Labello

Ár:   859 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Alexa, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Segít a bőrben tartani a nedvességet és 30-as napvédő faktorral, vízálló védelmet nyújt az UVA és UVB sugarak káros hatásával szemben. A hidratáló formula nyugtató hatású napraforgó-kivonatot és antioxidáns E-vitamint tartalmaz, mely szembeszáll az UV sugárzás okozta károsodással és az öregedéssel. Segíti a bőr immunrendszerének működését, így az ajkak simává válnak és nehéz, ragacsos réteg nélkül is védelmet élveznek az időjárás viszontagságai ellen.

Ár: 300 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Lanie

2013. április 15.

Védelmet nyújt nyáron, nekem pedig ez a lényeg. Természetesen a színe nagy hibája de egy egyszerű szájfényt feldobok rá és nem is látszik a fehéres árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

absinth

2013. március 19.

Rossz az illata, kellemetlen az állaga, nagyon matt lesz tőle a szám és nem hidratál. tán 2x ha használtam, utána ment a kukába, amúgy sem égett le soha a szám

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

sztanko16

2013. március 19.

Furcsa sárgás színű lesz tőle a szám, az íze se a legjobb. Ragad tőle a szám és szinte semmit se segít rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

timcsike1989

2013. február 17.

Korrektornak lehet jobb lenne.. :D napozáskor szoktam használni, ha nem lát senki :D Utcára max úgy, hogy nem kenem, hanem belepaskolgatom a számba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Manó93

2013. február 8.

Nekem bejött ez a labello nagyon, főleg nyáron, amikor az összes többi folyóssá olvad a meleg miatt. Ilyenkor télen viszont tényleg nem éri meg, kicsit kifehéríti az ajkakat és nagyon kemény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

anett8820

2013. február 4.

Szörnyű. Lehetetlen használni. Nem lehet olyan vékonyan kenni, h ne legyen fehér a szám. Alapvetően fehér bőrű vagyok, nekem még jól sem áll, h ennyire fehérre színezi az ajkaim......Még jó, h kaptam...így nem pénzkidobás....egyébként az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

dorcus89

2012. december 2.

Nagyon nehéz használni, főleg azért is mert iszonyatosan kemény állagú, szerintem csak nyáron a 40fokban olvad meg annyira, hogy kényelmesen lehessen használni. Tényleg világos színt ad az ajkaknak, de szerintem nem brutálisan. Az illatát szeretem, de ennyi. Évek óta megvan, szerintem sose fog elfogyni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

vira.15

2012. november 8.

Ez brutálisabb, mint egy rúzs :DDDD Szó szerint hófehér lett a szám. Ápoló hatását nem éreztem, így nem is használtam el. Nekem sem vált be egy Labello termék sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

mili

2012. október 22.

Nekem a labelló egyik terméke se jött be, nem szívódik be, kellemetlen a számom, pedig párat kipróbáltam, de csak negatív tapasztalatok vannak így felhagytam a kísérletezgetéssel, örökre elváltak egymástól útjaink.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 22.

yasmine1122

2012. október 6.

Borzalmas! Tavaly vettem nyaralás alkalmával, mert leégett a szám picit és megakartam akadályozni a további leégést. Mikor felkentem, konkrétan megijedtem magamtól...hulla színű lett a szám. Csak egy rétegben kentem fel, de ez pont elég volt, hogy eldöntsem megy a kukába. Szárított is és alig bírtam leszedni a számról, hogy kimerjek menni az utcára.
Idén a Piz Buin 20 faktorosát vettem meg, na az isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

Idén a Piz Buin 20 faktorosát vettem meg, na az isteni!

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol, Glycerin

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.