Lactovit

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alizka, Módosítva: 2016. december 13.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az új összetételű Activit testápoló dupla adag vitamint és tejfehérjét tartalmaz, így a bőrt legmélyebb rétegéig táplálja. Különleges Lactonutrium 48h komplex össztevője, mely foszfolipideket, természetes olajokat, tejfehérjéket és vitaminokat tartalmaz, teljeskörű védelmet biztosít a bőr számára. L. Casei F. összetevőjének köszönhetően aktiválja a bőr természetes védelmi rendszerét, így védőgátat képez a negatív külső hatásokkal szemben, hogy a bőr megőrizhesse optimális hidratáltságát. Az új testápoló gazdag, krémes állagú és gyorsan felszívódik. 0% parabénnel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hecate

2019. január 18.

Finom állagú, könnyen kenhető, gyorsan felszívódó, ragacsos, zsíros érzet nélkül szárad. Ami a lényeg: Valóban nyugtatja a bőrt és javít rajta. Az illata púderes, olyan parfümszerű és elég tartós is. Számomra és környezetem számára mennyei. A pumpás csomagolás igen praktikus. Megérte megvenni. :) Nekem bevált és örömömre több parfümömmel is harmonizál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Bereibi

2018. november 13.

Nem nyert...az illata pár használat után zavaró. Nehezen szívódik a bőrbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Nem nyert...az illata pár használat után zavaró. Nehezen szívódik a bőrbe.

menaon

2018. május 31.

Egynek elmegy! Tovább keresgélek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Egynek elmegy! Tovább keresgélek!

akamillas

2018. január 19.

Ó, én nagyon szeretem. Esténként, zuhanyzás után hajlamos kiszáradni a bőröm, és néha viszket is. Próbáltam már más testápolókat, tűzoltásnak jók voltak, de mindig azt éreztem, hogy befulladt alattuk a bőröm. Na ennél nincs ez az érzés, szépen beszívódik, nem irritálja a bőrt, nem hagy rajta réteget, és használat után nagyon 'kényelmes' a bőrömben lenni :) Az illatáért nem rajongok annyira, púderes illat, de bőven elviselhető. Külön pluszpont a pumpás kiszerelésért, és a kedvező ár-mennyiség arányért is. Ja és cruelty-free :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

FloraF

2017. február 12.

Gyorsan beszívódik, híg állagú, az illata nem túl erős, de sokáig megmarad. Amikor este használom másnapra nagyon puha lesz a bőröm. Nem hagy ragadós érzést maga után, viszont télen száraz bőrre nem elég hidratáló szerintem. Inkább a tavasz-ősz időszakra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

mokojka

2017. január 22.

Pillanatok alatt beszívódik,szinte nyom nélkül,nyáron is ki fogom próbálni,mert akkor ez a tulajdonság nagyon jól fog jönni!
Könnyedebb,folyós testápoló tej valószínűleg ezáltal a hidratáló hatása sem olyan mélyreható,mint a piros társának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 22.

Alizka

2017. január 7.

Tusfürdő helyett sikerült leemelni ezt a polcról, és így került hozzám, valószínű, hogy másképp nem is vettem volna meg. Bár a márka tusfürdője nagyon jó, szeretem, így bizalmat szavaztam ennek is. Amíg meg nem szagoltam... Sajnos nem tetszik az illata, valahogy nem az én világom, erőteljes és nem valami kellemes. Egyébként eléggé folyékony, vigyázni kell vele, hogy mennyire borítjuk a flakont. Egész jól hidratál, a közepesen száraz lábszáramon tudott segíteni. Nagyon száraz bőrre nem biztos, hogy ez a legjobb választás. Gyorsan beszívódik, ez a legnagyobb erénye. Összességében nekem annyira nem jön be, nem is tudom, hogy tudom majd elhasználni ezt a hatalmas mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Sorbitol, Dimethiconol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.