Labello

Ár:   810 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Regi108, az összetevőket feltöltötte: lupika, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A Pearly Shine halványrózsaszín árnyalatával és gyöngyházfényű ragyogásával kihangsúlyozza és fokozza az ajkaid természetes szépségét és színét, és varázslatos csillogást kölcsönöz nekik.

Vicuska918

2020. január 17.

Kedvenc ajakápolóm. Számtalanszor újra vettem már. Azonnali segítség a kicserepesedett, kirepedt ajkaimnak. A színe ajakápolóhoz képest tartós. Nálam csodaszer kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Bogi97

2020. január 17.

Ez a kedvenc labellom, nagyon szép színe van és nekem szárítani se szárítja a számat, én nagyon meg vagyok vele elégedve, mindig ilyet veszek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

CosmicLily

2019. december 9.

Nivea adventi kalendáriumában volt. A gyöngyházas rózsaszín nagyon sápaszt engem, főleg, miután "rászárad" az ajkamra. Igen, rászárad, mert nem szívódik be, nem is hidratál, inkább szárít. Egyedül az illata kellemes, ezért kár pénzt adni, a többi labellónak is finom az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 9.

merida07

2019. október 26.

A színe és illata miatt kap 1 csillagot, viszont egy idő után észrevettem, hogy szárít és a "szép" szín átvált fehérre és bele szárad a redőkbe. Sőt a kesernyés útóíze is undorító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Jelizz

2019. október 25.

Szep a szine es finom edes az illata ,viszont.... NEM hidratal sot meg szarit is. Kepez egy szep rozsaszines csillogo arnyalatot ami par perc mulva ugy ra szarad a szamra mintha valami cukorreteg lenne rajta ,nem birom elviselni ugy kellet le kaparnom a szamrol. Kuka. 👎🥺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Audry1

2019. szeptember 18.

Nekem még az elődje volt meg, középiskolás koromban használtam, azóta nem volt szívem kidobni, de nem sokáig volt a társam.
Én a mai napig, hiába készíten már otthon az ajakápolóm, mindig van otthon egy Labello. Kisebb koromban rengeteg félét kipróbáltam, akkor még a színeseket is. Azóta persze csak színtelen ajakápolót kenek a számra!
Nos, gondoltam kipróbálom ezt a fajtát is. Hát nem kellett volna! Nem tudom, hogy az utódjánál kiküszöbölték-e a régi hibáit, remélem igen!
Ugyanis amint a számra kentem, a szép rózsazsín helyett egy rémes színt kaptam, ami iszonyatosan világos rózsaszín volt (gyöngyházhoz képest nekem nem az jutott eszembe), emellett már felvitelnél karistolta a számat a csillám, amik bele voltak téve. A krém beleült a száj redőibe, így rondítva a helyzetet, továbbá a hidratáláshoz semmi köze nem volt, inkább mondtam volna egy gyenge rúzsnak! Mindezek után még szárította is a számat, nem kicsit! Hideg(ebb) időben szintén használhatatlan volt, fokozatosan éreztem, hogy összeáll a számon, nem is kenődött. Ebből is látszódott, hogy nem sok ápolót tartalmazott.
Életem legrémesebb mellényúlása volt Labello és ajakápoló terén is!
-1 csillag, de olyan nincs, szóval 1-et kell adnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Életem legrémesebb mellényúlása volt Labello és ajakápoló terén is!
-1 csillag, de olyan nincs, szóval 1-et kell adnom.

Csipetke

2019. május 21.

Van egy kis rózsaszínes fehéres színe. Szerintem szépen csillog. Szokásos Labello minőségge. Nem ez a kedvencem van ennél sokkal jobb labello is szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Taymas

Korcsoport: < 18
2019. április 23.

Hát nem a kedvencem. Semmi extra. Pluszban még egy kis fehér réteget is hagy a számon mikor már beivódik, amit imádok.... Két csillagot kap azért, mert szerintem nem szárít pluszban, egy icipicit segít talán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 23.

Chapshe423

2018. november 5.

Igazi függőséget okozó kis cucc.
A hidratálás helyett inkább azt éreztem,hogy mocskosul szárít és ezért újra és újra be kellett kennem vele a szám. A 2 csillag a gyöngyházfényre ment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Igazi függőséget okozó kis cucc.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 24.

Egyáltalán nem hidratál,picit szárít. A színe nagyon tetszik, de semeddig nem marad fent. Igazából semmire se jó, de az illata finom, ezért két csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).