Labello

Ár:   730 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. július 27.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Hatékony összetevőkkel és lenyűgöző illattal. Az innovatív 2 az 1-ben technológia elősegíti a kicserepesedett ajkak regenerálódási folyamatát és érzéki ragyogást biztosít.

Sheila86

2018. november 1.

Nagyon kár, hogy nem gyártják már :((( az egyetlen ajakápoló volt, ami tényleg használt. Sajnos sosem érte meg a végét, mert két darabot is sikerült elveszítsek belőle, nagy bánatomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Johanna73

2017. december 31.

Kár, hogy kivonták. Szerencsére még van belőle. Szeretem, mert hamar újra széppé varázsolja a szám, ha kiszáradna. Nem különösebben színez, de nem is szeretném erre használni. Nincs erős illata. Pont annyit nyújt, amennyit egy ajakírnek kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 31.

Jelizz

2017. december 1.

A csomagolasa tetszett meg😃 kellemes illata van kb mint a Labello soft rose vagy cseresznyes/epresnek. Egy kicsit hidral a mentol jol husit de nem ellege. szep fenyes lesz a szam es enyge szint ad. Szajfeny v ruzs alla elmehy. De labellot tobbet nem veszek!! miert?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 1.

pviviennee

2017. augusztus 16.

Nagyon nagyon sajnálom, hogy kivonták. Nagyjából két éve vettem belőle kettő darabot és nemrég fogyott el. Gyönyörűvé tette az ajkam és természetes színt adott neki. Rúzs helyett is ezt használtam, imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

csokibeka

2017. január 13.

Valóban nincs kiemelkedő hidratáló hatása és igénytelenül cserepes ajkakon szarul mutat. De ha csak enyhén van kiszáradva a szám tökéletesen hidratál. Gyönyörű tőle az ajkam, sokkal dúsabbnak tűnik és ad egy természetes színt neki, ami kiemeli. Sajnálom, hogy kivonták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Cinti94

2016. december 1.

Nekem nagy kedvenc! :) mikor kiderult nem gyartjak mar, nagyon elszomorodtam, de mult heten talaltam belole es azonnal le is csaptam ra 🙈😄 imadom a szinet, a hidratalasa is megfelelo💗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

viva885

2016. november 19.

Nyáron nagyon jó a hűsítő hatása, viszont egyáltalán nem hidratált. Szinte színezni kellett vele a számat, hogy jusson rá valami, de akkor se nagyon ért semmit se. Télre nem ajánlanám, nekem mindig azt az érzetet keltette, hogy lefagy a szám. Ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 19.

TaBePa

2016. szeptember 22.

Az egyetlen ajakápoló, ami bevált. Drága, de sokáig elég, nem szárít, nincs ördögi kör, és kiválóan hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Mandolin

2016. május 24.

Nagyon szomorú vagyok, hogy nem lehet már kapni :-( Imádtam! Főleg a mentolos érzést!!!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

7ot

2016. május 15.

Nem vagyok egy Labello-fan, nem is értem, miért nyúltam ehhez is hozzá, de a nem száraz számat is irritálta. Ezen kívül hozta a szokásos hatást: nem szívódott be, kényelmetlen érzés volt, ragacsos, idegesítő. Nagyon nem ajánlom száraz ajkakra, csak még jobban kikezdi őket -jó, hogy ez ellen lenne-, a legtöbb ember meg csak keni tovább, hátha. Az ára, mint minden semmit sem érő Labello-nak, nevetséges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin