Labello

Ár:   795 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2015. november 11.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Tapasztalja meg az ajakápolás új szenzációját. Az ajakír belső magja pantenolt tartalmaz, külső színes rétege intenzíven ápol és természetes színt kölcsönöz ajkainak. Bőrkímélő jellegét dermatológiai viszgálatok támasztják alá.

Mia0602

2019. október 26.

Fényt ad az ajkaimnak, egy leheletnyi nude beütéssel. Nem hidratál, naponta többszöri használat mellett is száraznak érzem a szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 26.

Babooca

2019. február 18.

Egyszer beszereztem egy ilyet, mert úgy voltam vele, hogy jó lesz majd használni rúzs helyett. Kedvenc nem lett, inkább egynek elmegy kategória. A szám redőiben megállt a színezőanyag, az ajkaimat hosszútávon szárította. Nem vettem újra azóta sem, egyrészt az ára miatt, másrészt a hatása sem tökéletes. Reméltem, hogy ki tudja váltani a szárító matt rúzsaimat, de nem sikerült neki. Van ennél jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Jelizz

2018. november 18.

kellemes az illata, halvany szint es fenyt ad. Ugyan olyan mint a tobbi labelllo (nem hidratal csak ugy van) nem kiserletezek tovabb veluk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

sztike

2018. szeptember 14.

Hasonló a helyzet, mint az előttem nyilatkozónál: amint megláttam neten ezt a fajtát, azonnal akartam egyet. Durván egy évig hajtottam, mire találtam (szintén a Müllerben vettem, más drogéira nyomokban sem tartalmazza). Nekem a nude színek állnak jól, ez teljesen korrektül hozza a no makeup - makeup hatást: inkább csak kis tónust ad, abszolút nem hivalkodó. Ami viszont felteszi a pontot az I-re: valóban hidratál! Nekem a klasszikus kiszerelésű ajakápolók még sosem használtak igazán, túl viaszosak, és csak megállnak a számon ahelyett, hogy puhítanának. De ez...pontosan olyan állagúvá olvad a számon, mint a tégelyes labello, ami nálam a non plus ultra. Egy gond van csak a tégelyessel: buszon, utcán nem valami higiénikus belenyúlni, ezért sorra vettem a stiftes ajakápolókat, amik nem használtak semmit, ez viszont végre beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Szerintem vissza is megyek még 1-2 darabért, hátha menet közben kivonják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

indian holi

2015. november 15.

Nem tudom megmondani miért, de nagyon vágytam erre a Labello-ra...megvettek kilóra. Müllerben leltem rá, eddig teszi a dolgát.
Picit látszik a színe, de nem számottevő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

Picit látszik a színe, de nem számottevő.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).