Best of Beauty 2019

Labiotte

Ár:   $11   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. május 5.

Ár:   $11
Kategória:   Sminkek szájra

A hosszantartó ajaktinta merész, mégis finom, minőségi borokra emlékeztető színekben festi meg az ajkakat, miközben hidratálja a bőrt.

6 árnyalatban kapható

random

2018. december 25.

rendeltem egy minit e-bayről, bizonyos RD01 Shiraz Red árnyalatban. (a minik roppant cukik :D de nincs 2 centi az egész, úgyhogy az applikátora is feltehetőleg kisebb mint az eredeti, így erről nem nyilatkozom) Érdekes, vizes textúrája van az ajkakon, de nem folyik, úgyhogy nem nehéz pontosan felvinni. Emellett gradientet is tudok vele csinálni (azt az oldschool koreai fajtát, és kb. másodpercek alatt satírozható) Az illata tényleg picit a borra hajaz, de gyümölcsös is, mint a sangria, az íze viszont inkább málnás, mint bármi más. Tartósságát tekintve viszont nálam elbukott. 3 óra alatt 95%-ban eltűnt a számról. Pedig azt hallottam, hogy ez az egyik legtartósabb árnyalat... Ja ráadásul hiába építgetem, nem lesz tartósabb. Persze, ezt a minit akár egy fülbevalóakasztóra is ráragaszthatom, hogy mindig nálam legyen és felfrissíthessem, de azért
Eredetileg a RD03 Merlot Burgundy színt néztem ki magamnak, de asszem ezek szerint azt passzolom :/

p.s.: ó! majdnem olyan íze és illata van, mint a málnás-limonádés blistexnek!! :D (legalábbis nekem...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 13.

Még régebben, 2016-ban vettem meg az akkori 6 árnyalatból 5-öt (mostmár van egy pár extra árnyalata...), és meg vagyok velük teljesen elégedve. Nem ugyanolyan az illata/íze az összesnek, de nem zavar. Az egyetlen, aminek alig van pigmentáltsága, az a legvilágosabb árnyalat, de a többi szép, pigmentált. A sötétlila, sötétvörös és narancsos színűek nagyon tartósak, a többi kevésbé, de attól még meglátszanak, ha lekopik a fényes réteg. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 13.

Nora1234

2018. június 19.

Főként a csomagolás miatt vettem meg, de imádom. Van belőle egy rózsaszín és egy vörös. A rózsaszín nagyon diszkrét, felszívódik hamar és utána csak annyi látszik, hogy egységes a szám színe (nekem amúgy nagyon nem az).
A vörösnek csodás vörösbor színe van, tartós, nem kopik le evésnél sem könnyen. Az illata tényleg vörösboros.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Funnyface

2017. június 18.

Hónapokig tartottam magam, folyamatos hypeolás ellen. Végül csak elültették a bogarat a fülemben és rendeltem belőle. Csalódtam, annyira nem jó termék, mint amennyire nyomták. Csomagolás valóban új és ötletes, aplikátora jó. Vizes formulája miatt könnyen eloszlatható, egészen jó érzés felvinni. Színe élénk, árnyalatot nagyon eltalálták, gyönyörű. De ennyiben meg is áll a dolog. Nem szívódik fel teljesen, ragadós marad. Egész gyorsan kiszárítja az ajkaim bőrét és ráncosra összerántja, miközben még mindig ragad...(?) Közepesen pigmentált, nem igen építhető, omber ajkahoz egészen jó ez, az tény. Egyáltalán nem tartós, semennyire sem színezi meg ajkaim bőrét. Ezt teljesen meglepett, mert ilyet még nem tapasztaltam koerai ajaktintánál. Evés után nyoma sincs...(?) Hát ilyet még a 3 dolláros vacak sem csinál...Ahhoz képest az ára egészen húzós. Már értem miért kellett ennyire nyomni, mert nem hiszem, hogy ebből sokan újra vásárolnának. Nagyon sok ajaktintám van, de ez az első, ami gyengén teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

Jelizz

2017. május 27.

Eleg vicces kis szajtermek 😀 ajak tinta akar lenni. Amibe en vettem az a legvilagosabb arnyalat,de azis feltuno es elenk nagyon. Tartosnak tartos .... de azert kopik. Nem tudom rendesen eloszlatni 😕 na m1 ruzs alapnak jo lesz .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

borntobe

2017. május 7.

Óóó, hát én ezeket imádom. A vörös mindhárom árnyalata megvan, és a sommelier barátnőmnek is ilyeneket adtam szülinapjára :) Tényleg vörösboros illata van. Nekem hidratál is, felkenem alapozás után, elkészítem a sminkem, majd letörlöm, és ez a 10-15 perc elég ennek a kis cukiságnak, hogy szépen kisimított, mattra színezett ajkakat csináljon. Elég tartós is. Sokszor másik rúzst is teszek fölé, olyankor az lekopik, de alatta ez tart egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Katsura

2017. május 6.

Hidratálni nem igen hidratál, de nem is szárít. A lila szín mesés, sötét, nem kopik meg csúnyán. Tartóssága : egy ebédet belső rész megkopásával bír. Az illata tényleg a borhoz hasolnó, érdekes. Én netről szereztem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

Antioxidánsok: Wine Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!