Lactovit

Ár:   649 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2019. május 13.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A regeneráló tusfürdő 10% Lacourea-t, a tejsav és az Urea (karbamid) elegyét tartalmazza, mely ideális kombináció az ultraerős hidratálás eléréséhez. A Lactourea-t a bőrgyógyászok a száraz bőr kezelésére ajánlják a természetes Urea (karbamid) vízvesztést megakadályozó, és a tejsav a bőr hidratálását segítő hatása miatt.

Guerlain Fangirl

2021. szeptember 7.

Az urea nálam mindig megér egy próbát, ezért ezt is kipróbáltam, és nagyon bevált. Normál, de egyes helyeken kiszáradásra hajlamos bőrre használom. Nem szárít, kellemesen krémes és én a markáns púderillatát is imádom. Pontosan azt teszi, amit egy tusfürdőtől várok: tisztít anélkül, hogy rombolna. Gyakori kézmosáshoz is bevált, úgyhogy folyékony szappanként is használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

marcsuli82

2021. június 22.

Kellemes tusfürdő, jól hidratál. De nem veszem újra,mert nekem túl egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 22.

Kellemes tusfürdő, jól hidratál. De nem veszem újra,mert nekem túl egyszerű.

Nyuszi

2021. június 21.

A SLES-t leszámítva jó kis cucc, és mivel testre való, ezért a tömérdek illatanyag sem zavar benne nagyon. A Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam mellett használom, mert azt nagyon szeretem, abszolút tudatos bőrápolásba beleférő tusfürdő, viszont nyáron a borotválástól gyakran kiszárad a lábam, ezért választottam ezt a Lactovitot. Eddig oké. Egész szépen hidratálja a bőröm, az illata szerencsére nem tömény, hanem inkább tisztaság illat, és a hatása úgy tűnik, hogy szuper, mert sokkal kevésbé száraz a lábamon a bőr. A flakon viszont elképesztően borzalmas, esélytelen kezelni, úgyhogy átöntöttem egy pumpás flakonba. Eléggé krémes az állaga, ezért ha valaki néha mégis szeretne egy olyan tusolást, ami után teljesen friss a bőre és nyikorgósan tiszta, az vegyen mellé mást is, mert ettől a tusfürdőtől inkább olyan érzés marad, mintha be is krémezte volna magát vékonyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 21.

incifinci28

2021. március 15.

Krémes sűrű habja van, nagyon jòl hidratál,az illatát is nagyon szeretjük, nálunk ez családi kiszerelésben van mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

csokilany

2021. február 12.

Kellemes illata van és tényleg nagyon jó a száraz bőrömnek. Én szeretek nagyon forró vízzel zuhanyozni, de ez a tusfürdő jól kompenzálja, vele egyáltalán nem húzódik a bőröm tusolás után. Egy kicsit meglepődtem azon, hogy mintha hígabb lenne az állaga, tehát ha kézzel viszem fel a bőrömre, akkor gyorsan fogy, de egy tusoló pamaccsal ez megoldható, úgy kis mennyiség is szépen habosodik. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Csipetke

2021. január 4.

Megszerettem ezt a tusfürdőt. Kellemes az állaga, tetszik ez a semleges illat. Pont ilyet kerestem aminek nincs semmilyen illata. Nagyon jól hidratál. Nem is nagyon használok mellette testapolót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

aquana

2020. augusztus 29.

Extrém száraz bőrű anyukám nevében írom ezt az értékelést, neki vettük. Imádja, eddig sima szappanokkal fürdött, amik még jobban kiszárították fürdés után. Na ennek most vége, azt mondja, ég és föld, tökéletes, szóval megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

beautyPet

2020. május 19.

Eléggé szkeptikus voltam ezzel a termékkel, majd hamar rájöttem, hogy kár volt eddig hezitálni. Ez lett a kedvenc tusfürdőm, a többitől a hátam és nyakam területén folyton kipattogtam, ettől pedig nem és az esti fürdés után másnap reggel is szép puha a bőröm, emellett finom az illata. Biztos újraveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

zdoreebaba

2019. december 25.

Krémesség, enyhe tisztaság illat, tökéletes habzó képesség ami jellemzi ezt a tusfürdőt. Dm-ben volt 500 ft-ra leértékelve és mivel eddig még nem volt Lactovit tusfürdőm, így gyorsan megfogtam és hoztam magammal. Jó választás volt, mert az érzékeny bőrre szuperül bevált és a lábamon lévő száradásokat szépen helyretette. Az összetevőire ránezve jobb is lehetne, de ha hatásos akkor hatásos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Inositol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Retinol, Biotin, Tocopheryl Acetate

Retinol a I v

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.