Labello

Ár:   622 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: AnZsu, az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Valódi acai bogyó- és vadalmakivonat, C- és E-vitamin, B5-provitamin krémes forgataga, mely puhává, csókolnivalóan simává és vonzóan természetes árnyalatúvá varázsolja az ajkakat. A márványos stift formájában kapható hidratáló ajakbalzsamnak olyan finom az illata, mint egy gyümölcsturmixnak. A 10-es napvédő faktor védelmet nyújt a káros UVA és UVB sugárzás ellen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

vadcseresznyefamag

2018. december 14.

Utáltam, nem éreztem gyümölcsös illatot, fényt se csinált különösebben. Örültem hogy elfogyott

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Narbeleth

2018. február 11.

Ez az egyetlen típus, ami nekem bevált, és tényleg hidratál, a többi olyan, mintha viasszal kenegetném a szám. Remek illata van, és enyhén színezett, kicsit olyan, mint egy szájfény. A labellok közül a legjobb, ezért 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

ggsmgy

2017. október 3.

Nagyon szeretem a színét, jobban is ápolhatna, de nem rossz. Az illata is finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Black Fairy

2017. április 23.

Szépen hidratál, jó az illata, nem rossz az íze, nagyon szép, fényes ajkakat varázsol, enyhén színez is, de mivel rúzsrajongó vagyok, ez nálam nem számít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Glowycosmeticsblogspot

2017. április 19.

Nagyon szeretem, mert számomra egyedi volt, ez a turmixos kiszerelés, mindig rácsodálkoztam, hogy ezt hogy csinálták és hogy eddig miért nem volt még ilyen.:DDD Imádtam az illatát is, de sajnos a Labellok nálam nem hidratálnak eléggé.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

zsucica

2017. február 18.

Én imádom...csakhát felszívtam porszívóval,és mire kiszedtem,addigra kinyílt,és hát nem kell mondjam.. :( sajnálom... Mindenképp újraveszem,hogyha elfogyott a barackos és a dimnyés :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Justic

2016. október 17.

Imádom a színét és az illatát is. Nap közben is használom, de este is fel szoktam kenni a számra, mert másnap egész nap puha szokott lenni a szám tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Erina

2016. július 22.

Nagyon jól ápol,imádom az illatát,enyhe színt és fényt ad az ajkaknak. Imádom :) van raktáron bőven :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

CsengeJV

2016. január 16.

Az illata nagyon fincsi, gyümölcsös, de csak közepesen jó a hidratálásban. Gyöngyházszínű rózsás színt ad az ajkaknak, de ha kifejezetten cserepes kiszárad szájra kenjük fel, akkor ez a fehéres szín nagyon beül a résekbe és csúnya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

zsofi017

2015. december 6.

Nagyon kellemes az illata, könnyen felvihető és nem viszi túlzásba a színezést sem. Teljesen elégedett vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Polydecene, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Panthenol, Lecithin, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Lecithin, Glyceryl Oleate
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Pyrus Malus (Apple) Fruit Water, Ascorbyl Palmitate, Neohesperidin Dihydrochalcone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 6 / CI 15850, Red 21 / CI 45380, CI 42090
Tartósítószerek: BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Színezék. Piros.