Labello

Ár:   810 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Regi108, az összetevőket feltöltötte: lupika, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A Pearly Shine halványrózsaszín árnyalatával és gyöngyházfényű ragyogásával kihangsúlyozza és fokozza az ajkaid természetes szépségét és színét, és varázslatos csillogást kölcsönöz nekik.

Audry1

2019. szeptember 18.

Nekem még az elődje volt meg, középiskolás koromban használtam, azóta nem volt szívem kidobni, de nem sokáig volt a társam.
Én a mai napig, hiába készíten már otthon az ajakápolóm, mindig van otthon egy Labello. Kisebb koromban rengeteg félét kipróbáltam, akkor még a színeseket is. Azóta persze csak színtelen ajakápolót kenek a számra!
Nos, gondoltam kipróbálom ezt a fajtát is. Hát nem kellett volna! Nem tudom, hogy az utódjánál kiküszöbölték-e a régi hibáit, remélem igen!
Ugyanis amint a számra kentem, a szép rózsazsín helyett egy rémes színt kaptam, ami iszonyatosan világos rózsaszín volt (gyöngyházhoz képest nekem nem az jutott eszembe), emellett már felvitelnél karistolta a számat a csillám, amik bele voltak téve. A krém beleült a száj redőibe, így rondítva a helyzetet, továbbá a hidratáláshoz semmi köze nem volt, inkább mondtam volna egy gyenge rúzsnak! Mindezek után még szárította is a számat, nem kicsit! Hideg(ebb) időben szintén használhatatlan volt, fokozatosan éreztem, hogy összeáll a számon, nem is kenődött. Ebből is látszódott, hogy nem sok ápolót tartalmazott.
Életem legrémesebb mellényúlása volt Labello és ajakápoló terén is!
-1 csillag, de olyan nincs, szóval 1-et kell adnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Életem legrémesebb mellényúlása volt Labello és ajakápoló terén is!
-1 csillag, de olyan nincs, szóval 1-et kell adnom.

Csipetke

2019. május 21.

Van egy kis rózsaszínes fehéres színe. Szerintem szépen csillog. Szokásos Labello minőségge. Nem ez a kedvencem van ennél sokkal jobb labello is szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Taymas

Korcsoport: < 18
2019. április 23.

Hát nem a kedvencem. Semmi extra. Pluszban még egy kis fehér réteget is hagy a számon mikor már beivódik, amit imádok.... Két csillagot kap azért, mert szerintem nem szárít pluszban, egy icipicit segít talán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 23.

Chapshe423

2018. november 5.

Igazi függőséget okozó kis cucc.
A hidratálás helyett inkább azt éreztem,hogy mocskosul szárít és ezért újra és újra be kellett kennem vele a szám. A 2 csillag a gyöngyházfényre ment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Igazi függőséget okozó kis cucc.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 24.

Egyáltalán nem hidratál,picit szárít. A színe nagyon tetszik, de semeddig nem marad fent. Igazából semmire se jó, de az illata finom, ezért két csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Nairam

2018. július 24.

Szájfèny, rúzs helyett használom a hètköznapokra, a könnyű sminkemhez passzol. Imádom az illatát, a színèt! Maradok ennèl az árnyalatnál a labellok közül, a többinek esetleg az illata jó(pl:dinnyès, barackos) de az árnyalata nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Fruzsika941210

2018. május 31.

Nem a hidratalo hatása miatt veszem ha azt akarom maradok az eredetinel .DE ilyen mindig lapul a táskámban nem szeretem a ruzsokat így ezt használom ha valahova ki akarom kenni a szám olyan szép fényt ad neki :) én nagyon szeretem !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Kinguska09

2018. május 10.

Ez a kedvenc szinem a labellotol :) igaz inkabb “nyari “ szin de egesz evben van 1-2 a taskamban
Jol apol,tartos,szep a szine,kremes,nem szaritja ki a szamat telen sem ! Ajanlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Platina890413

2018. április 30.

Gyöngyházfény van, azon kívül semmi egyéb.Nem veszem újra az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Gyöngyházfény van, azon kívül semmi egyéb.Nem veszem újra az tuti.

Lory

2018. február 24.

A gyöngyházfényű ajakápolók közül ennek van a legszebb színe meg a Bebének.Az Isana-s és a Cien eléggé ezüstös-fehéres árnyalatú lesz,ami nem mindenkinek áll jól de ez a Labello szép rózsaszín.Krémes,könnyen kenhető az állaga,viszont ezért sokáig érezni az ajkakon a némileg viaszos érzést de nem vészes.Néha zavar,néha nem...ezért is van több ajakápolóm egyszerre.Egyik barátnőm nagy kedvence,ő nem vált másra,állandóan ezt veszi újra és újra:))
Hidratáló hatása közepes,nincsenek kifejezett cserepes ajkaim,így nekem bőven elég.Erős 3-mas lenne de a szép színe miatt kapja meg a 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).