Labello

Ár:   700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: dedee, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Ramri

2019. június 26.

Sajnos már nem találom sehol, pedig az egyik legjobb labellom volt. Kellemes az illata és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

pMichelle

2018. július 3.

Régen nagyon szerettem. De sokszor elcsábultam és mással kísérletezgettem így volt/van összehasonlítási alapom.
Ez volt a legjobb Labello ami a hidratálást illeti meg egy másik Pure&Natural. Kár hogy már nincs. Biztos tartanék itthon S.O.S helyzetekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

erika830104

2017. május 11.

Csak annyit kérdezek!
MIÉRT????
Miért kellett Őt megszüntetni?
Èrtetlenkedve állok és fáj a szívem ezutàn a mennyei manna ajakápoló után!
Amikor pár éve rátaláltam csak őt vettem,Mindig!
Imádtam az illatát,az ízét,az ápoló hatását.
Hiànyzik!
És szerintem még sok más honfitársnőmnek is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

Csak annyit kérdezek!
MIÉRT????
Miért kellett Őt megszüntetni?
Èrtetlenkedve állok és fáj a szívem ezutàn a mennyei manna ajakápoló után!
Amikor pár éve rátaláltam csak őt vettem,Mindig!
Imádtam az illatát,az ízét,az ápoló hatását.
Hiànyzik!
És szerintem még sok más honfitársnőmnek is!

Bellarosee

2017. január 20.

Régen használtam, és nagyon szerettem!
Gyakran ragom a szám,és emiatt Sebes lesz :(
Amikor bekentem ezzel, egy nap alatt helyre jött a szám! Imádtam! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

Régen használtam, és nagyon szerettem!
Gyakran ragom a szám,és emiatt Sebes lesz :(
Amikor bekentem ezzel, egy nap alatt helyre jött a szám! Imádtam! :)

Fruzzzzzs

2017. január 8.

A legjobb ajakápolóm volt, nagyon sajnálom, hogy kivonták a forgalomból. Isteni finom volt az illata, jól hidratált és gyönyörű selymes fényt adott az ajkaimnak. Mostanában az Avon olívás balzsamját használom, ami majdnem ilyen jó, csak az állaga más egy kicsit és nem praktikus a tégelyes csomagolása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Kitty9526

2017. január 3.

A Labello-k közül a kedvencem. Nagyon finom, krémes, kellemes illatú és ízű.
Éjszakára ha felkenem lefekvés előtt, reggel puha ajkakkal ébredek. :)
Sajnos hamarosan elfogy és már nem látom sehol. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

A Labello-k közül a kedvencem. Nagyon finom, krémes, kellemes illatú és ízű.
Éjszakára ha felkenem lefekvés előtt, reggel puha ajkakkal ébredek. :)
Sajnos hamarosan elfogy és már nem látom sehol. :(

Rozmaring

2016. május 30.

Abszolute kedvenc a mézes verziója mellett. Ahogy látom, már nem gyártják, én a mamámtól kaptam párat, aki Németországból hozta, egyszerűen imádom. Az olíva és a citrom nagyon jó ízt és egyveleget alkot, hamar beszívódik és puhává varázsolja az ajkaim. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

szabopetra

2016. május 9.

Jól hidratál és az illata is nagyon kellemes nem túl erős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

Jól hidratál és az illata is nagyon kellemes nem túl erős

bomberoo

2016. január 20.

A legtöbb Labellot kipróbáltam, de erre az olivás-citromos változtatra soha nem esett a választásom. Valószínüleg a színe riasztott el, és inkább mindig a rózsszínes, lilás termékekért nyúltam. Utólag már azt mondom, hogy sajnos.
A barátnőmtől kaptam ajándékba, de egész addig a táskám alján pihent, amíg a használtam lévő ajakápolóm elfogyott. Elég nehezen vettem rá magam, hogy kibontcsam. De az első használatkor egészen meglepődtem. Az illata nagyon visszafogott és finom, rettentően jól hirdatálja az ajkaimat, meg mernék kockáztatni, hogy a legjobban sikerült labello. Nagyon sajnálom, hogy már kivonták a forgalomból :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

lillubillu

2015. december 31.

az íze nagyon finom és jól hidratálja az ajkaimat, én csak ennyit tudok róla mondani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Cetyl Palmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Myristyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Olea Europaea (Olive) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Cetearyl Alcohol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Neohesperidin Dihydrochalcone, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77492, CI 77499, CI 42090
Tartósítószerek: BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).