Labello

Ár:   859 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Alexa, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Segít a bőrben tartani a nedvességet és 30-as napvédő faktorral, vízálló védelmet nyújt az UVA és UVB sugarak káros hatásával szemben. A hidratáló formula nyugtató hatású napraforgó-kivonatot és antioxidáns E-vitamint tartalmaz, mely szembeszáll az UV sugárzás okozta károsodással és az öregedéssel. Segíti a bőr immunrendszerének működését, így az ajkak simává válnak és nehéz, ragacsos réteg nélkül is védelmet élveznek az időjárás viszontagságai ellen.

Ár: 300 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
parsley

2012. szeptember 6.

Nem vagyok nagy Labello rajongó, de amikor síelni megyek, ezt szoktam használni a számra. Tudni illik tapasztaltam már olyat, hogy megégett a szám környéke, a szám, pedig emiatt baromira kicserepesedett, ezért muszáj volt valami fényvédőfaktoros ajakápolót beszerezni. Ez a krém nem a legjobb, sajnos. Nem égett le a szám, meg biztonságban éreztem magam, hogy valamivel védtem :D, de ennél többet nem nyújtott sajnos. Télen a szabad levegőn megkeményedett a hidegtől, mint az összes többi Labello, és nehezen kenhetővé vált. Aztán bent a meleg házikóban kiolvadt, és újra használható volt. :) Reggelente sikerült bekenni a számat, de egy kicsit kiszáradt hatása volt, ha nem kentem újra...
Éppen ezért, mert nem csodaszer, de én évek óta ezt használom síelésnél, ezért adnék neki egy négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

andrea.horvath79

2012. szeptember 3.

Egy nagy NULLA ez az ajakápolónak nevezett valami! Borzasztó színe van, kenhetetlen, nem hidratál.
Még jó, hogy ajándékba adták az Instylehoz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Még jó, hogy ajándékba adták az Instylehoz...

sss sss

2012. augusztus 29.

Ha meglátnám ezt az ajakápolót megvenném újra, de csak azért, mert valóban véd. Egyébként más jó tulajdonsága az illatán kívül nincs. Halványsárga lesz a szám tőle és nehezen kenhető. Lassan szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

csillag

2012. augusztus 21.

Nagyon durva kis termék... vicces is...én most használtam először trópusi melegben egy héten keresztül- iszonyat durva felkenve... nehéz krém, nemigen szívódik fel. És van színe hiába kened fel vékonyan.... citrom-vajsárga.. undorító, viszont a hatása szerintem nem rossz.. én ezt használtam egy héten keresztül (lehelet vékonyan kenve), arra jó amire kellett, a szél és a légkondi nem szárította a számat, a naptól nem égett le. Ha valaki vastagabban szeretné használni, netán ügyetlenebb tükör használatát javaslom, ugyanis pont olyan gázul fog kinézni ha kimegy a szája körvonalán, mintha piros rúzst használt volna...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

eda

2012. augusztus 14.

Hűha, mennyi rossz tapasztalat....de mint tudjuk a kivétel erősíti a szabályt. Nálam semmiféle problémát nem okozott a használata. Nyáron szerencsére nincs kiszáradva a szám, mint a téli hónapokban, így intenzív ápolást nem igényel. Arra, amire kitalálták, pont jó, ennek a legmagasabb a fényvédő faktora, nyáron csak ezt használom. Összetevők miatt nem kapja meg az 5*-ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

varadi85

2012. augusztus 12.

Már jó ideje "leszoktam" a Labellóról, mert 5 percenként kentem vele a számat, mégsem használt semmit, szerencsére a Carmex helyretette.
Ezt most egy újsághoz kaptam ajándékba, magamtól nem is vettem volna meg, de egyszerűen pocsék. Kiszárította a számat, fehéres réteget hagyott maga után, pedig nem kentem fel sokat belőle, egyszerűen utálom, soha többet Labello. Ha fényvédős ajakápoló, akkor én maradok a Blistexemnél.
Bővebb vélemény itt: http://theverystyle.blogspot.hu/2012/08/termekek-amik-nem-valtak-be.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

RozaVonT

2012. július 22.

Haszontalan,pocsék,felesleges pénzkidobás volt!Aki cserepes ajkakat akar akkor azoknak ez kiváló vétel. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

whyteangel

2012. május 22.

Eddig kettőt használtam el belőle, az ára miatt sajnos nem gyakran veszek ilyet, de nekem nagyon tetszett, mert szebb volt tőle a szám. Viszont ha kicserepesedett az ajak, akkor nem ajánlott használni, mert kiemeli a száraz részeket és csúnya a látvány, nem oszlik el egyenletesen az ajkak felületén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Szütyő Beauty blog

2012. május 13.

Nem vagyok benne egészen biztos de ennek mintha lett volna egy tubusos kiadása is pár éve, az egy tökély volt! Ez sajnos tényleg szárít. Nekem nem lett fehér a szám, a vékony filmréteg amit képez a számon, nem volt olyan kellemes érzés mint a többi Labello terméknél, inkább kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

gabbancs

2012. április 24.

A hobbim miatt nagyon sokat vagyok napon (télen- nyáron), és elhasználtam már egy ilyet. Alapvetően a fényvédelem miatt használom, ha valami színezettet kenek fölé, akkor nincs hullakinézetem, mégsem ég le a szám(ami elég könnyen megesik). A szükséges rosszként tekintek rá, de emellett kellően véd, és estére ténylegesen ápoló balzsamot használok, így nem szárít nagyon. Lehet, hogy ha ez elfogy, akkor körbenézek, hátha van jobb, de addig nem dobom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 24.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol, Glycerin

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.