Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: sissy93, az összetevőket feltöltötte: aprouleany, Módosítva: 2015. november 2.

Kategória:   Ajakápolók

Mentollal és ásványi anyagkkal dúsítva.

Midnight Fairy

2016. február 15.

Meglepően jó, bár csak alap hidratálásra van szükségem. Szeretem ezt az enyhe, nem csípős csupán frissítő menta ízt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

k.boglarka

2014. december 31.

Nem nagy szám ez a termék. Elfogyott a másik ajakápolóm és gondoltam kipróbálom. Semmi extra a maga módján ápol. Van ettől sokkal jobb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

2014. április 1.

Mióta ismerem a Carmexet azóta vonzanak a mentolos ajakápolók. Ez a Carmextől messze van, de nem rossz, az átlagos Labello minőségnél picit jobb. Az érzetét szeretem a számon, nem túl zsíros, elég könnyű viselet, mindennapos ajakápolásra jó, de ha száraz a szám akkor nem ez után nyúlok, hanem a Carmex vagy sima shea vaj után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

Виктория

2013. december 29.

Hááát...háááát..háát.. Megvettem még régebben, mert újdonság volt, de nem ér valami sokat.
Az illata tényleg a fogkrémre hajaz, nem túl kellemes. Picit hűsít, de nagyon zsíros, ragacsos érzetet hagy maga után és végképp nem hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Dancy08

2013. október 4.

Megvettem, mert kíváncsi voltam rá használtam már a kamillásat és a mézeset én szeretem az ilyen bio cuccokat és ezzel sincs bajom bár lehet legközelebb a mézeset veszem megint az valahogy jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Lills

2013. június 19.

Nem tudom, hogy jutott eszembe, hogy bármi mentolosat is megvegyek, de hogy ajakbalzsam... Na mindegy, használtam egy ideig, de semmi pozitív.
Labello, tehát nem igazán hidratál, és ennek még pluszban fogkrém illata és íze van. Több hónapot töltött a tolltartómban, gondoltam rákényszerítem magam a használatára, de valahogy nem. Nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 19.

CocoSunrise

2012. december 23.

Jó az illata, de a hidratáló hatása kb harminc percig tart. Elmenne nyári kencének ha lenne benne fényvédő, de így semmire sem jó... télen nem hidratál eléggé, nyáron nem véd a naptól.

UPDATE Hát nem semmi, hogy téli ajakápolónak mennyire rossz. Kicsit jobban ki volt száradva a szám és mivel ez volt az előszobában csak... hát bekendtem vele. 15 perc múlva látom a kocsiban, hogy még mindig nem szívódott be, tehát fehérek az ajkaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

aprouleany

2012. szeptember 18.

Ajándékba kaptam, kicsit féltem tőle, mert rossz tapasztalatom van a Labellok terén. Ebben kellemeset csalódtam. A meleget meglepően jól bírta, nem olvadt el. Olyan hűsítő és bizsergető érzést hagy maga után. Hidratálás terén nem hoz csúcsszuper eredményt (de végülis Labelloról van szó), de nyáron pont elég volt és nem szárította ki a szám (bár nem is kentem naponta tízszer). Este lefekvés előtt kifejezetten jó érzés volt használni a dögmelegben. Az illata nagyon jó, tényleg csak enyhén mentolos, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Bogcsika

2012. augusztus 31.

Sikerült ma végre hozzájutnom. :) Az illata enyhén mentolos, kicsit hűsít. Hidratálásra olyan, mint a többi Labello, szerintem jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, BHT
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).