Labello

Ár:   859 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Alexa, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Segít a bőrben tartani a nedvességet és 30-as napvédő faktorral, vízálló védelmet nyújt az UVA és UVB sugarak káros hatásával szemben. A hidratáló formula nyugtató hatású napraforgó-kivonatot és antioxidáns E-vitamint tartalmaz, mely szembeszáll az UV sugárzás okozta károsodással és az öregedéssel. Segíti a bőr immunrendszerének működését, így az ajkak simává válnak és nehéz, ragacsos réteg nélkül is védelmet élveznek az időjárás viszontagságai ellen.

Ár: 300 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
boni04

2015. május 14.

Önmagában sajnos én se tudom használni, de végülis ha fölé kenek valamit, akkor nem látszik. Nekem ezen kívül tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

magdus.kis

2015. február 8.

Fúúúhhhh! Többet soha! Lehet, hogy csak én tapasztaltam, de hagy egy keserű ízt a számon. Borzalmas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

PiciBrigii

2014. május 28.

Nagyon jól hidratált!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 28.

Nagyon jól hidratált!! :)

afmz

2014. március 12.

Ajándékként kaptam anno egy újsághoz, de jobb is, hogy nem pénzért vettem, mert ez az ajakápoló egyszerűen borzalmas. Nekem egyszerűen kényelmetlen a viselete. Habár felkenni könnyű, de az állaga viaszos, és az íze borzalmas. Oké, persze ez kevésbé fontos, de egyszerűen - nem tudom szebben kifejezni magam - a hányinger kerülget ha felviszem az ajkaimra. Hidratálni nem hidratál, a napfény elleni védelmet most már beleépítik a rúzsokba. Én senkinek nem ajánlam ezt az izét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

aniko_farago

2014. január 16.

Leértékelve vettem és szerintem megérte.
Használ nem cserepesedik ki a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 16.

Leértékelve vettem és szerintem megérte.
Használ nem cserepesedik ki a szám.

arany.niki

2014. január 14.

Kíváncsiságtól vezérelve vettem meg nyáron, nem tudtam eldönteni, hogy sírjak, vagy nevessek, amikor tükörbe néztem. Napozáskor szoktam felkenni, mert akkor a legkevésbé sem érdekel, hogy hogy nézek ki, csak ne égjek le, sajnos utcára menni benne nem nagyon lehet, maximum, ha az ember valami erősebb rúzst is ken felé, ami eltakarja a "hulla színű" ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Sabinilla

2014. január 1.

Ez az ajakápoló, ami örökké tart nálam. Nagyon kemény, egyáltalán nem hidratál, amit sikerül felapplikálni a számra, az ott is marad, egyáltalán nem szívódik be. Ha már egy kicsit cserepes a szám, akkor beleül a száraz részekbe. Télen és nyáron is próbáltam már használni, de egy két alkalom után abbahagyom mindig. Az illata finom édeskés, de a hatása az 0.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 1.

zsóci

2013. november 20.

én szerettem, tetszett az illata és az állaga is, nem volt annyira lágy és folyós, mint a többi. nem emlékszem, hogy hullaszínű lett volna tőle a szám, és egész jól hidratált. bár ez elég régen volt, azóta sajnos csalódnom kellett a labellokban; mintha jobban szárítana.. mindenesetre egy 3ast megérdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

Kakasné Keszei Anikó

Korcsoport: >54
2013. augusztus 20.

Nagyon rossz keserű íze van. Biztosan nem veszek többet. Egyébként a labello ajakápolókkal még mindig megjártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

csevelin96

2013. augusztus 10.

Nem rossz, de nem venném újra..fehér lesz a szám tőle, főleg ha egy kicsit ki van száradva és úgy kenem fel..amúgy nem ragadós, kényelmes viselet és nekem az íze se tűnt fel, hogy olyan rossz lenne. Ha elfogy inkább naptejet használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol, Glycerin

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.