak köszönhetően pedig az UVA és UVB sugarak nem károsítják és nem teszik cserepessé az ajkakat.

Madi

2020. január 14.

Éppen jobb a semminél. Állagra is keményebb, mint némelyik másik Labello stift, ápolni pedig nem ápol, inkább csak képez valami zsíros réteget az ajkakon, ami aztán nem szívódik be. Ott csücsül és ha letörlöd vagy leeszed, a szád ugyanolyan száraz, mint volt. Nagy csalódás, mivel van olyan Labello, amiért oda vagyok és mert többet vártam a "Med Repair" felirat miatt, gondolván, ha már nevet is adnak neki, többet tudhat a sima verzióknál. Külön röhej, hogy a csomagolása hátoldala 24 órás hidratálást ígér. Kb annyi igazság van ebben, mint a 72 órán át tartó dezodorban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

bvbv

2020. január 8.

Sajnos nekem kifejezetten szárító hatása van :) az illata jó, ennyi a pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

NyBetti

2019. november 15.

Gimis koromban használtam, akkor elvoltunk egymással. Nem kiemelkedő, de sokkal jobb mint a normál labellok, nem lehet annyira rászokni szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

2019. november 7.

Sokáig használtam mind a márkát mind ezt a terméket. Valamennyit segített de nem nevezném látványosnak az eredményt, az illat jó. Azóta találtam sokkal jobbat aminek az ára sem ekkor és arányosabb a teljesítményével.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

Beauty88

2019. október 11.

Legjobb a Labello-k közül. Nem szárít, nagyon szeretem, hogy natúr színű. És a fényvédelem se utolsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

KLaura19

2019. szeptember 20.

Sajnos mindig kirágom a számat, gyakran sebes...elsősorban emiatt alkalmazom a Labellot. Nagyon szépen begyógyítja a sebeket, illetve száraz ajkak estén is kiváló társ. Az ízével is ki vagyok békülve, nem mintha magában nyalogatnám...
Az állaga jó, könnyen kenhető. Napvédő hatását nem teszteltem, de így is ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Az állaga jó, könnyen kenhető. Napvédő hatását nem teszteltem, de így is ötös.

alexandraaa

2019. szeptember 7.

Én alapjáraton szeretem a Labellot, amikor ezt a fajtát vettem, azt hittem, hogy most valami különlegesebb, “extrásabb” változatot vettem. Azonban nekem nem igazán segített. Nekem leginkább a hideg közeledtével kezd el kiszáradni a szám széle, és akkor arról már nem is beszélek, hogy ha még meg is fázok... Mindenesetre átvészeltem vele ezeket is, de nem segített annyira, mint ahogy vártam. Újra biztosan nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Smitike

2019. május 11.

Egyik kedvenc ajakápolóm. Télen ő tudja rendbehozni kicserepesedett ajkaimat, de nyáron is jó mivel 15 faktoros fényvédőt tartalmaz. Van íze, de nekem kellemes. Sokszor vettem már, és remélem, hogy még kapható lesz jó ideig 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Hunkarha

2019. január 9.

Akciósan jutottam hozzá, elhittem amit a csomagoláson ígértek. Próbálgattam, hátha csak idő kell neki, de sajnos nem vált be. Vastag réteget von az ajkakra, azonnal nyugtatja a kiszáradáskor jelentkező égő érzést, de ezen felül nem segít a puhításban, hidratálásban. Talán arra jó lesz, hogy a hidegben a szél ne fújja ki a számat. De biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

nicolekitti

2019. január 7.

Az van írva, hogy nem kapható. Pár hete tudtam venni.
Ami nem tetszik benne, hogy erősen hagy fent egy réteget és íze is van, ami eléggé zavar. Ritkán használom csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Az van írva, hogy nem kapható. Pár hete tudtam venni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.